Şimdi Ara

denemeye değer

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
0
Favori
1.292
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • merhaba arkadaşlar..geçen ntvde dinlediğim birşeyi anlatmak istiyorum.. bu search-earn olayını duymuştum ama fazla takmamıştım.taki gecen ntv izledim şaşırdım.üye oldum..referans olarak kendimi koydum...

site bu üye yap zımbırtıları gibi çalışıyor ama Ltd şti resmen geçen ntv de açıklama yapıldı site.google ın yerine alacak felan dediler.geçen ayki toplam ödemelerini gösterdi sadece türkiyeye 1,6 milyon dolar ödeme yapmışlar bütün ayrıntıları ile gösterdiler..dedim bir bakayım üye olayım..olay şu
    1.üye oluyorsun(bedava)

2.toolbarı yüklüyorsun

3.toolbardan aramalarını yapıyorsun zaten direkt google'a bağlıyor

4.toolbarın üzerinde arada bir reklam çıkıor ona basıyorsun

5.en can alıcı nokta ise reklamlara tıkladıkça puan kazanıyorsun.

4 reklam 1 dolara karşılık geliyor ..ve ne kadar üye yaparsan o kadar kazanıyorsun.çünkü senin yaptığın üyeler sana çalışıyor gibi oluyor arkadaşlarının yaptığı üyeler de kendilerine..karşılıklı alışveriş.eğer üye yoğunluğun fazlaysa hatta senin reklama tıklaman bile gerekmiyor..100 dolar oluncada direkt sana ulaşıyorlar...şuan 70 dolardayım..bekleyip görecem..
    üye olmak isterseniz

http://www.search-earn.com/seduli

• bende üye oldum millet referans ariosanıs
  • quote:

Orjinalden alıntı: Reis-i Eagles

bende üye oldum millet referans ariosanıs

iyi yaptın...kıymeti bilinecek bakalım ne zaman
  • Ben de üye oldum nick buradakiyle aynı şimdi referans falan nerede işe yarıyor?Yardımlaşalım yav bayagı iyi olur :)
  • Beceremedim ya mail de gelmedi. :( Kardeş ss falan çeksen çok iyi olur ya :(
  • Member Type
    Annual Income

ne yazcaz
  • quote:

Orjinalden alıntı: acemi pilot

Member Type
    Annual Income

ne yazcaz

member type:standart
    annual income: düşüklerden sallayabilirsin
  • sitede hesabım bölümüne gir.ordan tüm arkadaşlarına mail olarak atabilirsin..üye olunca sana özel bir referans veriyorwww.search-earn.com/sizin nickiniz bunu yolluyorsun onlar buna basınca senin tarafından üye yapılmış oluyorlar
  • Bu siteyle hiç uğraşmayın ödeme yapmıyor.Site öyle yabancı bir site falan değil.Site süper teklif adlı siteyi kuranların sitesi.Forumda birileri minimum ödeme tutarına ulaşmıştı o da 100 ytl olması lazımdı ama ödemeyi alamadı hatta miktara ulaşanları üyelikten çıkartıyorlar benden söylemesi boşa vakit harcamayın bu siteyle.Bu işi iyi yapan ve de ödeme yapan siteler var bunlara üye olursanız az da olsa kazanabilirsiniz ama bu siteyle asla kazanamazsınız.Bu bahsettiğim sitelere üye olmak isterseniz link veriririm ki bilen biliyor aslında ama yine de isteyen olursa az da olsa kazancınız boşa gitmez üçbeş bişeyler alırsınız.
  • http://www.search-earn.com/anill

Seninde aramıza katılman dileğimle! uye olun!!!
  • sen diğerlerinide yaz buraya..madem açtık konuyu herkez baksın
  • benim 100 e ulaşmaya az kaldı..eğerki birşey olmazsa buraya yazıp açıklayacam
  • http://www.search-earn.com/koleksiyoncu buda benimki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Manyetizma -- 21 Ocak 2008; 23:26:26 >
  • her tıklama 1 dolar mı?

yalan olmasın ama kesn yalandır
  • quote:

Orjinalden alıntı: sedambian

sen diğerlerinide yaz buraya..madem açtık konuyu herkez baksın

OK.Biri Buradan
  • hayır tabiki 1 doları kim bulmuş bunlar verecek hemen... sanırım 0.02cent galiba
    merak edenlere

Search-Earn Uluslararası Reklam ve Pazarlama Sistemi
    Türkiye Temsilciliği
    Merkez
    ozyasar.NET İnternet Bilgi Sistemleri Ltd. Şti.
    Nazmi Akbacı İşmerkezi No:250
    Maslak
    İstanbul
    Tel : +90 212 286 0438
    Fax : +90 212 286 7149

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sedambian -- 21 Ocak 2008; 23:50:56 >
  • quote:

hayır tabiki 1 doları kim bulmuş bunlar verecek hemen... sanırım 0.02cent galiba

Benim verdiğim 0,1 veriyor ve 10 usd olunca ödeme yapıyor.Ve de yapıyor. Searchearn ise 0,001 veriyor ve 100 ytl olunca veriyor.Hesabını siz yapın.
  • quote:

Orjinalden alıntı: makhan

quote:

hayır tabiki 1 doları kim bulmuş bunlar verecek hemen... sanırım 0.02cent galiba

Benim verdiğim 0,1 veriyor ve 10 usd olunca ödeme yapıyor.Ve de yapıyor. Searchearn ise 0,001 veriyor ve 100 ytl olunca veriyor.Hesabını siz yapın.

rekabet ha...ben rekabete girmem.site benim değil :)))
  • Yok kardeş rekabet falan değil.Sadece boşa kürek çekmeyin diye söylüyorum.Site ilk çıktığı zamanlar üye olmuştum değer bi site değil sizinde boşa zamanınızı almasın diye yazıyorum.
  • @makhan bahsettiğin site bux.to mu?Eğer o ise tekrar başlayacağım.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.