Şimdi Ara

Denizbanktan yeni kredi kartı alana 3 ay int. alışverişi için %50 toplam 300 tl (74. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.665
Cevap
66
Favori
124.962
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum geçen hafta
  • Cevaplayan Üyeler 380
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 2
  • Ortalama Mesaj Aralığı 5 saat 51 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 1
  • Favoriye Eklediklerim 66
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • UĞURCAN96 (112 mesaj) AÇILIN-BEN-MÜHENDİSİM (60 mesaj) Guest-380B9FCD3 (44 mesaj) Hayatı Tespih Yapan Adam (40 mesaj) eyvahnecdet (30 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (546 mesaj) Mobil (436 mesaj) Mini (72 mesaj) (199 mesaj) (412 mesaj)
  • @
11 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • Daha geçen hafta tekrar aradım (taahhütler bittiği için) iptal birimine aktardı beni ora bana istersem 1 sene aidat muafiyeti sağlayabileceğini söyledi ben 100 TL bonus çıkışı yapınca afalladı ama finalde 6 ay açık kalma sözüne 100 TL Bonus kaptım (bir sonraki aidat Ekim 2022 de alınacağı için yine tercihim Bonus oldu)

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• Gold var aylık 120bin tl harcama yapıyorum hiçbir bonus yararını görmedim kampanyalar harici. Yani %25 fazla, zaten 10binde 1-2tl veriyor 2,5tl olmuştur belki.

Fakat aşırı kullanan varsa black edition kartı var bu kart sürekli her harcamaya bonus veriyor. Bu hoşuma gitti  

|
    |
    fiiliyol kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Arkadaşlar soruldu ise tekrar soruyorsam kusura bakmayın. Normalde cüzdana yükleme işleri bazen cinslik yapıyor diye % 50 kampanya için hep direkt alışveriş yaptım fakat trendyol market uygulaması içinden migros siparişi verdim PARAM/Trendyol olarak yansımış ekstreye. Acaba bu da e ticaret sayılıyor mu yoksa saymıyor mu tecrübe eden var mı acaba?
    Bir de hepsiburada artık belli tutar altını artık otomatik cüzdana çekip oradan ödeme alıyormuş ondan da haberim yoktu o da hepsipay-hepsiburada diye geçmiş bunlar denizbank tarafından % 50 e ticaret kapsamına alınıyor mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2bin tl lik sanal kart ile harcama yaptım ekstre 2bin tl olarak kesildi. 200 tl iade düşüş vs olmadı, nasıl iş bu anlamadım?
    ---Alışverişten kazanılan indirimler takip eden ayın ilk 5 iş günü içinde karta yansıtılacak olup ayrıca DenizKartım üzerinden bildirim ile bilgi verilecektir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fiiliyol -- 23 Ocak 2022; 14:23:38 >

• 8 ocakta kart başvurusu yaptığınızı yazmışsınız, 23 ocakta iadenin neden geldiğini anlayamamışsınız. Kampanya şartlarını okursanız neden yatmadığını anlarsınız.

Problem yaşadığınızda buraya değil bankayla iletişime geçmeniz gerekir

• Hocam edit yapıp sen cevaplamadan önce düzenledim yazımı, sorun ne anlamadım. Gelip laf sokmaya çalışmanın anlamı nedir. Benim gibi aklına gelen varsa diyerekte bilerek silmedim.

|
    |
    AÇILIN-BEN-MÜHENDİSİM kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • deniz bank kadar düdük bir banka yok.zorunlu olmadıkça tavsiye etmem.

• Kartım olduğu için katılamıyorum iptal etsem de. Arayıp dedim ki kartımı kapamak istiyorum, neden deyince yarısı iade kampanyası var katılamıyorum dedim. 100 lira bonus yükleyelim 6 ay kapatmama sözünüze dedi. Zaten katılamıyordum 100 lira 100 liradır 😁

• 200ü alabilmek için 400 liralık alışverişi tek seferde mi yapmak gerekiyor yoksa internetten 100 100 100 100 şeklinde de ayrı ayrı yapsak o ayki toplamına mı bakıyorlar?

• Ayrı ayrı yapabiliyorsunuz

|
    |
    ilkerkara kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • lacivert kart çıkartMıştim, o da dahil oluyor dedi müşteri hizmetleri

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar bloke teminatlı kredi kartı verir mi denizbank henüz hesabım yok ama denizbank eğer veriyor ise hesap açtırmak istiyorum

• Şubatta devam ediyor mu acaba?

• Kuveyttürk kolay bir şekilde veriyor. Diğer bankalardan alman biraz daha zor

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
    |
    |
    Koks34 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• ediyor hocam.

Kampanya Geçerlilik Tarihi

01.11.2021 - 28.02.2022

www.denizbank.com
    600 TL'ye Varan İndirim Fırsatı! | Bonus Kart Kampanyaları | Kampanyalar | DenizBank | Hayat Deniz'de Güzel!
    https://www.denizbank.com/kampanya/bonus-kart-kampanyalari/600-tl-ye-varan-indirim-firsati-2021-40892
  • benim de 187 lira kart aidatı yansıdı. iptal için aradım , kayıt açıyorum size dönüş yapılacak dendi. 30 dk. sonra otomatik arama yapıldı, iade yapamıyorlarmış.. geriye iptal seçeneği kaldı...

• arkadaşlar sorulduysa kusura bakmayın, o kadar cok yazı varki bulamadım. kart aidatı harcama yapılınca yansiyomu, diğer bankalar gibi 1 yil sonramı yansıyo yoksa. ayrıca daha once kredi karti olup iptal edenler yeni kart alsa kampanyaya katilabiliyomu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Oktaymese -- 3 Şubat 2022; 23:54:8 >
  • Denizbankın 3280 numarasının 0532 ile başlayan versiyonunun ne olduğunu bilen varmı.

• Ben kartımı geçen yıl iptal ettirmiştim, Ocak ayında başvurdum onaylandı, bugün ilk ayın iadesi yatırıldı karta. Normalde aidat ilk 1-2 ayda alınıyor galiba,onun için de aidat yansımadan önce arayıp 1 yıl aidat muafiyeti tanimlattim karta

• Mesai saatleri içerisinde arayıp kart iptal birimine aktarmasını isteyin, onlar aidatı iptal edebiliyor. Tabi bu arada kart iptali olabilir mi bilemem, azda olsa bir risk var. Bir yıl kapatmama veya 3 ay boyunca aylık 100 TL harcama sözü gibi şartlar sunup aidatı iade ediyorlar genelde

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.