Şimdi Ara

deposunu fulleyen var mı (25. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
569
Cevap
3
Favori
27.031
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • şirket aracı ya da yakıtı şirketin karşıladığı durumlar dışında çok nadirdir, ben de 1 şubat itibariyle doldururum

• Zenginiz bakiyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • az önce 100 liraya 7 litre benzin aldım

teşükkürler erdoğan şahsım hükümeti

• Bende ayda 2-3 sefer full depo benzin alıyorum.güncel fiyatlarla 550-600 arası (42 litre felan alıyor ısık yanınca)Sadece işe gelip gidiyorum.ciddi anlamda zorlamaya basladı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 57 kurus daha zam geliyor benzin ve dizele..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şirket gezileri hariç şahsi olarak yaklaşık 12.000 TL'lik yakıt alıyorum aylık. Günlük olarak kullandığım aracımın deposu 1.200 TL civarına doluyor yaklaşık 3 günde bir benzin istasyonuna uğramam gerekiyor.

• %4 indirimle 520 liraya fulledim motorin. Indirim olmasa 540 lira olacakti. 38 litre aliyo isik yaninca.

• depo 60 litre alıyor, geçen 600 liralık mazot aldım içindeki ile beraber 52-53 litre oldu. bi 100 liram daha olsaydı full'enecekti, kılpayı kaçırdım :/ bidaha da göremeyiz zaten.

• Şirket aracı 1.3 egea. Deposu en son 550'ye doldu. Haftada iki tam depom garanti.

Şirket aracı da olsa içim acıyor.

• Fulle gelsin 1.000 kaat

• Podgoritsa kullanıcısına yanıt

Hey maşallah

Markası ne bu aslan parçasının :)

• quote:

Orijinalden alıntı: BluePassenger

Hey maşallah

Markası ne bu aslan parçasının :)

Şu sıralar hava şartlarından dolayı Cayenne 4.8 Turbo hocam, ananemizin nikahına kıyıldı 85 Litre depo mu olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Podgoritsa -- 8 Şubat 2022; 20:20:10 >
    < Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Podgoritsa kullanıcısına yanıt

100 km ye kaç litre yakıyor

• Bu çok değişken fakat 24 litre gördüğümde oldu, 9 litrelere düştüğü de oldu. Ortalama tüketimim sanırım şu sıralar 18-19 litre/100 KM seviyelerinde fakat normal biri kullanırsa 15 litre civarları ideal tüketim değerleri. Eski nesil Cayenne Turbo'lar 6 ileri olduğu için onda ki yakıt tüketimim 22-23 litrelerin altına hiç inmedi bu neyse ki biraz daha insaflı davranıyor eski nesillerine göre.

• Arabayı ilk aldığımda depoyu 200 liraya fullemişim. Sene 2015 ocak. Geçen hafta zamdan önce fulledim 700 lira.ha bide çeyrek deposu vardı, 47 litre almışım😨

• Yarın yeni arabamı teslim alınca fulleyecem 40lt x 15 desek 600 küsüre fullerim

• babajoe99 kullanıcısına yanıt

Sıfır araç boş depo olunca 4-5 litre fazla alıyor. Civic sıfır aldığımda 59 litre almıştı, depo 55 litre normalde.

Ama o fazladan aldığı 4 litre, benzin almayı unutup uzun yola çıkınca çok işime yaramıştı, benzin bitti uyarısı aldıktan sonra otobanda ilk istasyona kadar 42 km yol götürdü, yolda bırakmadı.

Ek : yeni deyince sıfır araç anladım ben ama ikinci el alınca da sizin için yeni aracınız olacak tabi, orayı atlamışım  

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MaDMaxiBo -- 10 Şubat 2022; 1:36:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MaDMaxiBo

Sıfır araç boş depo olunca 4-5 litre fazla alıyor. Civic sıfır aldığımda 59 litre almıştı, depo 55 litre normalde.

Ama o fazladan aldığı 4 litre, benzin almayı unutup uzun yola çıkınca çok işime yaramıştı, benzin bitti uyarısı aldıktan sonra otobanda ilk istasyona kadar 42 km yol götürdü, yolda bırakmadı.

Ek : yeni deyince sıfır araç anladım ben ama ikinci el alınca da sizin için yeni aracınız olacak tabi, orayı atlamışım  

sıfır hocam 208 aldım yarın alacam inş bayiden

• babajoe99 kullanıcısına yanıt

Hayırlı olsun hocam, güle güle kullanın.

Depo 44 litre görünüyor, bayiler bomboş veriyorlar genelde, 600 derken 750 liralık alırsa şaşma  

• 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.