Şimdi Ara

Denizbanktan yeni kredi kartı alana 3 ay int. alışverişi için %50 toplam 300 tl (75. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.712
Cevap
52
Favori
131.517
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7374757677
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

teşekkürler, iptal talebi için beklemedeyim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oktaymese O kullanıcısına yanıt

bende bilsem aidat yansimadan önce talep acardim. kart başvurudan 6 ay sonra aidatı yansıyor...

• Happy-Go-Lucky kullanıcısına yanıt
    Ben aradım aidat yansımadan iptal yada muafiyet yapılamıyor dendi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • akifs44 kullanıcısına yanıt

Bana yaptılar, kart aidatı yüksek, yansımadan kapattırmak istiyorum dedim. 1 yıllık kapatmama sözüne kart aidatından muaf tuttular.

• akifs44 kullanıcısına yanıt
    İptal birimine bağlandınız mı? İlk bağlandığınız call center çalışanları bu konuda yetkili değil, sadece talep alıyorlar ve o da genelde olumsuz sonuçlanıyor

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: akifs44

Ben aradım aidat yansımadan iptal yada muafiyet yapılamıyor dendi
    Net yanlış bilgi vermişler sana ben daha aidat gelmeden 2 teklif sundular biri 1 yıl aidat muafiyeti diğeri ise 6 ay açık tutma sözüne 100 TL Bonus ben 100 TL Bonus seçtim aidat geldi ilk önce talep oluşturdum o olumsuz geldi sonra mh aradım 3 ay 100 TL harcamaya aidat iade geldi şimdi de en son geçen ay tekrar mh aradım yine 2 teklif geldi ben yine 6 ay açık tutma sözüne 100 TL Bonus aldım çünkü aidat Ekim 2022 de yansıyacağı için o zamana kadar yine aynı teklifler çıkarsa kapatmam

• Bugün yine aradım direk iptal birimine bağlanmak istediğimi söyledim. Bağlandığım kişi 1 yıl muafiyet yapabileceklerini söyledi gayet ilgiliydi işlemi gerçekleştirdik. Burdan bilgi veren herkese teşekkürler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben de iptal birimine bağlanacağım ama şöyle bir sorunum var. döviz ekstresinde yaptığım harcamalardan iadeler oldu ve 20 dolar civarı iade yapıldı, yani bankadan alacağım var şu an. iptal talep edersem ve iptal edilirse bu miktara ne olur bilgisi olan var mı? TL'ye mi çevrilir yoksa iptal edilirken karşıma çıkar mı? ya da miktarı şu an bankadan talep edebilir miyim? nasıl yapmak lazım?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eranyumm -- 8 Şubat 2022; 0:49:58 >
  • Bana %50 gelmedi. Hb yapmistim.
    Edit. 4 Şubat ta karta indirim olarak yansimis. Ben bonus olarak beklemiştim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jumaruu -- 12 Şubat 2022; 0:36:6 >
  • Jumaruu kullanıcısına yanıt

"Alışverişten kazanılan indirimler takip eden ayın ilk 5 iş günü içinde karta yansıtılacak" denmişti.

Bugün 6. iş günü, ne gelen var ne de giden!..

• Var mıdır iade alan yoksa kayıt açmak gerekecek...

• AgentMahone A kullanıcısına yanıt

4 Şubat'ta yattı

Aynen 4 şubatta yattı

• Limiti düşürmek icin aradım 60 tl bonus verdiler baktım burda millete aidat iade edilmiş aradim 60 lirayi alın limiti düşürün dedim düşürdüler sağolsunlar. Denizbank tan aidat hariç memnunum ama aidat işine de 4.ay bakacağım. Yoksa kartı iptal ettireceğim.

• Arkadaşım için karta başvurduk kart gelmeden mobil bankacılık girişi yapamıyor muyuz, kullanıcı oluştur diyorum kart şifresi istiyor, kart yok elimizde?

• fiiliyol kullanıcısına yanıt
    Olmuyor kartın gelmesi lazım

• fiiliyol kullanıcısına yanıt

4 Şubatta yatan kaptanın görevi puanları değil miydi? 200 lira iadeler yattı mı?

• tamertunc T kullanıcısına yanıt

Bana yatan 200 tl iade.

Bide dün 120 tl bonus yattı. Kaptanın görevlerini ben yapamadım zaten.

• eranyumm kullanıcısına yanıt

Sonuc ne oldu hocam bugun ben de aradım iptal talebi aldılar 3 iş günü icinde arayacağız dediler.

Kart hareketlerine indirim olarak yansıyor hocam. Benim gibi bonus yatcak diye bekleme.

• 
Sayfa: önceki 7374757677
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.