Şimdi Ara

DenizBank' tan PaybyMe Kart! (59. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.225
Cevap
32
Favori
84.075
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5758596061
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Panele erişilemiyor, yeni kart talep edilemiyor. Fiziksel poslardan harcama yapılabilir. Kart bitti beyler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • The Time Lord kullanıcısına yanıt
    Yeni kartı bilmem ama panel dediğiniz yere daha şimdi eriştim.
  • gittigidiyordan yakınlarda alışveriş yapabilen var mı ? 2 saattir deniyorum olmuyor :(
  • İçindeki paramı komisyon kaptırarak kurtardım ve kartı da kırıp attım. Ben böyle rezillik görmedim Steam'de bile kullanamadım mecburen başka site üzerinden %10 komisyonla Steam'e aktardım.
  • Steam falan anlamam da, panele de giriliyor, fiziki postan harcama da yapılıyor. Sorun nedir, ben anlamadım. Fiziki postan 50 TL üstü limitte çok oluyor kaldırılalı. Şu an bir sorun yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: sword88

Steam falan anlamam da, panele de giriliyor, fiziki postan harcama da yapılıyor. Sorun nedir, ben anlamadım. Fiziki postan 50 TL üstü limitte çok oluyor kaldırılalı. Şu an bir sorun yok.

Sanırım bana garezleri var. Kredi kartından yüklediğim paralar karttan çekilmiş olmasına rağmen Paybyme hesabıma geçmedi 1 haftadır. Müşteri hizmetleri de yok, kısacası aktardığım paralar tuzla buz oldu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DreamGod

quote:

Steam falan anlamam da, panele de giriliyor, fiziki postan harcama da yapılıyor. Sorun nedir, ben anlamadım. Fiziki postan 50 TL üstü limitte çok oluyor kaldırılalı. Şu an bir sorun yok.

Sanırım bana garezleri var. Kredi kartından yüklediğim paralar karttan çekilmiş olmasına rağmen Paybyme hesabıma geçmedi 1 haftadır. Müşteri hizmetleri de yok, kısacası aktardığım paralar tuzla buz oldu.

Seninki yine iyi, ben 40 TL yükledim Steam Black Friday için, sepeti doldurdum ama alamadım, kart geçmedi. Google Play da çalışmıyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Time Lord

quote:

quote:

Seninki yine iyi, ben 40 TL yükledim Steam Black Friday için, sepeti doldurdum ama alamadım, kart geçmedi. Google Play da çalışmıyor.

Bynogame adlı siteden Steam'e para yükleyebiliyorsunuz ben öyle yaptım. 200 lira yükledim 20 küsür komisyon çekti.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: The Time Lord

quote:

quote:

Bynogame adlı siteden Steam'e para yükleyebiliyorsunuz ben öyle yaptım. 200 lira yükledim 20 küsür komisyon çekti.

Bende sistem hatası verdi, alamadım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geçen cuma(02.01.2016) başvurdum daha elime ulaşmadı. Sadece play store kullanmak için aldım. Kullanmadan kırmalı mıyım.

Birde elime ne zaman ulaşır?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Venus94 -- 9 Ocak 2016; 10:46:25 >
  • Limit hala sıfırlanmamış gözükmekte, 1 Ocak itibariyle sıfırlanmayacak mıydı?
  • pikachu45 P kullanıcısına yanıt
    Yeni yıldaki ilk yüklemeyle birlikte güncelleniyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MR.Dat

Geçen cuma(02.01.2016) başvurdum daha elime ulaşmadı. Sadece play store kullanmak için aldım. Kullanmadan kırmalı mıyım.

Birde elime ne zaman ulaşır?

Bu adamlarin sagi solu belli degil. Benim yukledigim paralarin bazilari ortalikta yok hesabimdan da cekilmis ve musteri hizmetlerine de ulasilmiyor. Gidin baska kart kullanin risk almaya degmez.

• Sırf cüzdanımda kalabalık yapsın diye başvurdum.
  • Boşuna almayın sitelerinde dedikleri yerlerin çoğunda kullanamıyorsunuz para yükledin en sonunda yapacak birşey bulamadım hiçbirşey aalmıyınca sob teklifte kullandım sepet tutarından daha fazla para istedi anlıyacağınız kırıp atın bence ayrıca paypal nakit alın yurtiçi yurtdışı her yerde geçerli aylık 1 tl hesap işletim ücreti var kapıya kadar getiriyorlar kart ücreti 5 tl ama 1 yıldır kullanıyorum daha hiç hesap işletim ücreti ödememdim kartta para bekletmezseniz kesilmiyor ayrıca kampanyalarıda var bunla uğraşmaya değmez

• Kredi kartıyla bakiye yüklemede komisyon alınıyor mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: ysakay

Kredi kartıyla bakiye yüklemede komisyon alınıyor mu?

Onda komisyon alıyor mu emin değilim ama kartı kullandığınız çoğu yerde genelde %10 gibi bir komisyon alıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: ysakay

Kredi kartıyla bakiye yüklemede komisyon alınıyor mu?

Öyle bir komisyon alınmıyor.
  • DreamGod kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler.
    Nakit çekimde alınıyor mu peki?

• Enpara neden kullanmıyorsunuz

• 
Sayfa: önceki 5758596061
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.