Şimdi Ara

Dell Inspiron 7567 - Ana Konu (379. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.805
Cevap
131
Favori
549.676
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 377378379380381
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: consumeobeydie

Pil ile kullanıyorsun yani sorunsuz, %5'lere kadar öyle mi?

aynı şekilde bende sorunsuz kullanmaktayım. (makine i7 7700hq 16gb ram 1050ti tn panel freedos sürüm)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Demekki dell adam seçiyor, bazılarında oluyor sorun...

• Arkadaşlar bir arkadaştan ekran menteşesinin çok ince bi plastiğe bağlı olduğu ve çıktı çıkacak şekilde durduğu her an problem açabileceği şeklinde duyum aldım forumda hiç görmedim böyle sorun mümkün mü ?

• Yeni bios çıktı sürümü 1.5.3
  • quote:

Orijinalden alıntı: harock

Yeni bios çıktı sürümü 1.5.3

Yükledim. CPU Throttle muhabbeti hala devam ediyor.
  • -forumber- kullanıcısına yanıt
    Muhtemelen emin olmamakla birlikte restart ve meltdown ve spectre açığıyla ilgilidir güncelleme ama bisey değişeceğini sanmıyorum umarım ben yanılırım bu arada ben 1.4.0 kullanırken reset sorunu yaşamıyordum i5 modelini kullanıyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yükledik bakalım son Bios sürümünü, inşallah bunda da bir şey çıkmaz.
  • tolgakutukcu kullanıcısına yanıt
    sorundan ayrı bir konu olsada pilinizi %12-15 aşağısına kadar kullanmayın, piliniz yıpranır.
  • arkadaşlar merhaba, laptopu uzun süredir takılma ve fps drop olayını kafaya takmadan sorunsuz kullanıyordum. suan bir sorunla karşılaştım yanıtlarsanız sevinirim. eskiden internetde dolaşırken laptop sıfır ses çıkarıyordu ama şuan arkada herhangi bir yorucu program çalışmamasına rağmen herhangi bişey (sanırım soğutma sistemi) durmaksızın çok az bir sesle çalışıyor. birde ara sıra enter bölgesinden(tam emin değilim) cızırtıya benzer sesler geliyor. sizde de böyle bir durum var mı? normal mi? cevaplarsanız sevinirim. iyi günler
  • quote:

Orijinalden alıntı: harock

Yeni bios çıktı sürümü 1.5.3

acaba reset sorunu gerçekten düzeldi mi, güncelleme notlarına düzelttiklerini yazmışlar.

edit: şöyle bir başlık açılmış resmi forumda https://www.dell.com/community/Inspiron/Dell-7567-BIOS-1-5-3-still-is-turning-off-and-restarting/m-p/5907092

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alpererez -- 19 Şubat 2018; 8:38:26 >
  • galiba sorun devam ediyo. 1.4.0 da kalmak zorunda kalanlardan yeni çıkan biosu deneyen yok mu?

https://www.dell.com/community/Inspiron/Dell-7567-BIOS-1-5-3-still-is-turning-off-and-restarting/m-p/5907092
  • Deneyenler yorum yapsın restart problemi çözüldü mü diye?

• Arkadaşlar yeni BIOS u mecburen yükledim (1.4.0 dan geri dönemediğim için) CPU Throttle sorunu aynen devam, restart sorununu pili custom modunda, devamlı prizde kullandığım için henüz denemedim ama muhtemelen oda devam ediyordur diye düşünüyorum.
  • Oooo yeni Bios oooo... Bari düzgün bios yapsalar hadi neyse. 1.1.0 bios ile gül gibi geçiniyorum.
  • 2 gündür çok garip bir sorun yaşıyorum. Dün akşam eve gelip bilgisayarımı açtığımda usb alıcı ile bağlı kablosuz mouse umun çalışmadığını gördüm, farklı bir bilgisayarda bu mouse u denedim fakat onda çalıştı. Ayrıca kendi laptobuma farklı bir kablosuz mouse bağladım o da bende çalışmadı, yani sorun tamamen bilgisayarda. Ayrıca mouse bios ekranında ve kurtarma ekranından sistem geri yükleme sayfasına geçtiğimde (shift tuşuna basılı tutarak bilgisayarı yeniden başlat dedikten sonra gelen sayfadan sistem geri yükleme dediğimde gelen sayfa) sorunsuz çalışıyor. Şimdilik çözüm olarak bilgisayarı kapatmadan önce sistem geri yükleme noktası oluşturup, her bilgisayarı açtığımda bu geri yükleme noktasına geri dönüyorum. Bu şekilde sorun tekrar bilgisayarı kapatana dek çözülüyor. Kapattıktan sonra tabi yine aynı sorun. Bu sorun yaşanırken aygıt yöneticisinden baktığımda ise 2 tane usb receiver aygıtında sorun gözüküyor. Ayrıca yeni yapılmış herhangi bir kurulum veya güncelleme de yok.

• Maalesef pil yüzde 20'nin altına inince reset atma problemi yeni biosta da devam ediyor

Bir çözemediler şu sorunu hiç yakıştıramadım Dell gibi firmaya
  • consumeobeydie kullanıcısına yanıt
    Hocam kaç FPS alıyorsun grafikler hangi kalitede sıcaklık değerleri nedir paylaşır mısın

• Beyler iyi forumlar.
    Bilgisayarı temizletmeye göndermeyi düşünüyorum neredeyse 1 sene olacak.
    gönderen var mı ??
  • nvidi@geforce kullanıcısına yanıt
    Kaç fps aldığıma bakmadım ancak geforce experience ile optimize edilmiş olarak akıcı şekilde oynuyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: consumeobeydie

Kaç fps aldığıma bakmadım ancak geforce experience ile optimize edilmiş olarak akıcı şekilde oynuyorum.

Son dell sitesinde ki kart güncellemsinden sonra pubg de sabit 60 fps alıyorum eskiden yere göre değişiyor 70 75 şehirde alıyordum ve fortnite da bile sabit 60 alıyorum sende böyle bi sorun varmı ?
  • 
Sayfa: önceki 377378379380381
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.