Şimdi Ara

DELL INSPIRON N5010 (15R) - Kullanıcıları Kulübü (186. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.889
Cevap
33
Favori
623.689
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 184185186187188
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Öner

hocam özel mesaj atmışsın ancak ben mesaj gonderemiyorum.

bu cihazin i3 lü versiyonu var bende de.

usb den won10 ya da win7 kurabiliyorum. sorun olmuyor.
    Çok teşekkürler hocam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tncy18 kullanıcısına yanıt
    Kingston 4gb versiyonunu ekledim sorun yok 2gb 1066 4gb kingston 1333mhz olmasına rağmen sorunsuz çalışıyor

• Merhabalar,

Benim laptopta ekranda sürekli çizgiler beliriyor, sanırım panel değişimi gerekli. Ayrıca klasik olarak ekran-anakart probleminden dolayı ara ara bilgisayarın açılış ekranının hiç gelmediği ve bip seslerinin geldiği oluyor. Uzun süredir açılış problemi ve bip sesleri yoktu fakat ekranda oluşan sıkıntıdan dolayı laptopu kullanamıyorum. Aynı sorunları yaşayıp yaptıran veya bu konuda bana yol gösterebilecek birileri varsa çok sevinirim.
  • Hey gidi hey ilk göz ağrımdı bu laptop.

Döndüm dolaştım yine dell’e geldim. Dell aldım

• İ7 Olan modele sahibim. Bir süre kullanmıyordum. Yakın zaman önce çıkardım.

Cihaz kasıyor, ısınıyor ve bir süre sonra kapanıyor.

Batarya bitik, yeni bir https://www.gittigidiyor.com/arama/?k=dell+j1knd+batarya batarya ile bu düzelir mi?

Bu durumla ilgili ne başka ne yaptırabilirim.
  • @ryodo aynı sorunu ben yaşadım 300 tl ye on board değişimi yaptılar şuan sorunsuz çalışıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: ryodo

Merhabalar,

Benim laptopta ekranda sürekli çizgiler beliriyor, sanırım panel değişimi gerekli. Ayrıca klasik olarak ekran-anakart probleminden dolayı ara ara bilgisayarın açılış ekranının hiç gelmediği ve bip seslerinin geldiği oluyor. Uzun süredir açılış problemi ve bip sesleri yoktu fakat ekranda oluşan sıkıntıdan dolayı laptopu kullanamıyorum. Aynı sorunları yaşayıp yaptıran veya bu konuda bana yol gösterebilecek birileri varsa çok sevinirim.
    beyaz çizgilerin fotosunu çekip ekler misin hocam?
  • cbrmania C kullanıcısına yanıt

• RioDeJaneiro kullanıcısına yanıt
    Hocam fiyatı biraz pahalı geldi bu eski laptop için ama grafik performans olarak durum nasıl eskisine göre ve garanti verdiler mi bu konuda size?

• Valla bende öyle düşündüm fakat çöpe atmaktan iyidir dedim yaptırdım.Uzun süre kullanırsın dedi.Normal günlük kullanımda bi sıkıntı yok full hd video vs.Fakat ağır oyunlarda ekran siyah atıyor.Normal kullanımda herhangibi video sıkıntısını görmedim.Dediğim gibi pc boştaydı bozuk durcaüına yaptırayim internet film video için iş görüyor.On board değişimi yapmışlar zaten

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RioDeJaneiro -- 14 Temmuz 2018; 19:58:43 >
  • ryodo kullanıcısına yanıt
    ekran kartı sorunu hocam, panelle alakası yok bu sorunun.
    istanbuldaysan yardımcı olurum. elimde onboarda çevrilmiş kartlar var ve arızalı kartınla takas yapabiliriz.

şuana kadar 30 küsür n5010 yaptım sadece bitanesinde sıkıntı oldu onda da sıvı teması yüzünden işlemci hatası vardı işlemci değiştirdi kart sahibi ve sorunu düzeldi. yaptığım kartlarda donma yavşalama reset atma siyah ekran verme gibi şikayetler yok.
    onboarda dönüşüm işlemleri eksik yapılan kartlarda böyle sorunlar çıkabiliyor.

onarım fiyatım 100TL takas 120TL vga portlar aktif

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cbrmania -- 14 Temmuz 2018; 15:49:58 >
  • Oyun performansını çok beğenmiyorum hocam ben bu laptopların.
  • Touchpad'in hemen sol tarafı ve bir kaç bölge soyuldu elimi koyunca sanki direk elektrik geçiyor gibi oluyor ısı fazla geliyor. Bir kaplama veya sıfırdan kasa alma şansım var mı arkadaşlar?
  • ryodo kullanıcısına yanıt
    Ekran kartı chipset sorunu. 2 hafta önce yaptırdım 290₺ ücret ödedim, geçmiş olsun.
  • Dell n5010 ekran çipi arızası hertürlü yapılıyor, reballing işlemi ile kurtarılıyorsada aynı arızayı 6 ay 1 sene içinde yine verebiliyor. İkinci yöntem uma dedikleri ekran kartını iptal edip on boarda çeviriyorlar anakarttan.. bu yöntem daha garanti ama onboard kullanıyorsunuz oyun falan olmaz

• Arkadaşlar yeni laptop aldığım için eski dell 5010 u satıyorum.

https://tr.letgo.com/tr/i/dell-inspiron-n5010_95ea7c4d-5a43-49b1-abdf-3141af50fca4

Burdan almak isteyen olursa fiyatı daha uygun yaparım.
    1 seneyi aşkın bir süre önce ekran kartı arızası sebebiyle bga işlemi yapılmıştı.
    O gün bu gündür ekran kartını sorunsuz kullanıyorum.
    Eski oynadığım oyunları bga işleminden yine oynayabiliyordum. bir sorun yaşamadım.
    Bu bilgiyi dipnot olarak vereyim.
  • Beyler bu laptop için uygun fiyatlı nit bir batarya önerebilir misiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: cbrmania

Dell n5010 cihazlarınızı 100tl masrafla intel HD grafiğe çeviriyorum arkadaşlar.
    200 liraya da intel hd grafiğe çevrilmiş kartlar var elimde.

Sağolsun arkadaşımız çok ilgili. Uma yaptirdım şimdilik memnunum. İşinin arkasında duruyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi selcuksagbas -- 7 Eylül 2018; 8:50:43 >

• selcuksagbas S kullanıcısına yanıt
    teşekkürler selcuksagbas hocam.
  • 02122660950 numaralı iletisim hattımızdan ulasabılırsınız
  • 
Sayfa: önceki 184185186187188
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.