Şimdi Ara

Dell Inspiron 7577 - Ana Konu (84. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.269
Cevap
62
Favori
221.851
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8283848586
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler 1 tane ölü piksel var garanti dahilinde mi? Bir de ben Ankaradayım elden verebileceğim bir servis var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bu laptopta fifa 18 oynayan var mı? Bilgisayarla ilişkili bir soro soracağımda.
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tabip -- 2 Mayıs 2020; 11:19:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: -VDK-

Beyler 1 tane ölü piksel var garanti dahilinde mi? Bir de ben Ankaradayım elden verebileceğim bir servis var mı?

Hocam koç sisteme göndereceksin cihazı.Başka şansın yok kargo kodu verecekler sana arayıp bilgi alabilirsin servisten. Servis ona göre değişim yada panel yenileme ve son olarak umarım olmaz red cevabı verecek sana.

Sorunlu çıkmasına cihazın üzüldüm. Kutunun üstünde üretim tarihi yazıyor hocam hiç baktınız mı ? İlk üretim mi yeni üretim mi cihaz diye.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ***_AsLaN_*** -- 16 Şubat 2018; 22:29:22 >
  • Arkadaşlar ürünü satan mağazalar konusunda bilgisi olan arkadaşların yardımına ihtiyacım var. Şu anda ankaradayım ve cumartesi günü ankara veya istanbuldan dell 7577 gtx 1060 lı modelini almak istiyorum. ankarada bugün için birkaç yeri aradım ama bulamadım. istanbulda bu modelden satan firmaları bilen varsa bilgi verebilir mi.? ürünü elden almak için istanbula gideceğim. Hafta sonu geçmeden almam gerekiyor. Sivas'ta yaşıyorum ve pazar günü tekrar döneceğim. Teşekkürler.

(lütfen alışveriş siteleri tavsiyesinde bulunmayınız . konuyla ilgili bir sorun yaşamam sebebi ile sadece mağazadan almak ürünü deneyerek almak istiyorum.)
  • ***_AsLaN_*** kullanıcısına yanıt
    Üretim tarihi 27.12.2017 değişim çıkmaz mı ya aslında test yapınca gördüm sadece 1 tane çok çok küçük zor görünüyor ama bilemedim

• quote:

Orijinalden alıntı: -VDK-

Üretim tarihi 27.12.2017 değişim çıkmaz mı ya aslında test yapınca gördüm sadece 1 tane çok çok küçük zor görünüyor ama bilemedim

Değişim çıkmaz diye biliyorum çünkü 1 ölü pikseli kabul etmiyor deniliyor fakat bu hususta tecrübem yok. Ama duymuşluğum var genelde bu durumla karşılaşanlar direk 14 gün yasal iade hakkını kullanıp parasını alıyordu.

İade edip yeniden alabilirsiniz. Fakat iadeyi de sinerji açılan üründe alıyor mu bilmiyorum bazı yerler kabul ediyor bazıları yasa masa kabul etmem diyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: titrexius

Arkadaşlar ürünü satan mağazalar konusunda bilgisi olan arkadaşların yardımına ihtiyacım var. Şu anda ankaradayım ve cumartesi günü ankara veya istanbuldan dell 7577 gtx 1060 lı modelini almak istiyorum. ankarada bugün için birkaç yeri aradım ama bulamadım. istanbulda bu modelden satan firmaları bilen varsa bilgi verebilir mi.? ürünü elden almak için istanbula gideceğim. Hafta sonu geçmeden almam gerekiyor. Sivas'ta yaşıyorum ve pazar günü tekrar döneceğim. Teşekkürler.

(lütfen alışveriş siteleri tavsiyesinde bulunmayınız . konuyla ilgili bir sorun yaşamam sebebi ile sadece mağazadan almak ürünü deneyerek almak istiyorum.)

En uygun EKSEN BİLGİSAYAR

Sonra SİNERJİ BİLGİSAYAR

En pahalı EBRAR BİLGİSAYAR

Yerinde deneyemez açarsınız fakat ürün sorunlu çıkarsa servise gönderin diyorlar iade direk almıyor diye biliyorum EKSEN VE SİNERJİ.

Şimdiden hayırlı olsun umarım sorunsuz ürüne kavuşursunuz.

• quote:

Orijinalden alıntı: O Dedi Yoh Yoh

Beyler ben bilgisayarı vatandan almıştım aldıgımda windows 10 kuruluydu. Ben şimdi buna tekrardan format atmak istiyorum recovery felan yok mu bunda nasıl atıcam. Önceki Lenovo y500 ümde recovery tuşu vardı basıyordum kendisi atıyordu bunda yok heralde öyle bir şey.

var windowsu silmeden format atabiliyorsunuz. seceneklerde bakin, internette biraz arastirirsaniz da bulursunuz. youtube ta da videolari var :)
  • Cihazın performansından memnun olmayan var mı? Fiziksel olarak problem yok, fakat oyunlarda beklenen performansı vermiyor açıkcası. Fortnite ve Farcry 4 gibi oyunlarda en düşük ayarlarda dahil fps düşüklüğü yaşıyorum. PUBG ayrı bir dünya zaten, ondan bahsetmeye gerek yok. Problemi giderebilen ya da kaynağını tespit edebilen var mı?
  • https://m.facebook.com/groups/1985676531758545?ref=content_filter

sayfada paylastim bende bu degerleri veriyor oyun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi selcuk1kok -- 17 Şubat 2018; 0:17:16 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    aynı durumu bende yaşıyorum dediğin program ile baktım 6.7 gibi bir kayıp yaşıyorum 1060 lı model olmasına ragmen
  • nazmul556 N kullanıcısına yanıt
    Evet dostum varmış attım zaten. Teşekkür ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: BardFortuna

aynı durumu bende yaşıyorum dediğin program ile baktım 6.7 gibi bir kayıp yaşıyorum 1060 lı model olmasına ragmen

Derken hocam anlamadım ?
  • Pil kaybı usta sen diyince bir kontrol ettim 6.9 lük bir kayıp var pilde daha 10 günlük cihaz bile değil

• quote:

Orijinalden alıntı: BardFortuna

Pil kaybı usta sen diyince bir kontrol ettim 6.9 lük bir kayıp var pilde daha 10 günlük cihaz bile değil

Ben bir şey demedim size ama sorun varsa cihazda servise gönderin yasal süreniz geçmeden iade etmek isterseniz. Yada servise göndererek rapor kapsamında değişim olabilir servis verirse.

Nerden almıştınız siz cihazı ?
  • dell ölü pikseli 2 ye ayırıyor. parlak ve karanlık olarak. ölü pikselin parlak ise buraya tabisin:http://www.dell.com/support/article/us/en/19/sln130145/dell-lcd-display-pixel-guidelines?lang=en Sıfır parlak piksel garantisi var. Fakat sorun şu ki, dell ürünü değiştirebilirsiniz demesine rağmen koçsistem bunu kabul etmiyor.

ben iki parlak piksel ile kullanıyorum. Servis prosedüründen geçtim. Çok can sıkıcı. Cihazı iyice bir kontrol edin, eğer başka bir sıkıntısı yoksa uğraşmayın derim.
  • Arkadaşlar 1060 lık modele sahibim Batterybar uygulaması ile bakınca 6.9 luk bir kayıp görüyorum.1 haftalık cıhazda bu ne saçmalıktır sizce sorun nedır nasıl çözülür ? cihazdan memnunum iade yada değişim riskine girip daha kötü bir gelen cihazla uğraşmak istemiyorum ama bu sorun nasıl çözülür ??
    Ekseni aradım stoğumuzda yok diyorlar.sitelerinde de yok zaten. Sinerjiden de almam yaşadığım bir sorun oldu. Artık monstere gidiyorum . Yoldayım :)

• selcuk1kok S kullanıcısına yanıt
    hangi servise hangi kargoyla gönderdin? kargo ücretini onlar mı ödüyor? adresini falan yazabilir beni aydınlatabilir misin? renk ayarlarıyla biraz oynadım biraz daha hoş görünüyordu sonra varsayılana çevirince hakikaten çok sönük duruyor. gönderirken bi kağıda açıklama bağlamında ne yazmalıyım? yardımcı olur musun kardeş?
  • 
Sayfa: önceki 8283848586
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.