C

Teğmen
05 Eylül 2009
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 127 (Bu ay: 4)
Gönderileri
çok uzun bir yazı olmuştu arkadaşlar. epey kısalttım

ve kimseyi "haşa" rabbiniz kadar sevmeyin..
gelişi güzel oluyor fakat, gidişi ise ölseydim keşke dedirtiyor..
aramızda bu tür bi programlayıcı yapıp çalıştırabilen varmı acaba?
birde örn 25q32bvsig gibi yeni tip pc bios ve modemlerde kullanılan 2mb - 4mb - 4+2mb gibi yeni tip spi flashları da programlamak istiyorum.
mecburen gidip xeltek'in ürünlerine 1 dünya para mı vereceğiz yoksa yapılabilirmi?
düşüncelerinizi paylaşısanız sevinirim.
forumlarda çözüm ararkan bi kullanıcı da benim gibi sorununa çözüm bulamamış. turkcell sitesinde bireysel kullanıcı kısmında paketler servisler ıvır zıvır herşeye baktım ama nafile.
reklam msj larını iptal etmiştim 3-4 ay önce.. fakat hala ısrarla reklam mesajları geliyor

sorun böyle birşey..
"Arkadaşlar, ne zamandandır turkcellden bir mesaj geliyor bilmem hangi müziği indirmek için tamama basın şu kadar ücret diye. Üstelik mesaj okunmadan direk açık olarak geliyor. bununla ilgili araştırma yaptım, bu mesajlara flash mesaj deniliyormuş sürekli gönderiliyormuş ve normal şartlar altında ne internet hizmetlerinde ne de başka türlü iptal edilemiyormuş. bende de aynı oldu müşteri hizmetlerini aradım, internet servislerini kullandım yok yok.
Bu sorunla karşılaşan ve çözüm bulan arkadaşlar yardımcı olabilirler mi"

BU SAÇMALIĞIN ÇÖZÜMÜNÜ DUYAN GÖREN BİLEN ARKADAŞLARIMIZ VARSA VE PAYLAŞIRSA ÇOK SEVABA GİRECEK..
TEŞEKKÜRLER
Hakkında
Sistem ve Tercihleri
Takım
Galatasaray
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 21 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 472
İkinci El Bölümü Mesajları: 100
Konularının görüntülenme sayısı: 31.132 (Bu ay: 47)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 111 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Spor
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.