Şimdi Ara

DELTA Servis (52. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.777
Cevap
44
Favori
234.993
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5051525354
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 1AY önce gittigidiyordan S4 aldım ablama delta garantili telefonda sorun yok ama 15gündür telefon şarj olmuyor,başka samsung şarja koyduğumuzda tel şarj oluyor sorun adaptörde deltayı arıyorum 2gündür ulaşamıyorum hep mesgul nasıl firma bunlar g3 alacaktım gittigidiyordan korkuyorum almaya
  • quote:

Orijinalden alıntı: lDirtyHandsl

1AY önce gittigidiyordan S4 aldım ablama delta garantili telefonda sorun yok ama 15gündür telefon şarj olmuyor,başka samsung şarja koyduğumuzda tel şarj oluyor sorun adaptörde deltayı arıyorum 2gündür ulaşamıyorum hep mesgul nasıl firma bunlar g3 alacaktım gittigidiyordan korkuyorum almaya

Bende G3'e bayağı niyetlendim ancak daha önce paralel ithalattan dilim yandığı için almak istemiyorum açıkçası. Ama 1260 liraya geliyor cidden efsane fiyat 32 gb için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dejavu_54

quote:

Orijinalden alıntı: lDirtyHandsl

1AY önce gittigidiyordan S4 aldım ablama delta garantili telefonda sorun yok ama 15gündür telefon şarj olmuyor,başka samsung şarja koyduğumuzda tel şarj oluyor sorun adaptörde deltayı arıyorum 2gündür ulaşamıyorum hep mesgul nasıl firma bunlar g3 alacaktım gittigidiyordan korkuyorum almaya

Bende G3'e bayağı niyetlendim ancak daha önce paralel ithalattan dilim yandığı için almak istemiyorum açıkçası. Ama 1260 liraya geliyor cidden efsane fiyat 32 gb için.

Aynen fiyat uygunda garanti dandik s4ude 949a aldik ama hala ulasamiyoruum firmaya

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • lDirtyHandsl kullanıcısına yanıt
    uzak durun eğer sarj aletiniz bozulduysa gidin yenisini alin ama cihazi da isterler sizden falan sakın gondermeyin saglam cihazi bozarlar.

• An itibari ile ekran sararmasi sebiyle lg g2 telefonumu delta servise vermiş bulunmaktayım. telefonsa çizik yoktu bakalım burda söylenenler doğru mu değil mi ogrenecegiZ.

• farfar63 F kullanıcısına yanıt
    Sonucu merakla bekliyorum hocam.
  • Forumu okuduktan sonra ben de Delta garantili Xperia Z2 vaz geçtim.
  • Bütün garanti servislerini araştırdım hepsinde şikayet hat safhada( medcell aksaray iletişim ritzy delta fanotel vs vs) peki hangisinden alacağız. Önerisi olan var mı ?

• zamanında paralel telefonlar için en ideal secim olarak gördügüm delta servis garantili bir sony z ve bir z1 aldım. baska bır fırmadanda z aldım onda sıkıntı yasadım.umarım delta serviste olası problemlerde sıkıntı yaşamam firma yetkılılerının foruma son giriş tarihi 9 ay once :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kaanando -- 1 Şubat 2015; 22:24:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: farfar63

An itibari ile ekran sararmasi sebiyle lg g2 telefonumu delta servise vermiş bulunmaktayım. telefonsa çizik yoktu bakalım burda söylenenler doğru mu değil mi ogrenecegiZ.

Sonuç ne oldu? Bende g2 kullaniyorum delta garantili

• Phantom II kullanıcısına yanıt
    Bu gun servisle gorustum.. ekran degisimi yapacaklar . Ekrani siparis etmisler 10 gun surer dediler. Suan icin sorun yok..

• Yeni telefon alcaklar sakın paralel ithalat almayın, benden size tavsiye illa alacaksanızda gidip n11 den flm almayın
  • quote:

Bu gun servisle gorustum.. ekran degisimi yapacaklar . Ekrani siparis etmisler 10 gun surer dediler. Suan icin sorun yok..

telefon size ulaşınca durumu belirtirmisiniz? g2lerde bu sorun çok var.Bu servis düzgün bir şekilde telefonu çizmeden zarar vermeden ve aynı kalitede ekran takıyor mu? merak ediyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: woodypecker

quote:

telefon size ulaşınca durumu belirtirmisiniz? g2lerde bu sorun çok var.Bu servis düzgün bir şekilde telefonu çizmeden zarar vermeden ve aynı kalitede ekran takıyor mu? merak ediyorum.

Tabi hocam tel elime ulasinca bilgilendirmede bulunurum.

• quote:

Orijinalden alıntı: woodypecker

quote:

Gördüğüm de G2 de ekran sağdan soldan sararmış. Bu nasıl bir firma yahu

• woodypecker kullanıcısına yanıt
    Telefon bu gün elime ulaştı, ilk basta ekranin dokunma hassasiyeti berbatti fakat gun icerisinde sorun tamamen ortadan kalkti, hatta srvisi aradim durumu anlattim gonderin oncelik taniyarak hemen hallederiz dediler. Sorun ortadan kalkinca gondermedim. Iyi mi yaptim kotu mu onu da bilmiyorum. Ekran panelle beraber degistieilmis. Kullanima bagli soyulma vardı, hic sorun etmediler. Tek sikinti kargo alici odemeli gonderdiler. An itibariyle problemsiz bir servis hizmeti sundu delta.

• Delta servis tanımam etmem, hiçbir alışverişimiz olmadı bu topic ten sonra da olmasın inşallah..Fiyatlar çok cazip o bir gerçek..

Millet yere düşürüp telefonun camını kırar çatır çatır kullanır burada okuduklarımda ufak bir ezik var hop kullanıcı hatası..
    Tamam yere düşürdüğümüzü savunmuyorum ama onların ki de aynı fabrikadan çıkma düşme açısına mı bağlı ekranı kırılmadığı halde içindeki parçaların bozulması bence değil..neyse tartışılır.

Ama önemli olan bir serviste gps/navigasyon programları sadece internet üzerinden çalışır diyen gerizekalıların çıkması karşınıza işte o zaman mal gibi kalıyorsunuz..
    adamlar hiç sygic/igo vs kullanmamış (Yer DGB elektronik) çalışanlar yeri geldiğinde müdür bile oluyor..Neyse ki paramızı aldık kurtulduk.

Teknoloji nasip işi, nasibinde varsa sıkıntı yaşarsın bunu ama niyet önemli..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1ses1 -- 18 Şubat 2015; 2:00:23 >

• Lg g3 16gb 407 seri no'lu telefonumun mikrofon girişinde kronik olan çizgi şeklinde çatlak bulunmaktadır.Ancak telefonun bir yerinde hafif ezilme var.

Sorum şu kronik hatalı lg g3'ün mikrofon girişin'de bulunan çatlağının giderilmesi gerekmiyor mu ? Delta servisi aradığım'da evet kronik çatlak değiştiriyoruz ama telefonun başka yerinde kullanıcı hatalı birşey varsa kasa'yı değiştirmiyoruz diyorsunuz.
    Kronik olan çatlak'la benim hatam olan ezilme problemi aynı yerde birbirlerine yakın o zaman kasa değişimi olmuyor mu yani saçma değil mi ? garantili bir üründeki herkesin bildiği hatanın düzeltilmesini istiyorum ancak siz garanti kapsamı dışında diyorsunuz.
  • aman delta servise bulaşmayın sakın 200 lira fazla verin ürüne doğru düzgün bi ürün alın telefonumda hiç bişey yok ekranın alt kısmında hava kabarcığı oluştu vay darbe var vay su girmiş vay garanti dışı telef oldular mazeret uydururken 550 lira para istiyolar telefonu yapmak için banada böyle demişlerdi hep bulaşma diye ama inanmadım telefon allahtan kullanılıyo çok bi problem yok garanti dışı bırakmışlar daha var 1 sene rezillik işte
  • 
Sayfa: önceki 5051525354
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.