Şimdi Ara

Demirdöküm Nitromix & MiGo & Vaillant e-RELAX

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
3.513
Cevap
27
Favori
81.462
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 3 gün
  • Cevaplayan Üyeler 90
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 461
  • Ortalama Mesaj Aralığı 6 saat 51 dakika
  • Toplam Okunma Süresi 13172
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 90
  • Favoriye Eklediklerim 32
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Teknoline2002 (1037 mesaj) kayıboyu11 (856 mesaj) BART SIMPSON (461 mesaj) neduda (157 mesaj) elador (116 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (725 mesaj) Mobil (584 mesaj) Tablet (7 mesaj) Mini (13 mesaj) Uygulama (2233 mesaj)
  • @
Giriş
    1427 Mesaj

saat bazli olmaz 10 dak bazli olacak, kendinizi kandirmaktan baska ise yaramaz bu grafik.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    kadiremr kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1427 Mesaj
    migo yerinde dursun exa yi on ofta calistirin ve parametreler fabrika ayari olsun ozaman grafiye bakin bakalim nasil olacak

• Teğmen
    150 Mesaj

Teşekkürler hocam evdekiler den bir şikayet gelmedikçe grafikle işim yok

|
    |
    Teknoline2002 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    150 Mesaj

yalancı çıkmamak için yeni çıkardım 4 saatlik

|
    |
  • Binbaşı
    1427 Mesaj

bu grafik saatlik cok onemi yok. benim takildigim egri nasil bukadar hizli degistigine anlam veremiyorum. acikcasi gozumle gormeden de anlam veremiycem. dunden beri migo devrede bakslim egri degisecekmi gorecegiz

|
    |
  • Teğmen
    150 Mesaj

Tahmin ide aç hocam

|
    |
  • Binbaşı
    1625 Mesaj
    Dün Nitromix P28 montajı yapıldı. Ben de MiGo araştırıyorum. Normalde General HT-400 veya HT-250 termostat alacaktım fakat onlar ON/OFF termostatmış ve ek olarak garanti dışı kalıyormuş onları kullanırsam. MiGo buldum 650 liraya. Onu alıp servise montaj yaptırmayı düşünüyorum. Sizce değer mi? En üst kattayım, alt katım boş, 100 m2 evimiz var. hafta sonu 2 kişi, hafta içi 1 kişi yaşıyoruz.

Hafta içleri 2 büyük oda yanmıyor evin diğer tarafı. Oda termostatı istiyorum ve de programlayıp ben evde yoksam bile Cuma günü öğlen evi ısıtsın ve hafta sonu diğer büyük odalarda vakit geçirebilelim istiyorum. Ayrıca MiGo'nun özellikleri hoşuma gitti. Merakım bu paraya değer mi?

100 m2 eve 500 lira fatura ödedik bu kış. Geçen kış da 400 verdik. Eski kombi yoğuşmasız ve 8-9 yıllık kombiydi elbet.
    AMD Ryzen 5 2600 • MSI B450M Bazooka • MSI Radeon RX570 4GB • Corsair Vengeance LPX 16GB(2x8GB) 3000MHz • WD Blue 1TB 7200rpm • Samsung Evo 860 500GB • Corsair Carbide SPEC-01 • AOC 24V2Q 75Hz IPS • Tunçmatik Lite 2 850VA • OnePlus 5 128GB • Renault Clio 1.5 dCi Night Day
  • Binbaşı
    1427 Mesaj

hocam egrinin degistigi felan yok bende. asiri set gecmede yok sete ulasmama sorunuda yok ama bu migonun sorunsuz oldugu anlami cikmaz eninde sonunda cikar sorun. en basitinden disarisi 10 derece olsun seti en az 0.5 gecer suan. sizin egrinin sik degismesi hala anlamis degilim ogle olsaydi buraya yazan arkadaslar olurdu diyorum. eger cok fazla programa gir cik yapiyorsaniz o egri otomatikten de cikiyor hatta rakamda degisiyor. sizinkide boyle bir durum olmasin. benim cok basima geldi bu olay.

|
    |
  • Teğmen
    150 Mesaj

Merhaba hayırlı ramazan lar inşaallah hocam havaların stabil gitmesiyle alakalı diye düşünüyorum çünkü 2.1 den 3.7 ye yükseldiğinde hava birden çok sertleşti ama sana söz kış mevsiminde ispatlayacagim sana 15 günlük hava tahmini içinde havanın aşırı değişimi ile eğri değişecek eminim saygılarımla

|
    |
  • Binbaşı
    1427 Mesaj

burda hic kimsede olmayan durum sizde olmasi garip degil mi. simdiye kadar bu dediginiz durumla karsilasan olmadi. ayrica sizde bukadar sık egri degismesine ragmen grafiginizde en ufak bir duzelme gorulmemis. benim grafik sizinkinden kiyaslanmayacak kadar iyi durumda. ama 22.5 den 23 istedim 36 kazanla cikmaya calisiyor 22.8 e ancak geldi ogleden beri disarisi 22 derrce.

|
    |
  • Teğmen
    150 Mesaj

Merhaba arkadaşım konunun uzmanları teknoline . Kayiboyu. Ve konu sahibi Osman beydir ben 1 haftalık kullaniciyim tecrübem yorum yapmaya el vermez ama muhakkak görüp bilgi verirler

|
    |
    Sucuklu Pizza kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1427 Mesaj

ispatlamaniza gerek yok hocam ayni cihazdan bende de var ve ben bu cihazin ciğerini biliyorum

|
    |
  • Teğmen
    150 Mesaj

Bilemiyorum hocam benim eğri 3.2 şuanda hava 15 ila 18 civarı

|
    |
  • Teğmen
    150 Mesaj

burda hic kimsede olmayan durum sizde olmasi garip degil mi. simdiye kadar bu dediginiz durumla karsilasan olmadi................. Hocam siz inaniyormusunuz burada yazan arkadaşlar dan herhangi birinin sabit eğriye alıp uzun müddet kullandığını

|
    |
  • Binbaşı
    1427 Mesaj

pardon abi sorun bende ozaman. siz 1 haftada cok yol almissiniz demekki sorunun bende olduguna kanaat getirmissiniz veya toleransi cok fazla bir kisisinizki hatalari göremeyebiliyorsunuz ki 0.5 set geçmeyi kabul ediyorsunuz. benim migoya ayiracak vaktimde yok bu saatten sonra zamanimda yok. ben cok ugrastik birazda siz ugrasin seneye eger netatmodaki gibi ok gibi çizgi hadi onu gectim butun bir kis +-0.1 calistigi zaman beni haberdar edersiniz. yoksa testere disi gibi grafik ile benim isim olmaz.

|
    |
  • Teğmen
    150 Mesaj

Hocam beni çok yanlış değerlendiriyor sunuz sizin bilginizin 1000de 1 i yok bende ayrıcalıklı olduğumu zannetmiyorum migo her ayrıntıyı düşünüyor diyorum örnek dün gündüz hava 20 derece iken gece -3 oldu buda bir etken benim için niyetim asla sizi kırmak değildi yinede ozurlerimi kabul edin lütfen

|
    |
  • Binbaşı
    1427 Mesaj

abi ben size ne anlatsam boş yasamadan bazi seyleri goremezsin. yasayip gormeniz lazim tabi gormek isterseniz. sizin migoya verrdiginiz toleranslada benim gorduklerimi giremezsiniz. onun icin bu konuyu kapatalim gitsin forumu bos yere mesgul etmeyelim.

|
    |
  • Teğmen
    152 Mesaj

Kasımda sıfır olarak takılan ecotec pure 28 kombi ve eralex ı sabit 2.4 eğriyle tahmin kapalı olarak şu ana kadar kullandım kullanmaya devam ediyorum sormak istediğiniz varsa cevaplayabilirim arkadaşlar çihazın mükemmel olmasını istiyor benim evde sete en fazla 0.3 geçiyor 0.1 düşünce çalısıyor ben bunu sıkıntı yapmadığımdan problemsiz kullanıyorum kasımda ayarladım o halde devam ediyor hiç müdahale etmedem ben memnunum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Merhaba, ecotec pure 286 modeli ve erelax kullanıyorum servis ve memnuniyet konusunda on numara parçası pahalı ama ful olarak garantili hale getirebiliyorsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    ugurdeniz1992 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    600 - 700 lira verip MiGo'yu bağlatmalı mıyım sizce? Nitromix 3 gün önce montajı yapıldı. Kastamonu'da yaşıyorum, çatı katıyım ve alt katım boş. 100m2 eve bu kış 500 lira verdik geçen kış 400 lira verdik ama eski yoğuşmasız kombimizle. 3 günde 18m3 gaz yakmış Nitromix, ilk gün kalorifer sıcaklığı 50'ydi, sonra 45'e ve 42'ye indirdim.

Değer mi sizce bu ilk masrafı yapmak?
    AMD Ryzen 5 2600 • MSI B450M Bazooka • MSI Radeon RX570 4GB • Corsair Vengeance LPX 16GB(2x8GB) 3000MHz • WD Blue 1TB 7200rpm • Samsung Evo 860 500GB • Corsair Carbide SPEC-01 • AOC 24V2Q 75Hz IPS • Tunçmatik Lite 2 850VA • OnePlus 5 128GB • Renault Clio 1.5 dCi Night Day
Reklamlar
Cancer Clinical Trials
bankalar.org
Radyo Dinle
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
0,450
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.