Şimdi Ara

DENON AV RECEIVERS (166. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.439
Cevap
91
Favori
259.007
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 164165166167168
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Netflix standart paketini alicaksaniz 5.1 sistem isinizi gorur ama bir kac kisi birlesip ust paket alip 5.1.4 veya 5.1.2 bazi filmlerde 7.1 kurulumlar yapilabilir. Z5500 hd ses formatlarini cozmuyor eskimisti artik teknolojisi denon x1400h giris seviyesinde inceleyebilirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Deh 9300 D kullanıcısına yanıt
    Daha iyi olur tabiiki Bütçemi biraz daha kasıcam dersen bence. 4400 den aşşağı bir model alma.

• ayhanjan kullanıcısına yanıt
    Evet fiyat bitti Amozonda kaçırdık, artık 4400 bekliycem dediğin gibi olmadı. Teşekkürler bu işin sonu yok gibi 👋

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ROONEY324 kullanıcısına yanıt
    Bu konuda fikri olan var mı ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ROONEY324 kullanıcısına yanıt
    Pioneer sevmem ama lx701'in yerine yeni model gelmediyse bu güzel bir cihaz çıkardıklarını gösterir :)
    Özelliklerini gördüğüm kadarıyla hala güncel bir model. Sizin beklentiniz nedir yada daha doğru bir soruyla nesinden memnun değilsiniz :D
  • Arkadaşlar Denon x2000 orjinal kumandasını bulma şansım nedir? Nerelere bakmam lazım. Nette araştırdım ama ancak uyumlu diye satılanları buldum
  • Arkadaşlar merheba bende şuanda marantz sr 6001 var.aslında çok da iyi çalışıyor ama upgrade etmek istiyorum.. amerikadan gelecek olanlar 110 volt haliyle converter gerekiyor.aranızda converter ile av receiver kullanan var mı? Bu konuya hakim arkadaşlar varsa bir bilenden fikir alabilir miyim? converter ile kullanımının ne gibi dezavantajları var?cihazın performansına veya ömrüne etkisi nedir?bu işe girilir mi yoksa hiç bulaşmamak mı lazım..

• xar X kullanıcısına yanıt
    Merhaba, kaliteli bir converter ile bir olumsuzluk yaşamazsınız hatta voltaj dalgalanmalarının nispeten daha az olacağı için daha iyi olacağını söyleyenler de var. Bir arkadaşım 5008’i bu şekilde kullanıyor 4-5yıl oldu sanırım bir sorun yaşamadı.
    Olumsuzluğu elden çıkartırken çok zorlanırsınız, kalitesi düşük converterlarla her türlü problemi yaşama ihtimaliniz var.

• Merhaba,

Netflix üyeliğim var televizyonda da uygulamasını yükledim oradan izleyeceğim. Ama televizyonun sesini ne yaptıysam avr ye aktaramadım televizyonun kendi hoparlöründen çıkıyor. Ne yapmam gerekiyor hangi giriş çıkışa bağlayacağım televizyonu

• Merhaba arkadaşlar benim bir sorum var bir türlü çözemedim denon 2400 var cep telefonundan spotify dinlerken sesi aktarabiliyorum uygulamanın üzerinde var zaten ama deezer yükledim bunu sadece telefondan dinleyebiliyorum ne yapmak lazım denon a sesi aktarmak için?

• oist O kullanıcısına yanıt
    Telefonun bluetooth un açtınmı

• Tv’nin arc özelliği olan hdmi girişine takmanız gerekiyor hdmi kablosunu her girişte bu özelliği koymuyorlar genelde. Avr tv’den ses geldiğini anladığında tv audio moduna geçer otomatik olarak.

• ayhanjan kullanıcısına yanıt
    Evet açık tabi zaten spotify dan dinliyorum onda sorun yok deezer olmuyor ?

• quote:

Orijinalden alıntı: onkal

Tv’nin arc özelliği olan hdmi girişine takmanız gerekiyor hdmi kablosunu her girişte bu özelliği koymuyorlar genelde. Avr tv’den ses geldiğini anladığında tv audio moduna geçer otomatik olarak.
    çok teşekkür ederim. avr'ye taktım başta düzelmedi. zone2 main zone arasında geçiş yapıyordu. sonra ayarları kurcaladım ne yağtığımı hatırlamıyorum ama düzeldi.
  • Çözülmüş olmasına sevindim keyifle kullanın :)

• Merhaba

Denon x2400 avr kullanıyorum. HDMI arc ile TV ye bağlı.

Asus laptop ımı avr nin herhangi bir HDMI portuna bağlayıp laptop un görüntüsünü , TV den alabilir miyim?

Yoksa illa TV nin bir hdmı girişine mi bağlamak zorundayım?

• ocean72 kullanıcısına yanıt
    Asus'u avr'nin herhangi bir hdmi girişine bağlarsanız tv'den görüntü ses sisteminden de sesi alabilirsiniz.
  • Selamlar, kurlar biraz inince avr almak için fırsat kollamaya başladım,

x2500h için ne dersiniz arkadaşlar ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bmw. -- 17 Ekim 2018; 22:35:22 >
  • Bmw. kullanıcısına yanıt
    bu konuda çok tecrübeli arkadaşlar var ama bence eğer kanal başına verdiği güç değeri size yetecekse ve de max 5.2.2 veya 7.2 düşünüyorsanız iyi ve yeterli seçim, 1500 lerde upscale yok, ama ben eğer güç yetiyorsa ve phono çıkışa ihtiyaç yok ise ve de fiyat avantajı varsa 2400 düşünebilirdim, fiyat avatajı yoksa 2500 ok. 2500 çok pahalı ise ve de bütçe varsa 4300 ya da 4400 düşünebilirsiniz ileride dha çok güç gerekir diye. aslında 4k hdr desteği gerekmeyenler için 4100-4200 gibi modeller de fiyat avantajı sebebiyle mantıklı oluyor. 2017 2018 modellerde asıl ihtiya. 4k hdr ihtiyacından çıkıyor gibi.

öğrendiklerim bu kadar :) doğru mu öğrenmişim ondan bile emin değilim :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: KG

bu konuda çok tecrübeli arkadaşlar var ama bence eğer kanal başına verdiği güç değeri size yetecekse ve de max 5.2.2 veya 7.2 düşünüyorsanız iyi ve yeterli seçim, 1500 lerde upscale yok, ama ben eğer güç yetiyorsa ve phono çıkışa ihtiyaç yok ise ve de fiyat avantajı varsa 2400 düşünebilirdim, fiyat avatajı yoksa 2500 ok. 2500 çok pahalı ise ve de bütçe varsa 4300 ya da 4400 düşünebilirsiniz ileride dha çok güç gerekir diye. aslında 4k hdr desteği gerekmeyenler için 4100-4200 gibi modeller de fiyat avantajı sebebiyle mantıklı oluyor. 2017 2018 modellerde asıl ihtiya. 4k hdr ihtiyacından çıkıyor gibi.

öğrendiklerim bu kadar :) doğru mu öğrenmişim ondan bile emin değilim :)
    x1400h var kanal başına 75 watt veriyordu hatırladığım kadarıyla 5.2.2 destekliyor. Speakerlar çok küçük değil çokta büyük değil valla her işimi görüyor. Phone olmadığı için plak bağlayamam plak bağlasam stereo amfiye geçerim. ama analoğ bağlantı girişleri var bağlanabiliyor. Mesela iyi bir ses kartım var hem analog hemde optik bağlıyorum işimi görebiliyor. 4k hdr destekliyor fiyatına göre bence bir çok özeliğiyle yerinde bir cihaz. Bu upscale tam olarak nedir. Ben awr monitor bağlamıştım. pc çözünürlüğü 748 li bir garip bir çözünürlük görmüştür ama monitöre orjinal çözünürlüğü vermişti. Sonra pc den düzeltince yine orjinal çözünürlüğü göndermeye başlamıştı. Bu üst modelleri diğer odalara ses vermek speaker boyutu ve sayısı giriş ve çıkış sayısı fazla, Speaker sayısı ve boyutu odanın boyutuna göre seçmek lazım. Gecen benim birader geldi bize müzik çalıyordu. Ses sende çok iyi dedi, Şaşırdı tepelere filan bakıyordu. Benim birader ciddi yatırım yaptı bu işe, gerek evin içini gerek malzemeler en ufak ayrıntısına kadar yatırım yaptı, Farkları şöyle diyebiliyorum gitarı çalarken tel gıcırdama sesini daha belirgin duyman bunun nedeni onun hoparlörlerinden kaynak lı, o sistemi büyük bir alana kurdu 5.2.4 şeklinde çevresel ses daha etkili oluyor. Demek istediğim kuracağınız alana göre seçmeniz lazım amfiyi ben 5.000tl harcadıysam o 50.000tl harcadı, Paranız varsa alaçak bir şey kalmadıysa tatbiki daha iyisini alın ama yoksa bence kullanmayacağınız güç ve işler için almaya gerek yok yeterli bir seviyede oluyor en kötüsü bile,

• 
Sayfa: önceki 164165166167168
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.