Şimdi Ara

Denizbanktan yeni kredi kartı alana 3 ay int. alışverişi için %50 toplam 300 tl (76. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.712
Cevap
52
Favori
131.531
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7475767778
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

bu şekilde kayıt açıılınca sonuç çıkmıyormuş hocam, beni 1 saat sonra otomatik ses kaydından arayıp talebiniz olumsuz sonuçlandı bilgisi verildi. ben de bugün tekrar arayıp bu sefer kart iptal bölümüne bağlandım. üyelik aidatı çıktı kartı iptal etmek istiyorum dedim. daha önce başvurdunuz mu dedi, evet başvurdum reddedildi dedim. sonuç olarak 3 ay boyunca aylık 100tl harcama sözüne kart aidatı iptal edildi.

• kartı önceki aylarda kapatıp bu ay tekrar karta başvursak yüzde 50 indiriminden faydalanma imkanı varımdır acaba.. şartlarda aksi bir durum yok gibi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • KAYSERS0ZE kullanıcısına yanıt
    Denemek lazım hocam.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • damienn kullanıcısına yanıt
    Kaç günde geliyor kart ortalama alanlara ? Kyk ödemeleri geçerli oluyor mu deneyen var mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mhmmd.dmr20 -- 13 Şubat 2022; 18:19:38 >
  • Denizbank kartım geldi, denizkartim uygulamasını yükledim ama 500tl harcamaya 30 tl den 120 tl bonus kampanyası uygulamada yok, nasıl katılacağım.

• fiiliyol kullanıcısına yanıt

• mhmmd.dmr20 M kullanıcısına yanıt

şube teslim alırsanız, 1haftada falan elinize geçer. diğer türlü kuryeye bağlı. geçende aidatsız kartını da alayım dedim. gelmesi 1 ayı geçmişti. kuryenet getiriyor

• AÇILIN-BEN-MÜHENDİSİM kullanıcısına yanıt
    Hadiya kötü oldu o zaman dün telefonla görüştük bankayla adrese istedim . Gelen giden mesaj yok kart hazır kuryede vs diye degistirebilirmiyiz yoksa kalsın mı . Bu ay çıkmadan gelse yeterli de

• Kuryenet gec getiriyor ben gidip aldım şubesinden. Bide Denizbank ta imza uzun sürüyor, kuryenin getirdiği sözleşme imzaları.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fiiliyol -- 15 Şubat 2022; 17:37:18 >
    Bölgeye göre değişir adresime 1 haftada geldi

• oceannn12 kullanıcısına yanıt

Bu tespit doğru.

Benim en hızlı gelen kartlarım Denizbank'tan oldu.

5 günde elime ulaştı kartlarım.

• oceannn12 kullanıcısına yanıt
    Bakalım şansımıza o zaman bekleyelim

• Bu kampanyayı gözden kaçırmışım ben :(

• Arkadaşlar tekrar oluyorsa kusura bakmayın, telefon ile bağlandığımdan konu içinde bulamadım.

Hepsiburada cüzdana 400 TL yüklesek indirim düşüyor mu?

• olymposant kullanıcısına yanıt
    Evet

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar evde herkes bu kartı aldı kullanıyoruz fakat birimize platinum sanırım üst seviye bir kart vermişler mavi renkli ( 2000 ₺ limit ile) şimdi bunu normal klasik kart ile değiştirmek istiyoruz ama bir arkadaşım klasik kartın yerine net kart mı ne almış ücretsiz olan. Denizbank yaptığı kampanyalar ile sağolsun kart ücretini alsa da bize faydası çok ama eğer bu ücretsiz kartı diğer kampanyalardan ayırmıyor ise alınabilir.
    Nasıldır dikkatini çeken var mı ücretsiz kartı kampanyalardan ayrı tutuyor mu? Mesela garanti her kampanyada flexi dahil değildir diyor. Mesela geçen aylarda 400/200 sanal kart harcamasına net kart da dahil edilmiş. Nedir fikriniz arkadaşlar?

• Karta başvuru yaptım kaç günde gelir. Şubat kampanyasına yetişir mi

• tm7119 T kullanıcısına yanıt
    Ben gecen pazar başvuru yaptım cuma günü kart geldi

Eve mi şubeye mi hocam

• 
Sayfa: önceki 7475767778
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.