Şimdi Ara

DenizBank' tan PaybyMe Kart! (58. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.224
Cevap
32
Favori
84.097
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5657585960
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Enparanın yaş sınırı var. Bu kart ininal tarzında bir kart ama çok geride kaldı onlardan. Aldıktan birkaç hafta sonra kenara attım bidaha elimi sürmedim .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dün akşam karta 25 lira yüklemiştim. Eskiden sabah 5-6 civarı yükleme hesaba geçerdi ama daha geçmemiş. Sistemde sorun mu var?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sarius82 -- 28 Ekim 2015; 12:54:51 >
  • Kullanmayın arkadaşlar. 10tl attım steamde alışveriş yapamadım. Sadece Google Play de çalıştı. Whatsapp süremi uzattım harcadım karttaki parayı. Daha da bulaşmam. Şikayetvar da 50tl abonelik ücreti yansıttığına dair şikayetler var, benden çekmedi ama çekerse ortalık karışır
  • Steamde malum indirimler başladı uzun zamandır bu kartı kullanıyorum hiç sıkıntı yaşamamıştım ama 3 gündür steamden de alışveriş yapamıyorum. Kartada yeni para yüklemiştim. Yorumları okuyunca mastera geçmişler falan diyenler var benimki eski kart olduğu için visa. Acaba ondan kaynaklı bir sorunmu var. İçindeki parayı harcayabilirsem bir daha bu kartı kullanmayacağım.Son günlerde steamde veya başka biryerde sorun yaşayan varmı?
  • Paybyme üyelik ücreti mi almaya başladı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: MylifeisPC

Paybyme üyelik ücreti mi almaya başladı ?

Ortaya böyle bir soru attığına göre senin bildiğin bir şey vardır, önden sen açıkla istersen. Aylık hesap hareketlerine bakınca belli olur üyelik ücreti alıp almadığı. Şu an için benden almadı.
  • Zeka özürlü biri şikayetvara bir taş atıyor 40 akıllı derdine düşüyor. Ne kart ücreti arkadaşlar ayrıca ben kartı kullanıyorum çatır çatır bir abdest filan almayı deneyin bence

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler akli olan bu karti almasin musteri hizmetlerine ulasilmiyor Deniz Bank da basindan saviyor bizle alakali degil diyor. Elinizde varsa da tuketin icindeki parayi cunku gelecegi pek parlak degil. Eger tarihi dolarsa ve yeni kart alirsaniz musteri hizmetlerine ulasmaniz lazim fakat ortada oyle bir sey yok icindeki paraniz yanabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Bilen Biri

quote:

Ortaya böyle bir soru attığına göre senin bildiğin bir şey vardır, önden sen açıkla istersen. Aylık hesap hareketlerine bakınca belli olur üyelik ücreti alıp almadığı. Şu an için benden almadı.

İçinde miktar olmadıgından dönemiçine bakmaya gerek yok.yukarıda biri mesaj atmış üyelik ücreti alındı diye.Sanki çok abes soru sormuşuz gib paybymden beklenmezmiş gibi tavır koymuşun..Habersizce 1 günde harcama limitini 450 den 49 a indiren paybymeden herşey beklenir
  • arkadaşlar şu anda online işlemlerden para yükleyebilen varmı ? Maximum kartla paybyme hesabına para göndericem, ancak şöyle bir uyarı alıyorum.
    Kredi kartınızdan belirttiğiniz tutar çekilememiştir. Lütfen kredi kartı bankanızla iletişime geçiniz.
    İşleminiz Onaylanmadı!
    İyi günler dileriz…
  • quote:

Orijinalden alıntı: Njord-

arkadaşlar şu anda online işlemlerden para yükleyebilen varmı ? Maximum kartla paybyme hesabına para göndericem, ancak şöyle bir uyarı alıyorum.
    Kredi kartınızdan belirttiğiniz tutar çekilememiştir. Lütfen kredi kartı bankanızla iletişime geçiniz.
    İşleminiz Onaylanmadı!
    İyi günler dileriz…

Saat 11'den sonra yüklemelerde sıkıntı oluyor sabah 8'den sonra tekrar deneyin.
  • quote:

quote:

quote:

İçinde miktar olmadıgından dönemiçine bakmaya gerek yok.yukarıda biri mesaj atmış üyelik ücreti alındı diye.Sanki çok abes soru sormuşuz gib paybymden beklenmezmiş gibi tavır koymuşun..Habersizce 1 günde harcama limitini 450 den 49 a indiren paybymeden herşey beklenir

günlük harcama limiti benim 490 sizin nasıl farklı oluyor? Fiziki posta harcıyorum.

• Denizbank ın sahibi kimdi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hsnyvz -- 28 Kasım 2015; 8:52:14 >
  • Iki yıl olmuş bi tek kampanya yapmamış mı hala

• quote:

Orijinalden alıntı: hsnyvz

Denizbank ın sahibi kimdi?

DenizBank A.Ş., Eylül 2012’den beri %99.85 oranında hisse ile Rusya'nın en büyük bankası olan Sberbank of Russia bankasına ait Türkiye'de kurulu özel mevduat bankasıdır. Bankanın eski sahipleri Avrupa'nın en büyük kamu bankalarından biri olan Belçika – Fransız menşeli Dexia grubudur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozelfen

quote:

quote:

quote:

günlük harcama limiti benim 490 sizin nasıl farklı oluyor? Fiziki posta harcıyorum.

Bir zaman oyleydi uzun sure

• GEÇEN HAFTA harcamıştım hayret. ..
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozelfen

GEÇEN HAFTA harcamıştım hayret. ..

sen yenisin galiba
    http://forum.donanimhaber.com/m_74518121/mpage_17/tm.htm
  • tek seferde 490 tl pos cihazından geçtiler hiç sorun olmadı. borcumu kapatırken kullandım. neyse demek benimki kısıtlanmamış :) bilgilendirme için teşekkürler sayfaları okuyunca anladım ben de
  • Fiziksel pos ta 50 TL üstü birkaç harcama yaptım daha önce. Dün ise 400 TL harcadım. Kartta bakiyeniz varsa kullanmayı deneyebilirsiniz.
  • 
Sayfa: önceki 5657585960
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.