Şimdi Ara

Denizcilik Fakültesi - Deniz Ulaştırma İşletme Müh.(Güverte) bilgi paylaşımı (174. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.704
Cevap
88
Favori
395.585
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 172173174175176
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: -Deltoid-

quote:

Orijinalden alıntı: ezios

üniversitede hep üniformalısın gemide üniforma yok

İstanbul üniversitesi sivil okutuyor üniforması yok

Zaten o yuzden(aslinda hiyerarsi olmadigi icin) saglam sirketlerin hicbiri Istanbul'u sallamiyor.

Ya universite tabiki onemli ama su meslekte asil olay kendinde bitiyor arkadaslar. Benim donem arkadasim, CMA CGM'de staja cikti, Rize'den ve torpilsiz. Bence yeterince aciklayici.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• El Cazador kullanıcısına yanıt
    TKDYO?

Saygılar dilerim abim

• en çok zorlandıgınız ders hangisi duimde
  • yerdavader kullanıcısına yanıt
    Dur hele bir kazanak amınyum
  • quote:

Orijinalden alıntı: F.B_1907

Dur hele bir kazanak amınyum

kazanacağız inşallah dostum
  • Rteu den deu yada itü ye gecmek icin not ortalaması kac olmali

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yerdavader -- 21 Temmuz 2017; 21:13:55 >
    Not ortalaman 3.5 olsun yine değişen bir şey yok lys puanının yakın olması lazım onlara ve okulumuzda iyidir geçmene gerek olmaz

• quote:

Not ortalaman 3.5 olsun yine değişen bir şey yok lys puanının yakın olması lazım onlara ve okulumuzda iyidir geçmene gerek olmaz

abi lys ne alaka ya , okulunuza lafım yok da lys puanı deu yada itüye yakın olan neden rizeye gitsin ki ? haksızmıyım
    10 puan falanla kaçırırsın ortalamayla geçmen rahat olur, iyi araştır ortalamayla geçmeyi lys puanı şart, onların yeri ayrı zaten denizcilikte, ama torpili olan her zaman birincidir buda var

• quote:

10 puan falanla kaçırırsın ortalamayla geçmen rahat olur, iyi araştır ortalamayla geçmeyi lys puanı şart, onların yeri ayrı zaten denizcilikte, ama torpili olan her zaman birincidir buda var

o zaman hayal geçmem :( benim torpilimde yok notlarımı yüksek tutsam iş bulmada sıkıntı yaşarmıyım? notla alakası varmıdır iş yada staj bulmanın?
    Notunu yüksek tutarsan okul gönderiyor Çalışkan öğrenci olursan açıkta kalmazsın merak etme illaki gönderirler

• quote:

Notunu yüksek tutarsan okul gönderiyor Çalışkan öğrenci olursan açıkta kalmazsın merak etme illaki gönderirler

peki abi maersk line,cma gibi şirketlere rteü mezunu girebilir mi ?
    Tabiki girebilir yabancı şirketler isme diplomaya bakmıyor ehliyetin var mi, İngilizcesi iyi mi, kaptanlığı iyi mi bunlara bakıyor, mesela ben msc(medlog) de çıktım kısa staja (baya kısa staj)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Deltoid- -- 1 Ağustos 2017; 2:22:46 >
  • quote:

Tabiki girebilir yabancı şirketler isme diplomaya bakmıyor ehliyetin var mi, İngilizcesi iyi mi, kaptanlığı iyi mi bunlara bakıyor, mesela ben msc de çıktım kısa staja ve stajdayım hala

abi başarı hikayenden bahsedermisin? nasıl cıktın birde kısa stajdamısın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yerdavader -- 22 Temmuz 2017; 12:1:28 >
  • quote:

Tabiki girebilir yabancı şirketler isme diplomaya bakmıyor ehliyetin var mi, İngilizcesi iyi mi, kaptanlığı iyi mi bunlara bakıyor, mesela ben msc de çıktım kısa staja ve stajdayım hala

Kısa staja torpille bile zor çıkılıyor. İyi torpilin varmış hocam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Adam kısa staja çıktım hala gemideyim diyor. Soracağın soruyu önce bi düşün.

Daha öğrenci arkadaş, torpille çıkmış msc ye, arkasdan kötü orası. Ne başarısı ne ingilizcesi adam daha kısa stajda.

Kısa stajda kostere çıkarsın uzunsa zenithe. Kostere çıkmış başarısız mı şimdi.

Daha tercih dönemindesin sanırım. İşsiz olmasam bu kadar yazmazdım hadi eyw

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: maldan adam

Adam kısa staja çıktım hala gemideyim diyor. Soracağın soruyu önce bi düşün.

Daha öğrenci arkadaş, torpille çıkmış msc ye, arkasdan kötü orası. Ne başarısı ne ingilizcesi adam daha kısa stajda.

Kısa stajda kostere çıkarsın uzunsa zenithe. Kostere çıkmış başarısız mı şimdi.

Daha tercih dönemindesin sanırım. İşsiz olmasam bu kadar yazmazdım hadi eyw

niye böyle eleştirel konustunuz anlamadım gözümden kaçmıs kısa staj yazdıgı.
  • Bu bölümü yazmak isteyen biri sağlık raporu alamazsa ya da mülakattan geçemezse ne olur? Tercih hakkımız yanıyor mu yoksa alt tercihlerden biri mi geliyor?
  • alt tercihlerden biri geliyor eğer sistem hala değişmediyse
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Ryuzaki-

Bu bölümü yazmak isteyen biri sağlık raporu alamazsa ya da mülakattan geçemezse ne olur? Tercih hakkımız yanıyor mu yoksa alt tercihlerden biri mi geliyor?

saglik raporu alamazsan soguk su icip bir dahaki seneyi bekliyorsun. mulakati gecemezsen bir alt tercihe yerlestiriliyorsun.

• 
Sayfa: önceki 172173174175176
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.