Şimdi Ara

DENİZKARTIM 240TL'YE VARAN BONUSLA MERHABA DİYOR! %20 BONUS KAYIT SONRASI İLK ALIŞVERİŞ.... (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
644
Cevap
26
Favori
34.115
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Paramedik 112

quote:

Orijinalden alıntı: master21

quote:

Orijinalden alıntı: Paramedik 112

Uygulamada kampanya görünmüyor. D-Şarj Bonus kampanyaya dahil değil mi?

D-sarj bonus gözüküyor bende katıldım ama daha harcama yapmadım.

Uygulama içinden ekran görüntüsü paylaşabilir misiniz? Gerekirse özelden de gönderebilirsiniz.

DENİZKARTIM 240TL'YE VARAN BONUSLA MERHABA DİYOR! %20 BONUS KAYIT SONRASI İLK ALIŞVERİŞ....

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• master21 kullanıcısına yanıt
    Öbür kart ne hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kart ücreti olmayan deşarj bonusa başvurayım dedim, başvuru butonunu göremedim. görebilen var mı? öğrenci olma şartı veya bir yaş sınırı var mıdır?
  • Net cardmış. Başvurdum ortak limitte sanırım otomatik onaylandı ama yine kampanya yok. Mh arayan yok mu bununla ilgili

• outofnick O kullanıcısına yanıt
    Var 25 yaş sınırı ve öğrenci olma şartı, öğrenciyken de çalışıyor olma şartı var.

Ben öğrenciyken çalışıyodum güç bela alabildim kartı

• Net kart bi işe yaramıyor.

Yalnız dsarj için kart ücreti var 40 TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi master21 -- 27 Kasım 2017; 0:15:16 >
  • bonusi gelmeyen benim gibi kac kisi var 21 de islem yapıp

• Kampanyalar Denizkartım uygulamada görünmüyor Afili Platinum olduğu halde neymiş Adalet kart diye
    aman ne diye uğraşayım
    limiti 1000e düşürdüm hiç sipariş vermeyecem taksitim de yok 5 fatura talimatı 99,50 diye bonus geri alım gibi bir ayrıntı bile duruyor

neme lazım ne Denizkartım uygulaması ne de alışveriş pişman olmamak için bırakmak lazım Denizi de afisini de

Deniz Afili platinumu hiç kullanmayacam Nadasa bırakacağım (Nasıl olsa kart aidati yok) hah bıraktım

İNG pegasus kredi kartımı 2 seneye yakın hiç kullanmıyordum
    Banka 2 kere mesaj göndermiş
    önceleri dikkate almamıştım
    Dün Hatırlatma diye dikkatli baktım:
    Bana toplamda 100 tl kasım sonuna kadar İNG kart ile alışveriş yaparsam
    tam 75 TL bonus verecekmiş
    yükleme 7 aralıkta

tavsiyem: Kredi kartlarınız sizi cezbetmiyorsa siz onlara küsün
    kullanmayı bırakın, nadasa bırakın
    onlar sizi hatırlayıncaya kadar

ing iki sene olmadı beni hatırladı 100 alışverişe 75 bonus verecek
    7 aralıkta bakalım

• Bonus platinum kartımla kampanyaya katılamadığım için MH yi aramıştım bugün evap geldi.

Bankamıza 21-11-2017 tarihinde iletmiş olduğunuz DenizKartım Kampanyası ile ilgili bildiriminiz incelenmiştir.

İlgili kampanya sadece hedef kitledeki müşterilerimiz için geçerlidir. Bu sebeple katılım talebinize olumlu yanıt verilememektedir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende 2 bonus var ada bonus deniz bonus 2sinede tanımlamış denizcigim

• quote:

Orijinalden alıntı: dürüstmezarci

Haftalık mi yüzde 20 yoksa 1 sefere mi mahsus

KAMPANYA YA KAYIT OLMAK İÇİN DENİZBANK'IN MOBİL PROGRAMINI ^^DENİZ KARTIM^^ PROGRAMINI TELEFONUNUZA KURUP TELEFONUNUZ ÜZERİNDEN KAYIT OLABİLİYORSUNUZ.... ŞUAN VEREBİLECEGİM LİNK YOK...
    -kampanya denizkartım'a özeldir ve katılım yanlızca deniz kartım mobil uygulaması üzerinden yapılabilir...
    -kampanya katılımı ek 10 tl bonus ile ödüllendirilir..
    -kampanya katılımından kazanmış olduğunuz 10 tl bonus kartınıza 29 kasım tarihinde yüklenecektir...
    -kampanya 20-26 kasım 2017 tarihleri arasında, KATILIMDAN SONRA YAPILAN TEK SEFERDE 100 TL VE ÜZERİ İLK ALIŞVERİŞTE GEÇERLİDİR.....
    -kampanya katılım müşteri bazlıdır.bir müşteri tüm kartlarıyla alışverişten en fazla 50tl, katılımla birlikte 60 tl bonus kazanabilir....
    -alışverişten kazanılan bonuslar alışveriş sonrası işlemin yapıldığı kredi kartına otomatik olarak yüklenecektir...
    -29 aralık gün sonuna kadar kullanılmayan bonuslar 30 aralık tarihinde geri alınacaktır....
    -kampanya, denizkartım uygulamasında katıl butonuna tıklandıktan sonra yapılan ilk 100tl ve üzeri alışverişte geçerli olacaktır...
    -240 tl'ye varan bonus kazanabilmek için her hafta pazartesi günü duyurulan yeni kampanya denizkartım üzerinden katılım yapılmalıdır..diğer kampanyalar 27 kasım, 4 aralık, 11 aralık'ta denizkartım'da duyurulacaktır...
    -kuyum harcamaları(5094-5944) bonus kullanımları, nakit avans işlemleri kampanyaya dahil değildir...
    -iade ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır...
    -bonus posu zorunluluğu yoktur...
    -yurt dışı işlemler, mail order,online , ek kart ve sanal kartla yapılan peşin ve taksitli işlemler kampanyaya dahildir....
    -kampanyayla ilgili tüm gelişmeler deniz kartım mobil uygulaması üzerinden bildirimler menüsünden görüntüleyebilirsiniz....

• Kart aidatı iade ediyorlar mı?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Özgür54

Bonus platinum kartımla kampanyaya katılamadığım için MH yi aramıştım bugün evap geldi.

Bankamıza 21-11-2017 tarihinde iletmiş olduğunuz DenizKartım Kampanyası ile ilgili bildiriminiz incelenmiştir.

İlgili kampanya sadece hedef kitledeki müşterilerimiz için geçerlidir. Bu sebeple katılım talebinize olumlu yanıt verilememektedir.

hedef kitle ne ola ki?

anlaşılan Denizbank ile uzaktan yakından ilgisi olmayan
    uzun sure denizbankın ne kredi kartını ne de banka kartını hiç kullanmayan
    Adalet ile net kartla ilgili olmayan
    kart aidatını mecbur yatırıp hakkını aramayan
    kredi kartını nadasa bırakanlara özel. ve buna benzer

hedef kitle içinde değilmişim.çok da lazımdı sanki Denizbank
    inovasyonuna gurban senin, yesinler

• Yılların kombocusuyum 100/10 şeklinde gelecek die 100 lik işlem yaptım 20 geldi 250 harcayın 50 gelsin gitti 30 bağra bağra

• quote:

Orijinalden alıntı: vitriol

quote:

Orijinalden alıntı: Özgür54

Bonus platinum kartımla kampanyaya katılamadığım için MH yi aramıştım bugün evap geldi.

hedef kitle ne ola ki?

anlaşılan Denizbank ile uzaktan yakından ilgisi olmayan
    uzun sure denizbankın ne kredi kartını ne de banka kartını hiç kullanmayan
    Adalet ile net kartla ilgili olmayan
    kart aidatını mecbur yatırıp hakkını aramayan
    kredi kartını nadasa bırakanlara özel. ve buna benzer

hedef kitle içinde değilmişim.çok da lazımdı sanki Denizbank
    inovasyonuna gurban senin, yesinler

bende bonus platinium kart sahibiyim ve aylık 1000 TL nin altında kullanmıyorum ama Play storeden Denizkartım uygulamasını indirdim denizbank internet bankacılığı şifremle girş yaptım kampanyaya katıldım ve dün 250 TL lik alışveriş yaptım anında 50 TL bonusum yattı,ayrıca denizbank tarişbankı devraldığından beridir kartlarım var ve 1 Kr dahi aidat ödemedim kardeşim öyle bol keseden atıp tutmayın lütfen...

• Ben önce net kartı kapattım.

Sonra yeni karta başvurdum. Yeni başvuruya 50 bonus veriliyor imiş.

Kart gelmeden uygulamaya/kampanyaya katılamıyorum değil mi?

Bugün arandım 6 ay kapatmayın 50 bonus verelim dediler. OK dedim.

Kartım da şubeye gelecek?

• egridereli kullanıcısına yanıt
    tariş taraftar deniz değil: kart özelliği ve adında yazıyor ; ADALET afili platinum bonus var yıllardır ne afisi var ne kampanyası?
    ama bu kez DenizKartım uygulamasında Adalet özelliğini sevmediklerinden kampanyaya dahil etmemişler kardeş

demek zaten ellerinde olan Adalet özellikli kart sahibi kitleye yok
    çok da lazım değil ben yapılan ayrımcılığa ve Adaletsizliğe dikkat çektim

2 senedir hiç alışveriş yapmadığım İNG bonus kartıma özel tanımlı 30 kasıma kadar
    toplamda 100 tl alışveriş yap 75 bonusu 7 aralıkta kartında gör kampanyası bana yeter Denizbank iptal
  • ben kart başvurusu yapamıyorum sistemde kayıtlı değildir numara diyor. napacam
  • tam 150+100 harcama yapacaktım ki şu KATILIMDAN SONRA YAPILAN TEK SEFERDE 100 TL VE ÜZERİ İLK ALIŞVERİŞTE GEÇERLİDİR.....ibaresini gördüm...
    Benim gibi kampanyayı en başta dikkat etmeden okuyanların bilgisine..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ares19051978 -- 22 Kasım 2017; 15:59:1 >
  • Dsarj bonus gecerli mi kampanyaya dahil mi

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.