Şimdi Ara

DELL INSPIRON N5010 (15R) - Kullanıcıları Kulübü (184. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.888
Cevap
33
Favori
623.692
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 182183184185186
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Peki biostan nasil açabilirim ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: RuthlessKing

Peki biostan nasil açabilirim ?

Biosa girdiginde ilk ekranda gormen lazim, disk okuyor mu diyr.

Diskin adini goruyorsan boot menusunden aktiflersin.

• Öner kullanıcısına yanıt
    Ama benim Bios daha farklı
  • quote:

Orijinalden alıntı: ketoral

elimde bir tane n5010 vardı, ekran kartı tamir ettirdim bga makinası ile şuan sorunsuz kullanıyorum.. bu arada cihazlarınızı sakın bozuk diye atmayın hiç olmadı ekran kartını iptal edip ekran kartsız olarak kullanılabiliyor..anakartta yapıyorlar onboard olarak

Hocam ekranim suan boyle.

Oneriniz var mi?

Yardim edebilecek kimse var mi:(

• quote:

Orijinalden alıntı: Donanımcı Aras

quote:

elimde bir tane n5010 vardı, ekran kartı tamir ettirdim bga makinası ile şuan sorunsuz kullanıyorum.. bu arada cihazlarınızı sakın bozuk diye atmayın hiç olmadı ekran kartını iptal edip ekran kartsız olarak kullanılabiliyor..anakartta yapıyorlar onboard olarak

Oneriniz var mi?

Benimki de ona benzer olmuştu BGA makinesi ile tamir yaptılar. 1 yıldır kullanıyorum.

• O nasil oluyor peki?

Nerde ve nekadar surelik bir islem acaba?

Cok tesekkurler cevabiniz icin

• quote:

Orijinalden alıntı: Donanımcı Aras

quote:

Oneriniz var mi?

Aynı sorunda bende vardı pc boşta duruyor.Çözümü mevcut mu ? ve bu arıza o ne olarak geçiyor tam olral

• RioDeJaneiro kullanıcısına yanıt
    Ekran kartı hatası ya bga makinesi ile ekran kartı chipi tamir (daha uzun vadeli kullanırsınız) yada hava makinesi ile ısıtma

• quote:

Orijinalden alıntı: bahcivanb

Ekran kartı hatası ya bga makinesi ile ekran kartı chipi tamir (daha uzun vadeli kullanırsınız) yada hava makinesi ile ısıtma

benim işlemciyi değiştirdiler sanırım intel'e döndü ekran. ama şimdi de başka hata veriyor. öneriniz var mı?

ha bir de vga ve hdmi çıkışları iptal oldu sanırım chip desteklemiyor :(
  • Donanımcı Aras kullanıcısına yanıt
    Ekran kartı chipini iptal edip onboard yapmışlardır büyük ihtimalle grafik gerektiren bi işlem yapmıyorsanız o şekilde kullanın

• bahcivanb B kullanıcısına yanıt
    zaten onboard değil miydi ekran kartım? sormadım detayları ama çalışıyor neticede

video izlediğimde oluyor bu sıkıntı. onu da son güncelleme ile düzeltebilirmişiz nette öyle yazıyor ama denedim olmadı.

acaba tamamen kaldırıp tekrar mı kursam son kart driver'nı bilemedim.
  • arkadaşlar, kozmetiği iyi durumda olan ve arızalı n5010 cihaz lazım bana. istanbul içi satmak isteyen olursa pm den ulaşırsa sevinirim.
    edit: elimde onboarda çevrilmiş anakartlar mevcut, ekran kartı sorunlu anakartını bırakan arkadaşlara 120 liraya montajını yaparım. pmden ulaşırsınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cbrmania -- 31 Ocak 2018; 20:46:30 >
  • 6-7 yıldır Sorunsuz kullanıyorum ve iyi ki almışım diyorum. Bir adaptör ve bir pil yemesi dışında 😂

Bu sıralar 2x4 gb ram takma arefesindeyim fakat

kaça kadar (mhz ve gb) destekliyor bilmiyorum.

• Cashmir kullanıcısına yanıt
    1333mhze kadar çalışıyor diye biliyorum hi-level, kingston ve samsung eski modelleri, bigboy ramlar oluyor diye biliyorum. ekran kartı chipi nvidia olsaymış 50yıl götürürdü galiba

• Merhaba arkadaşlar, ben de 8 bip sorunu yaşıyorum. (Ati HD5470, 512 Mb) Reballing ile uğraşmak istemiyorum. Antalya veya İstanbul'da onboard ekran kartına çevirim yapan bir yer biliyor musunuz?

• MERHABA ARKADASLAR DELL N5010 LAPTOPLARINIZ EKRAN KARTI SORUNLARINIZ İNTELE CEVRİLEREK CÖZÜLEBİLİTOR DAHA UZUN SOLUKLU CİHAZINI KULLANABILIYORSUNUZ BU İŞLEMİN 160 TL MASRAFI CIKMAKTADIR .FSB NOTEBOOK OLARAK SİZLERE YARDIMCI OLABILIRIZ. YERİMİZ İSTANBUL MECİDİYEKÖYDE DELL İNSPİRON N5010 LAPTOP EKRAN KARTI İNTEL OLARAK CEVİRME İŞLEMİ VE TEST SÜRESİ 1 GUNDUR .KARGOYLA ÜRÜNLERİNİZİ GÖNDEREBİLİRSİNİZ

MNG KARGO ANLASMA KODUMUZ: 253230344 FSB NOTEBOOK

DETAYLI BİLGİ İÇİN DELL N5010 EKRAN KARTI TAMİR VİDEOSUNU İZLEYEBİLİRSİNİZ

• fsb_notebook kullanıcısına yanıt
    Ustalığınız iyiymiş tebrik ederim. Video sonunda ekranı gösterseydiniz daha iyi olurdu. Düşük çözünürlük mü oluyor iptal edilince. Chipset değişimi ne kadar bilgi verirseniz seviniriz.

• Merhaba,

Malum pc eskidi ama en son ben pes 17 oynadım. nba2k14 oynadım ama şimdi 2k18'e bakıyorum 1 gb ekran kartı demiş minumum olarak. indirsek açar mı ? ya da nba2k16'yı açar mı ? sadece bunu merak ediyorum. ya da hangi parçayı değiştirsek açar bu oyunları ? teşekkürler.
  • Dell n5010 cihazlarınızı 100tl masrafla intel HD grafiğe çeviriyorum arkadaşlar.
    200 liraya da intel hd grafiğe çevrilmiş kartlar var elimde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cbrmania -- 14 Temmuz 2018; 15:47:9 >
  • Dün itibari ile cihazı uma işlemi için gönderdim. Bakalım sonuç ne olacak merakla bekliyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 182183184185186
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.