Şimdi Ara

DELTA Servis (88. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.778
Cevap
44
Favori
234.854
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8586878889
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    geçmiş olsun peki deltaservisin internet üzerinde kaydınız görülüyor mu?
  • kaç tane ofisleri var?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hgwxx/7 -- 30 Ekim 2018; 0:1:50 >
  • i

Asiri derecede memnun oldugum xiaomi mi5s telefonum sarji varken bir anda kapandı ve acilmadi. sarj olmuyor pc gormuyordu. 10.10.2018 de elden urunumu Sirkecide elden teslim ettim. 14.10.2018 tarihinde delta servistarafindan arandim. telefondaki teknik servisten aradigini soyleyen kisi telefonun acildigini desen kilitini sordu. tarif ettigimde giremedi. mail olarak yada aradiklari numaradan whatsapdan yollayim dediginde bu numaradan whatsap olmadigini kendilerinin halledecegini soyledi. bir gun sonra internet sitesinden bahtigimda fiyat onayiyla karsilasip musteri temsilcisini aradigimda 50 tl ucret karsiliginda gmailimin kirilacagi bilgisini aldim. olanlari anlattim. arayacaklar sizi dediler 16.10.2018 de tekrar arandim ve mail olarak yollayacagimi bildirdim. mail olarak hemen yolladim pesinden musteri hizmetlerine bilgi verdim mail gerekli yerlere ulasti diye teyit aldim. bugun tekrar internet sitesinde fiyat onayini gorunce tekrar aradim sonuc 14.10 tarihindeki ayni cevaplar sifre icin 50 tl odemeniz gerekiyor. sizi arayacaklar. diyorum ben sifremi gonderdim anlatamiyorum yada anlamak istemiyorlar. Servis 50 Tl almak icin beni 12 gundur oyaliyor. Bakalim surec nasil isleyecek.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • delta servisten aradilar beyefendiler 17 gundur 2 kez maille yolladigim gmail sifremi giremediler. Hala ucret istiyorlar teslim edin cihazimi dedim. bu kadar berbat bu kadar lacka bir servis olamaz uzak durulmali bu servise bulasilmamali.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emceis -- 26 Ekim 2018; 10:21:2 >
  • merhaba ;
    her türlü kaydım görünüyor 700 800 mbytlık fotoğraf ve video kaydımda var. şikayet edeceğimide söyledim müşteri hizmetlerine. neyseki önce şikayet var.com yazdım. hiç arayıpsormayan delta servis ertesi gün tanımadığım bir cep nodan aradılar delta servis olduklarını ve şikayet var.comda şikayet yazdığımı ve telefonununuzun hemen yapılıp tarafınıza gönderilecektir diye bir konuşma geçti. neyseki 2 gün oldu elime geçeli telefon süper olmuş. fakat bir daha değil delta diğer ithalatçı garantilerede göndermem evo diyede var onun içinde iyi yorum yok.sonuçta iki ay gibi bir uğraştan sonra deltanın sayesindemi benim uğraşlarının sayesindemi oldu :) şikayet var.com etkili olsa gerek. yoksa sanırım olmayacaktı. yinede sonuca bakarsak ben mutlu oldum 2 ay sonra. .bir şeyi göndermeden önce iyiki fotoğraf ve videyo çekmişim en büyük kanıtım bu olsa gerek. forumun amacını düşünürsek diğer insanlar bu tür servislerden uzak dursun belki benim kadar şanslı olmayabilir. en iyisi orjinal servislere göndermek daha mantıklı benim için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi volkan-48 -- 28 Ekim 2018; 21:47:19 >
  • Fakirdepocu kullanıcısına yanıt
    Hocam sonuç ne oldu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: fortress34

Hocam sonuç ne oldu?
    Hocam hangi mesaji cevapladiniz bilmiyorum o yuzden bir sey diyemiyecegim

• quote:

Orijinalden alıntı: Fakirdepocu

Hocam hangi mesaji cevapladiniz bilmiyorum o yuzden bir sey diyemiyecegim

Alıntıları Göster
    Valla ben de unuttum.. Bir sorun bildirmiştiniz sanırım, onunla ilgiliydi..
  • quote:

Orijinalden alıntı: fortress34

Valla ben de unuttum.. Bir sorun bildirmiştiniz sanırım, onunla ilgiliydi..

Alıntıları Göster
    Heralde bu konudur.

Telefon suyla yanlislikla temas etti. Ben de hemen garantiye yolladim. Tamir edilemez durumda dediler. Cihazin ucretini isteyip size yenisini yollayalim dediler ben de reddettim. Tamir edilemez olduguyla ilgili rapor olusturttum geri istedim. Geri geldiginde cihaz sapasaglam calisiyordur. Hatta su anda bile kullaniyorum. Yani serefsizler hem parayi alcaktilardi hem de telefonu.

Tuketici hakem heyine gittim. Basvurdum. Hala beklemedeyim. Bakalim.

• quote:

Heralde bu konudur.

Telefon suyla yanlislikla temas etti. Ben de hemen garantiye yolladim. Tamir edilemez durumda dediler. Cihazin ucretini isteyip size yenisini yollayalim dediler ben de reddettim. Tamir edilemez olduguyla ilgili rapor olusturttum geri istedim. Geri geldiginde cihaz sapasaglam calisiyordur. Hatta su anda bile kullaniyorum. Yani serefsizler hem parayi alcaktilardi hem de telefonu.

Alıntıları Göster
    Anlamadığım bu adamlar telefon mu satıyor? Bu nasıl iştir yani hem tamir yapıyor hem satıyor mu?
  • quote:

Heralde bu konudur.

Alıntıları Göster
    Anladım teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: hgwxx/7

Anlamadığım bu adamlar telefon mu satıyor? Bu nasıl iştir yani hem tamir yapıyor hem satıyor mu?

Alıntıları Göster
    Yok satmiyor bizim yerimize yenisi aliyor bize yolluyorlar. Biz salagiz ya hani anlamayiz yenisini almayi boyle tekliflerle geliyorlar.

Resmen milletin akliyla dalga geciyorlar. Boyle kit akillilar gidip garanti sirketi aciyorlar.

• Arkadaslar benim oneplus 5t de ghost screen olustu deltaya gondermeyi dusunuyorum telefonumda çizik ezik vs hicbirsey yok olmasinida istemiyorum gondermeden once nasil onlemler almami tavsiye edersiniz essegimi saglam kaziga bagliyim diyorum

Sapa saglam giden telefonlari bozduklarini falan okudum gondermeden once video falan mi cekmek lazim telefonun sorunsuz olduguna dair bir akil verin

• delta servis garantili bir mi5s aldım xiaomi marka 2017 temmuz olması lazım 4 üncü kez servis e girdi 1 sefer ekran degişti sıkıntı hayalet ekran ve video larla ispatlıyorum kayıt kabul deki kaileye alıp yazmıyor biz gördük sıkıntı var diye cihaz 1-2 hafta serviste kalıyor sırası gelince arkadaş alıp youtube ye felan takılıyor muş sonra benmedim diyip geri veriyorlar bu ne amatörlük bu modelde lgd paneller hep hatalı zaten sen teknik servissin senin bilmen lazım ben mi ögretecem bu bir ikincisi ise telefonu bi ekranda 10 dk bıraksa sonra koyu tenk bir sayfaya geçince üst kısımlarda hatayı görecek zaten saatlerce kullanmasına gerek yok ben paramı istiyorum cihaz adıma kayıtlı ismet demiray diye bizleri magdur etmeyin ki biz birdahaki telefona dispiritör şartı ile degil delta garanti veriyorsa alacam diyeyim son form numaram 428313 lütfen iade edin paramı artık yoksa italatçı ile anlaşmalı diye magdur ediyorlar diye yerel seçimler ayagına dava açıp yüklü servisten tazminat alacam ve bu kazanması olası bir durum her sıkıntı tarihi ile elimde video lu mevcut
  • NakeBenihime kullanıcısına yanıt
    Merhabalar ,

Cihazınızı şikayetlerinizi belirterek Yurtiçi kargo ile servise gönderebilirsiniz. Dilerseniz de özelden bilgilerinizi yazmanız halinde sizinle iletişime geçilecektir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Delta Servis -- 10 Aralık 2018; 12:53:40 >
  • Kasada kücük bi çizik var diye ısınmadan kaynaklı ekran sararmasıno garanti dışı bıraktınız 😁 ama şaşırmadım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • benim bir kez işim düştü. lg g4 telefonumun kamerası flu çekiyordu. yolladım. ekran kamera vs hepsini değiştirimişler. memmun kalmıştım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Delta Servis

Merhabalar ,

Cihazınızı şikayetlerinizi belirterek Yurtiçi kargo ile servise gönderebilirsiniz. Dilerseniz de özelden bilgilerinizi yazmanız halinde sizinle iletişime geçilecektir.
    Telefon numarası versen de arasam, biraz kavga edelim rahatlamam lazım size karşı çok doluyum. Aranızda, ailenizle, eş dostla nasıl iletişim kuruyorsunuz merak etmekteyim. Bu kadar kulak çınlaması varken beden dili kullanıyor olmalısınız.
  • Arkadaşlar hepsiburada satıcısından delta garantili mi8 lite aldım 1 hafta oldu. Ama alt kenardan ışık sızıyor çoğu renkte benim gözüme batıyor, söylemesem gören kişi farketmez muhtemelen. Sıfır telefonun sorunlu olması soğumama yetti, siparişi geçen pazar vermiştim telefon elime salı ulaşmıştı. İade/değişim olmasını istiyorum ama bana sormadan onarırlar falan diye korkuyorum. 14 gün de dolmak üzere zaten. Bi akıl verir misiniz ne yapmalıyım? Gerekirse thhyle felan uğraşabilirim yedek telefonum olmasa da. Kendi sattıkları mala iade kararı verirler mi?

• quote:

Cihazi tamir edemeyeceklerine dair raporu istedim. Onlar da yolladi. Sonra cihazi da yolladilar. Cihazi su anda kullaniyorum. Hic bir sorunu yok. Yani tamir etmeden yolladilar ve calisiyor.

Tamir edilemez denen telefon nasil sorunsuz calisir aklim almiyor. Demek hem 2850tl alip hem de cihazimi cebe atacaklarmis bu seref yoksunu kisiler.

Tuketici hakem heyetine gittim. Sikayetci oldum. Sonuc olarak elimde tamir edilemez raporu vardi ve garanti disi birakilmisti. Su anda beklemedeyim. Bakalim ne sonuc cikacak

Alıntıları Göster
    Davayi kazandim. Yeni bir urun ya da misline bedel baska bir cihaz alacagim.

Arkadaslar hakkinizi arayin. Kandirmaya calisiyorlar.

• 
Sayfa: önceki 8586878889
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.