Şimdi Ara

Demirören'in Kazığı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
864
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yeni sezon başlamadan önce kürsülere çıkıp konuşmalar yapıp, artık saha kapanma cezasının tarihe karışacağını, maçları artık kadın, çocuk seyircilerin seyretmesinin gerek olmayacağını söylerken, dışarıdan dinleyen bizlere de mantıklı geliyordu... PassoLig uygulaması ile herkesin fişleneceği, suçu işleyenin ceza alacağı söyleniyordu...

Saha kapanmanın olmayacağı, onun yerine tribün kapatma cezasının olacağı söylendi... Biz de kek gibi inandık tabi buna... Şimdi bugün 6 Eylül 2014... Karar dün onandı, Galatasaray bu sene evinde oynayacağı ilk maç olan Eskişehirspor maçını "Seyircisiz", evet evet, tekrar edelim, "SEYİRCİSİZ" oynayacak... Çünkü aşırı zeki federasyon verdiği kararları unutup, eski tip karar almaya devam edebiliyor... Bunun yanında verilen 250 bin Lira para cezası da, Seyircisiz + 100 bin Lira'ya çok rahatlıkla çevrilebiliyor... Zaten ismi lekelenmiş zatların bulunduğu bir oluşumdan mantıklı ve doğrucu kararlar beklemek hayal olurdu...

Demirören'in Kazığı

Kaynak

Düşünceleriniz nelerdir bu konuda?

• Yahu su adamin fotosunu koymayin haberlere ban yememek icin kendimi zor tutuyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Daha yeni cezam bitti, tekrar ceza almak istemiyorum şu herif yüzünden
  • Öldüğü gün cenaze namazına gidip kötü bilirdik diye bağırmak istiyorum.
  • Babası şirkette bu adamı işlerden uzak tutmak için tff başkanı seçtiriyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: xleonhart

Yahu su adamin fotosunu koymayin haberlere ban yememek icin kendimi zor tutuyorum.

Demirören'in Kazığı Demirören'in Kazığı Demirören'in Kazığı Demirören'in Kazığı Demirören'in Kazığı

• Ebesi böyle olacağını bilse doğurtmazdı.
  • Yazık... Futbolumuz birkaç yıla dibe çökecek.

• Aziz bugün açıklamalar yapmış. Habertürk'te var.

Bu adamında neden melo ya bu kadar taktığı belli oldu. Bu adamların cebinde para olmasa millet bunların yüzüne bakmazdı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sovereign_Khan

Aziz bugün açıklamalar yapmış. Habertürk'te var.

Bu adamında neden melo ya bu kadar taktığı belli oldu. Bu adamların cebinde para olmasa millet bunların yüzüne bakmazdı.

Neden takmış ?
  • Bugün Anadolu takımlarının maçlarının özetini izledim geçen sene dolu olan forma önleri bu yıl bomboş.

Ciddi bir gelir kaybı var her takım açısından.
  • başlık sakat
  • quote:

Orijinalden alıntı: |YipMan|

başlık sakat

Ooo meslek lisesi cinsel gönderme esprisi...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Leonardo DiCaprio.

quote:

Orijinalden alıntı: xleonhart

Yahu su adamin fotosunu koymayin haberlere ban yememek icin kendimi zor tutuyorum.

Demirören'in Kazığı Demirören'in Kazığı Demirören'in Kazığı Demirören'in Kazığı Demirören'in Kazığı

Demirören'in Kazığı

Demirören'in Kazığı

• Babasının tüp dükkanı emanet etmediği adama türk futbolunu emanet ediyorlar ey allahim

• ayı var dediler geldim

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.