Şimdi Ara

Dell Inspiron 7577 - Ana Konu (85. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
5.270
Cevap
62
Favori
221.835
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8384858687
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam ekranın yanında 1 tane var gibi ölü piksel testine girdiğimde görememiştim bir kez daha girince gördüm çok küçük ama insanın canını sıkıyo sonuçda ileride ben bunu panel alarak değiştirebilirim dimi 120 hz ekranları varmış bu pc nin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kurtirigo K kullanıcısına yanıt
    kocsistemi ariyorsun sikintiyi anlatiyorsun cihazi istoyorlar yurtici kargoya sozlesme numarasiyla cihazi orj kutu faturayla yolluyorsun uurn arizali bunursa doa raporu yolluyorlar o raporla saticidan urun degisimi yada para iadesi alabiliyorsun . ben 2018 moldeli olan urun degisimi istedim cunki bu fiyata bu donanim bulamadim birazdan saticiyla goruscem yenisini yollicak ben cihazi cok begendim https://m.facebook.com/groups/1985676531758545?ref=content_filter

sayfada fps testleri var sadece ekran sorunum vardi 2017 serisinde cikiyormus galiba bu gelen de sorunlu olursa para iadesi alacam baska laptop bakarim artik o kadar tahammul edemem galiba 😄

• kurtirigo K kullanıcısına yanıt
    Bios'tan lcd brightness artır hocam

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • cgunay kullanıcısına yanıt
    ise yaramiyor benim ekran pusluydu

• Wgshepherd W kullanıcısına yanıt
    Ben de Ebrar 1060 modelini almıştım ışık sızması vardi. Kocsisteme gönderdim yeni panel siparişi vermişler. Değişim istemiştim ama bende yeni gelecek olanda yuzde 90 bir ihtimalle yine sızma olacağı için en iyi çözümün bu olduğunu düşünüyorum.

• selcuk1kok S kullanıcısına yanıt
    Hmmm, anladım hocam.

• BardFortuna B kullanıcısına yanıt
    Kocsisteme gönderin hocam. Baska bir sorunu yoksa cihazın batarya degistirsinler sadece eger sorun sadece bataryadaysa.

• -VDK- kullanıcısına yanıt
    evet kaliteli paneller var. Millet yurtdışında değiştiriyor zaten alır almaz

• quote:

Orijinalden alıntı: titrexius

Ekseni aradım stoğumuzda yok diyorlar.sitelerinde de yok zaten. Sinerjiden de almam yaşadığım bir sorun oldu. Artık monstere gidiyorum . Yoldayım :)

Hayırlı olsun o halde :) Fakat ben aradığımda var dediler daha dün hatta internette şuanda en uygun havale fiyatı onlarda..
  • thelordof kullanıcısına yanıt
    hocam ölü pixellerin çeşidi var sanırım bir çeşidi için çözümmüş sözde. İlk önce uyguladım çözdü fakat şuan yine eski haline döndü. Garantiye bırakıcam sanırım oyun oynarken benimde şarjım %95'e düştüğünü farkettim. Şarj sorunu için adaptörünü değiştiren oldu mu?
  • TrettiofemHalf kullanıcısına yanıt
    1050 ti de şarj düşme olayı var. Değiştiren olmadı sanırım ama istanbul koçsisteme yollayınca hem ölü piksel hem de şarj cihazı değişimi yollarsınız

• Şimdi mediamarkt'aydım. Dell neden satmıyorsunuz dedim. Türkiye pazarından çekiliyor saçma cevap verdi görevli. Sadece vatanda var dedi. Saçma bir cevap :)

• Arkadaşlar sizden ricam laptopunuza batterybar uygulamasını kurup bir bataryanın yıpranma oranına bakarmısınız herkeste mi ayni sorun olucak yoksa cidden benim pilde mı sikinti var

• Download hızım 400-500 kb/sn bunu nasıl çözerim ?

• quote:

Orijinalden alıntı: thelordof

Şimdi mediamarkt'aydım. Dell neden satmıyorsunuz dedim. Türkiye pazarından çekiliyor saçma cevap verdi görevli. Sadece vatanda var dedi. Saçma bir cevap :)

Huyları herhalde ellerinde olmayan satmadıkları modeller için aynı cevabı vermek.

• Alampa kullanıcısına yanıt
    SmartByte ya da bu isime benzer isimli bir program var. Ondan kaynaklaniyor. Silin gitsin

• quote:

Orijinalden alıntı: BardFortuna

Arkadaşlar sizden ricam laptopunuza batterybar uygulamasını kurup bir bataryanın yıpranma oranına bakarmısınız herkeste mi ayni sorun olucak yoksa cidden benim pilde mı sikinti var

dünden beri oynuyorum %0 yıpranma
  • BardFortuna B kullanıcısına yanıt
    Ben bu program ile değilde hwinfo isimli programla bakmıştım. 1 hafta boyunca kullandim, yuzde 0 idi. Servisten gelince bu program ile de bakayım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Dark Saga

quote:

Orijinalden alıntı: thelordof

Şimdi mediamarkt'aydım. Dell neden satmıyorsunuz dedim. Türkiye pazarından çekiliyor saçma cevap verdi görevli. Sadece vatanda var dedi. Saçma bir cevap :)

Huyları herhalde ellerinde olmayan satmadıkları modeller için aynı cevabı vermek.

Ahahaha bence de

• thelordof kullanıcısına yanıt
    Hocam hayırlı akşamlar.Bilgisayar gelince haber verin demiştiniz. Bilgisayar bugün geldi. İlk görüşlerimi yazayım. Çoğunda olduğu gibi bende de ışık sızması var kameranın altında ama çok çok az neredeyse fark edilmiyor siyah desende bakınca dahil. Kıyaslama yaparsak 7567'den eksiklik olarak bassın vermiş olduğu doygun ses bu laptopta yok maalesef. Kasa olarak 7577'nin alüminyum kasası çok daha hoşuma gitti ve 7567'de toshiba hdd kullanıyorlardı sanırım. O biraz daha sesli çalışıyordu. Şimdikinde sanırım WD. Bu daha sessiz çalışıyor. Isı değerleri gözlemlediğim kadarıyla şu ana kadar aynı 7567 ile ama ekranın altındaki yerdeki sıcaklık kullanılan malzemeden kaynaklı bunda daha hızlı soğuyor sanırım. Bunlara ek olarak 2 sorum var bilen arkadaşlar cevaplayabilirse çok sevinirim...

1) Service tag kodunu girince 7559 çıkıyor. Bu gösterilene göre 7559'un güncellemelerini mi yapmalıyım yoksa 7577 driverlarınımı manuel olarak yazıp indirmeliyim?

2) Freedos gelen 7567'nin anakartı serviste değişmişti. Daha sonrada Doa raporu çıkarttırınca bana geri gönderildi farklı bir windows lisansıyla. Onu dahil kaldırıp firmaya öyle göndermiştim. Ancak şimdi yeni bilgisayarımda şifreyi girince başka bilgisayarda kullanıldığı yazıyor. Bu sıkıntıyı nasıl giderebilirim?

Şimdiden teşekkürler herkese...

• 
Sayfa: önceki 8384858687
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.