Şimdi Ara

DERECELİ GÖZLÜKLER GELDİ!!!ALİEXPRESS'DE DH'YE ÖZEL İNDİRİMLER VE YURTDIŞI GENEL İNDİRİMLİ ÜRÜNLER! (256. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.320
Cevap
680
Favori
602.035
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 254255256257258
Sayfaya Git
Git
sonraki

DERECELİ GÖZLÜKLER GELDİ!!!ALİEXPRESS'DE DH'YE ÖZEL İNDİRİMLER VE YURTDIŞI GENEL İNDİRİMLİ ÜRÜNLER!

(En Son Oy Tarihi: 30.3.2024)
Giriş
    zaten gumruge takilsa bile bulundugunuz ile geliyor. daha once yasadim cunku merak etmeyin bu hafta ici teslim olur buyuk ihtimal.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • teşekkürler

@-b0Ni @y@s@r
  • quote:

Orijinalden alıntı: y@s@r

onu ben kacirdim. onun yerine weide var birebir aynisi onumu alsam diye dusundum. Cunku shark a ne zaman.indirim gelir.bilmiyorum

İstediğin modeli ebay da bulabilirsin, açık arttırma ile çok daha uygun fiyata alabilirsin. Ben o şekilde timezone'un sattığı fiyatların ortalama yarısına 3 tane saat aldım, belli aralıklarla... Ayrıca şuanda da bi saat için pusuya yatmış durumdayım :))

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar...
    "Mr Fasion Rock" tan 4.88$ ve başka dükkandan 22$ aldığımız RB4165 gözlükkeri bugün gözlükçü de ölçturdük.
    2 gözlükte de UV400 koruma çıktı.
    Aynı UV400 korumaya sahip ise 22$ yerine 4.88$ bana daha mantıklı geliyor.
    Erick Merick uğraşamam, 15$ cebimde kalır.
    Resim de eklekledim.
     DERECELİ GÖZLÜKLER GELDİ!!!ALİEXPRESS'DE DH'YE ÖZEL İNDİRİMLER VE YURTDIŞI GENEL İNDİRİMLİ ÜRÜNLER! DERECELİ GÖZLÜKLER GELDİ!!!ALİEXPRESS'DE DH'YE ÖZEL İNDİRİMLER VE YURTDIŞI GENEL İNDİRİMLİ ÜRÜNLER!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi demayc -- 27 Haziran 2015; 18:25:43 >

• demayc D kullanıcısına yanıt
    23 dolara aynı ürünü aldık, çinli kardeşlerimiz ayak üstü sevdi bizi.
  • demayc D kullanıcısına yanıt
    İşte bu çok iyi olmuş,gönül rahatlığıyla alınabilir.Bilgilendirme için teşekkürler.
  • Link aşağıda hocam...
    MR FASHION ROCK (Mağaza Linki)
  • quote:

Orijinalden alıntı: metiletilfenol

23 dolara aynı ürünü aldık, çinli kardeşlerimiz ayak üstü sevdi bizi.

Çinliler kardeşimiz değildir. Lafın gelişi kullandığını biliyorum ama dikkat edelim lütfen.

• adamin elinde ne kadar stok var ki
    forumca bitircez

• umarım bu mağazanın tüm modellerindeki gözlüklerde uv400 koruması vardır :) Deneyip görecez bakalım fiyat çok uygun nasıl olsa.

Bu arada emeğine sağlık hocam ben de testin sonucunu merak ediyordum. Artık rahatlıkla kullanabiliriz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brcyben -- 27 Haziran 2015; 22:34:20 >
  • Arkadaşlar cam olarak tamam gözlükler ama çerçevelerinin kalitesi eric'inki kadar iyi mi ?
  • Erick şimdiye kadar aynı gözlükleri iyi fiyata satmış anlaşılan..
    22 dolara alınan gözlükle aynı diyorum, halâ Erick diyorsunuz yaaa
  • brcyben B kullanıcısına yanıt
    Erick fiyatına 4 gözlük alıyon hocam yaa

DERECELİ GÖZLÜKLER GELDİ!!!ALİEXPRESS'DE DH'YE ÖZEL İNDİRİMLER VE YURTDIŞI GENEL İNDİRİMLİ ÜRÜNLER!
  • MurderByDeath kullanıcısına yanıt
    Bende 2 tane 2140 var ikiside 47mm. 2140 wayfarerlarda 3 tane ölçü vardir. 47,50 ve 55 dir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi insom -- 28 Haziran 2015; 0:17:45 >
  • 4.88 lik gözlük aldım akşam . öğlen baktım postalanmış
  • quote:

Orijinalden alıntı: insom

Bende 2 tane 2140 var ikiside 47mm. 2140 wayfarerlarda 3 tane ölçü vardir. 47,50 ve 55 dir.

50 ve 55 ler bana buyuk geldi. 2132 bakıyorum daha kucuk boyutlu bir kaç satıcıda buldum.
    2140 modeli için47 olan ölçüyü nasıl nereden bulabılırız?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MurderByDeath -- 28 Haziran 2015; 3:48:31 >
  • Arkadaşlar,
    Mr Fashion Rock'a Yeni gözlük Modellerin varsa dükkana ekle diye yazmıştım..
    Aşağıdaki adresleri yazmış.. ve çoğu gözlükte AE adres bağlantısı var, olmayanlar içinde mesaj atabilirsiniz demiş..
    Adresi Daha önce başka arkadaş ta paylaşmıştı zaten..
    Ben tekrar paylaşıyım.
    RayBan MODELLERİ
    TÜM MODELLER...

Mesela benim dikkatimi RB2921 Modeli çekti.. Fiyat falan sorucam..

• Gözlükler tamamen aynı kalitedeyse Eric yalan olur
  • ben de kutulu aldım şimdi bakalım ne zaman gelcek
    haber veren arkadaşa Teşekkürler

• şu modeli mağazada denemiştim yakışmıştı suratıma
    burda da gördüm alsammı acaba bu modeli kullanan varmı
    özellikle hafif ve sapları kaliteliydi,burda da aynımıdır
    rb4179
    http://tr.aliexpress.com/item/Fashion-2015-new-hot-selling-fashion-mirror-lens-RB4179-g-ray-frame-Sunglasses-women-brand-designer/32353242919.html
  • 
Sayfa: önceki 254255256257258
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.