Şimdi Ara

DENİZKARTIM 240TL'YE VARAN BONUSLA MERHABA DİYOR! %20 BONUS KAYIT SONRASI İLK ALIŞVERİŞ.... (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
644
Cevap
26
Favori
34.112
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bende simdi adalet bonus vsr uygulamayi indirdim adalet bonusta kampanya gorunmuyor ama sanal kartimda kampanya gorunuyor nasil olcak bu is ?? Sanal kartla aliaveris yapsam puan gelirmi gelse nasil kullanc!az benim gibi olan varmi baska acaba ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: promil06

Bende simdi adalet bonus vsr uygulamayi indirdim adalet bonusta kampanya gorunmuyor ama sanal kartimda kampanya gorunuyor nasil olcak bu is ?? Sanal kartla aliaveris yapsam puan gelirmi gelse nasil kullanc!az benim gibi olan varmi baska acaba ?

arkadaşım kampanya şartlarında şöyle bir ibare var,

-yurt dışı işlemler, mail order,online , ek kart ve sanal kartla yapılan peşin ve taksitli işlemler kampanyaya dahildir....
  • quote:

Orijinalden alıntı: egridereli

quote:

Bende simdi adalet bonus vsr uygulamayi indirdim adalet bonusta kampanya gorunmuyor ama sanal kartimda kampanya gorunuyor nasil olcak bu is ?? Sanal kartla aliaveris yapsam puan gelirmi gelse nasil kullanc!az benim gibi olan varmi baska acaba ?

-yurt dışı işlemler, mail order,online , ek kart ve sanal kartla yapılan peşin ve taksitli işlemler kampanyaya dahildir....

Evet var ama benim kartim adaler bonus o gecerli degil ana kart gecerli degilken buna bagli sanal kart gecerli olurmi ??

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: egridereli

quote:

Evet var ama benim kartim adaler bonus o gecerli degil ana kart gecerli degilken buna bagli sanal kart gecerli olurmi ??

Kimse denemedimi bunu ?? Musteri hizmetlerine sordm bakalim arasdirip yarin doncem dedi ..

• Arkadaşlar, 4 hafta boyunca puanları biriktirip
    toplu harcaya biliyor muyuz ?
  • Maestro26 kullanıcısına yanıt
    Evet, 30 Aralık'a kadar kullanılabilir diyor
  • paracard ile yaptım yatmadı aynı sorunu yaşayan var mı ?
  • Her hafta uygulama üzerinden katılım yaparsan tabiki verir 10 ları. Alışveriş yapmasa bile sadece katılımla toplam 40 bonus kazanabilir herkes.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende kampanya yoktu daha önceden

dşarj bonus var

Bugün bi baktım kampanya gelmiş

Kampanya gelmeyenler kontrol etsin uygulamayı

• HDWaTCHeR kullanıcısına yanıt
    Paracard geçersiz geçmiş olsun sadece kredi kartları diyor

• hepsiburada dan ender bulunan parlak metal denendi oluyor, fiyatlar efsane cuma dolayısıyla iyi şu anda.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: HünkarBeğendi

hepsiburada dan ender bulunan parlak metal denendi oluyor, fiyatlar efsane cuma dolayısıyla iyi şu anda.

uygulama üzerinden "dahil olan işlemler" kısmından mı teyit ediyorsun dahil olup olmadıgını?
  • trendyolda 259 tl.ye bir CAT almıştım.

Çaaatt diye 50 tl.yi verdi.

Onu da dün gece hepsiburada da hanıma bir hırka alarak zayii ettik.
  • passolig e para atıp bonus kazanan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: çaylaq

quote:

Orijinalden alıntı: HünkarBeğendi

hepsiburada dan ender bulunan parlak metal denendi oluyor, fiyatlar efsane cuma dolayısıyla iyi şu anda.

uygulama üzerinden "dahil olan işlemler" kısmından mı teyit ediyorsun dahil olup olmadıgını?

hayır, bonusu anında yatırdılar oradan anladım.

• bu haftadaki 50 bonusun son tarihi 29 aralık değil mi

• Netcard geceelimi? Indirdim.. bana ozelde birsey yok. Eksik birsey mi yaptim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • az önce 250 liralık alışveriş yaptım hemen 50 lira geldi +10 lira neden gelmedi denizkartımdan katılmıştım kampanyaya...
  • quote:

Orijinalden alıntı: MüdavimBey

az önce 250 liralık alışveriş yaptım hemen 50 lira geldi +10 lira neden gelmedi denizkartımdan katılmıştım kampanyaya...

o daha sonra yatacak şartlarda yazıyor

• HünkarBeğendi kullanıcısına yanıt
    Sağolasın dostum
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.