Şimdi Ara

Dell Inspiron 7577 - Ana Konu (82. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.270
Cevap
62
Favori
221.837
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8081828384
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Kool Giancana

quote:

Orijinalden alıntı: Wgshepherd

arkadaşlar merhaba,

Dün 7577 77700 hq 1050 ti modelini ebrardan aldım, fakat korktugum başıma geldi kameranın altında ışık sızması var. ebrar ı aradım yüzde 99 unda oluyor dedi. sizlerde durum nasıl? değişim gerekir mi yada iade vs yapılır mı? bilgi verirseniz çok sevinirim

Bende ebrardan almıştım aynı bölgede ve altta ışık sızması vardı ebrar a götürdüğümde bütün ipslerde var olmadığını savunanlar fark etmemiştir gibisinden saçma sapan bişeyler söylemişti adam. Rahatsız ediyorsa iade et derim o konuda sıkıntı çıkarmıyolar

Çoğunlukta varsa iade düşünmüyorum aslında bilgisayarıda sevdim ama insanın gözü direk oraya takılıyor. iade işlemleri nasıl oluyor dell e mi göndermek gerke önce yoksa direk alıyor mu ebrar?

• Ben sinerjiden alacaktım kartta sıkıntı oldu ebrardan gtx1060 max-q modlini aldım 3 taksit 5.500 e ışık sızması yok ama batarya 9. Günde %8.6 çıktı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

arkadaşlar merhaba,

Dün 7577 77700 hq 1050 ti modelini ebrardan aldım, fakat korktugum başıma geldi kameranın altında ışık sızması var. ebrar ı aradım yüzde 99 unda oluyor dedi. sizlerde durum nasıl? değişim gerekir mi yada iade vs yapılır mı? bilgi verirseniz çok sevinirim

Bende ebrardan almıştım aynı bölgede ve altta ışık sızması vardı ebrar a götürdüğümde bütün ipslerde var olmadığını savunanlar fark etmemiştir gibisinden saçma sapan bişeyler söylemişti adam. Rahatsız ediyorsa iade et derim o konuda sıkıntı çıkarmıyolar

Çoğunlukta varsa iade düşünmüyorum aslında bilgisayarıda sevdim ama insanın gözü direk oraya takılıyor. iade işlemleri nasıl oluyor dell e mi göndermek gerke önce yoksa direk alıyor mu ebrar?

Ipslerde yaygın bi durum fakat satıcının dediği gibi bütün ips panellerde olduğunu düşünmüyorum illa ekranı sıkıntısız olanlar vardır. İadeye gelirsek ben ilk önce whatsapptan yazdım servise yönlendirdiler ebrarı aradım gönderin inceleyelim dediler, yakında olduğum için direkt elden verdim amacım değişimdi fakat yanaşmadılar iade de anlaşıp ürünü orda bıraktım gittigidiyordan iade işlemlerini başlattım 2 güne para geri yattı. Eğer telefonda servis vs derlerse hiç o topa girmeyin zaman kaybı olur konuyu direkt kendileriyle halletmeye bakın.

• quote:

quote:

quote:

quote:

arkadaşlar merhaba,

Ipslerde yaygın bi durum fakat satıcının dediği gibi bütün ips panellerde olduğunu düşünmüyorum illa ekranı sıkıntısız olanlar vardır. İadeye gelirsek ben ilk önce whatsapptan yazdım servise yönlendirdiler ebrarı aradım gönderin inceleyelim dediler, yakında olduğum için direkt elden verdim amacım değişimdi fakat yanaşmadılar iade de anlaşıp ürünü orda bıraktım gittigidiyordan iade işlemlerini başlattım 2 güne para geri yattı. Eğer telefonda servis vs derlerse hiç o topa girmeyin zaman kaybı olur konuyu direkt kendileriyle halletmeye bakın.

teşekkür ederim hocam arayıp konuşucam , siz hangi modeli aldınız bundan sonra iade olursa önrebileceğiniz varmı aynı fiyat aralıgında

• Beyler sinerji 1060 modelini sipariş ettim aldıkdan sonra neleri test etmem gerekiyor ölü piksel ışık sızması felan kısaca bir anlatabilir misiniz?

• Az önce Ebrar bilgisayar ile görüştüm ışık sızması dolayısı ile değişim için.Büyük ihtimal yeni gelen de de olur dediler , iade istedim yarın göndericem mng kargo anlaşma numarası felan verdi bakalım hayırlısı . ama yeni alacak arkadaşlara şöyle desteğim olsun ben bilgisayarı cidden beğendim kasası vs ekranda ışık sızması oldugu halde içim el vermiyor ama 4 bin az para değil ve rahatsız ediyor açıkçası göz takılıyor. ne alıcam onu da bilmiyorum ama hayırlısı olsun bakalım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -VDK-

Beyler sinerji 1060 modelini sipariş ettim aldıkdan sonra neleri test etmem gerekiyor ölü piksel ışık sızması felan kısaca bir anlatabilir misiniz?

Hayırlı olsun hocam şimdiden. Ölü piksel ve ışık sızmasına bakmanız yeterli hocam.

• -VDK- kullanıcısına yanıt
    https://www.notebookcheck.net/Guide-How-to-check-a-new-laptop-for-issues.232476.0.html

ben burdaki adımlara baktım. Burdaki siyah görüntüyü tam ekran yapıp ışık sızması var mı bakabilirsin. Açık mavi görüntüde de ölü piksele bakabilirsin. Benim aldığım modelde siyah ekran yapınca ışık sızması gözüktü.
  • Laptop çantası alan var mı? Güzel bişey lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Obersturmbannführer

Gözünüz aydın

Dell Inspiron 7577 - Ana Konu

180w değişim yapılıyor

En kısa zamanda götürün laptopla görsünler sahip olduğunuzu. 180w adaptörle değişimi yapın

Ürünü yeni sipariş ettim hepsiburadadan 1050ti modeli olandan değişimi nerde yapabiliriz ben izmirde yaşıyorum

• thelordof kullanıcısına yanıt
    Sağol darısı başına havale ile aldım.

Sağolun hocam

• berkant19 kullanıcısına yanıt
    High'da 15-20 fps arası fark var diye biliyorum.Oldukça fazla bence.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

arkadaşlar merhaba,

teşekkür ederim hocam arayıp konuşucam , siz hangi modeli aldınız bundan sonra iade olursa önrebileceğiniz varmı aynı fiyat aralıgında

3900-4000 civarı 1050ti ekran kartına sahip bulmak zor ben direkt 1050li lenovo y520 aldım beynim yanacaktı yoksa laptop araştırmaktan

• selcuk1kok S kullanıcısına yanıt
    dell'i aradım durumu anlattım beni koç sisteme yönlendirdiler onlara da durumu anlattım servise yollayalım baksınlar diyorlar telefondan nasıl hallettiniz hocam ? bu 7559 sorununu nasıl çözebiliriz
  • gakkgos23 G kullanıcısına yanıt
    benden faturanin resmini istediler e postayla attim ben duzlttiler oyle beni arkadas ole yapti oldu de

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • thelordof kullanıcısına yanıt
    Bazıları puan kullanarak ucuza almış da word felan diyolar onun için sormuştum

Bilmiyorum doğrudur

• quote:

Orijinalden alıntı: -VDK-

Beyler sinerji 1060 modelini sipariş ettim aldıkdan sonra neleri test etmem gerekiyor ölü piksel ışık sızması felan kısaca bir anlatabilir misiniz?

Ürün kargolandı mı hocam ? Baktınız mı ? Bazı arkadaşlar stokta var yazdığı halde ürünleri sonra yok diyorlar falan dedi o yüzden sormak istedim.
  • Wgshepherd W kullanıcısına yanıt
    Bende sag altta vardı, renkli görüntüde sorun yok fakat kusursuzu varken niye kusurluyu kullanayim ki? Herkeste olsa neyse.

• 
Sayfa: önceki 8081828384
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.