Şimdi Ara

Demirdöküm Nitromix & MiGo & Vaillant e-RELAX (171. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.683
Cevap
47
Favori
196.130
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 169170171172173
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yazılım dediğiniz nerde yazıyor tam olarak burasımıdır bakıp dönerseniz sevinirim birde nasıl kaldırıp tekrar yükleyeceğim hangi şekilde

Demirdöküm Nitromix & MiGo & Vaillant e-RELAX

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • rustem45 R kullanıcısına yanıt
    Parametre ayarlarindan d96 yi 1 yapipip mode tusuna bas tekrar 1 yapip reset tusuna bas egri 5 olsun baskada ayar elleme. Tahmin acik ileri mod. Kazan yuksek alevde 1 dak fazla calismamasi lazim

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
    Hocam sizin yazilim cok geride 75 kazan olmaz buna. 22 olanlar 24 ve 1024 olacak

Eski yazilimla 75 kazan olmuyor. Burdan bunub ögrenmis okduk. Hocam cihazi ilk olarak cizelgeyi sifirlayin oluşturun tekrardan ve saat dilimi istanbul olsun. Eskiden minsk yapiyorduk simdi istanbul. Wifiyi tekrar kurun mumkunse komsunuzun agina baglayin. Oturumu acip kapayin hatta yeni kullanici olusturun. Bu kadar geride kalmasi normal degil yazilimin

• Arkadaşlar bende anlamadım kafayı yiyecegim hep bağlı ve güncel cihaz ayrıca d96 1 yapıp rwsetlwdiö 5 yaptıgımdada neredeyse 1 dereceye yakın artıyor evin için saçmalıyor yazılım için ne yapayım oturumu kapatıp tekrarmı kurayım

Hocam 75 kazan olmaz sende egrigi 5 yapma sakin. O versiyonun yenikenmesi lazim

• Otamatiğe aldım gene olmuyor otamatiktede olmuyor versiyon için müşteri hizmetlerini aradım ama faydası olurmu bilmiyorum. Yardım edecek bilen varsa sevinirim söylerse

Bu ürünü evden kaldır deyip yeniden eşleştirme yaptınız mı Demirdöküm Nitromix & MiGo & Vaillant e-RELAX

Hocam cani nezaman isterse ozaman guncellenir.

• Konumu denizin ortasinda kutuplardaki. Bir adaya aldim olmadi. Bu sunuculara erisilmedi hatasinin nedenini de ogrenmis olduk. Eger bulundugunuz yerde netatmo hava istasyonuna erisilmiyorsa bu hatayi veriyor. Kutuplarda istasyon olmadigindan veya destek vermediginden sunuculara erisilmiyor hatasi aldim. Yarin birgun bu 75 kazan disarisi yuksek sicaklikta sapitirsa turkiyeden en soguk bolge veya yerlesim yeri olan en soguk yerj secmemiz lazim. 75 kazani sabit tutmak adina.

Bu sartlar altinda 75 kazan yani egri 5 i denemeyin faydasi olmaz. Allah korusun tesisata zarar vermeyelim

• Evden kaldırdım uygulamayı sildim yükledim çizlegeleri değiltirdim mail adresi değiştirdim yok olmuyor. Şikayet vardan şikayet ettim müşte hizmwtlerinş aradım döndüler anlayan birini yönlendirelim dediler çok unudum yok

• Bu gidilşe en güzeli exa conrtol 7 alıp yola devam etmek dogmurumu olur sizce

Bütçen nedir hocam tavsiye edebileceğim cihazlar var

• @kadiremr kardeşim tavsiyeniz hangi cihazlardır

• d85 5 de orjinalde 7 yapmak ne değiştiriyor

D85in 5 olma ihtimali sıfır

• Exa ya dönme yolları gorundu. Ikinci bir versiyon deyisene dek migoyu kapattim. Bir cihaz kendini nasil duzgun giderken bozar anlasikir degil. Tiktokta gezen bir video var bununu yapan muhendisin bilmem neyi bilmem neyden kurtulmasin diye. Tamda bunu yapan muhendis icin soylenmis. 75 kazan sabit tutsa 10 numara calisacak 6 gun tuttu sonrasinda hava isininca dustu. Agriya alsakta ayni sey olacak zamanl denemeye gerek yok. Yazilimsal hatalar devam ediyor hala. Kadir hocanin suan iyi ama kesinlikle oda bozulacak.

• Teknoline2002 T kullanıcısına yanıt
    Benimki bozulmayacak içimden öyle geliyor 🤣🤣

• Teknoline2002 T kullanıcısına yanıt
    Demirdöküm Nitromix & MiGo & Vaillant e-RELAX

• 
Sayfa: önceki 169170171172173
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.