Şimdi Ara

Dell Inspiron 7567 - Ana Konu (28. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.805
Cevap
131
Favori
549.676
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu modeli almayı düşünüyordum fakat amazondan her şey dahil 1071 euroya gtx1060'lı bir notebook aldım. Çok iyi denk geldi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fiyat Konusunda 5 bin üzeri olur demiştim 1 tl ile haksız çıkmışım :)) 4.999tl birçok sitede %10 civarı indirim olan 2-3 yer gördüm 4.500 Gold da zaten HB da ürünü görünce gelip modele baktım :)

Benimde alma düşüncem var karar aşamasına geçmek üzereyim 1-2 son kullanıcıdan teyit almak istiyorum donanım yazılım konusunda..
  • barisgurler B kullanıcısına yanıt
    evet oldukça.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BJK

quote:

Orijinalden alıntı: zinedine_zidane

quote:

Bence bu ilk partileri tutturabildikleri fiyata satmaya çalışacaklar. Ne kadar satsalar kar, ondan sonra yavaş yavaş düşmeye başlayacak. Ben böyle düşünüyorum.

Bu ülkede bir şeyin fiyatı ne zaman düşmüş ki hafız? 300 liraya aldığım ssd (Evo 850 / 250gb) 400 lira olmuş 5 ayda.

Mesela bunlardan bahsediyorum. Kdv indirimi ile 5700 TL'lerden 4800 TL'lere düşmüş. Dell de böyle olacak

http://www.vatanbilgisayar.com/lenovo-y520-core-i7-7700hq-2-8ghz-16gb-1tb-256ssd-15-6-gtx1050-4gb-w10.html

Bana sanki yalandan kdv indirimi yaptık demek için şişkin fiyatla piyasaya sürdüler gibi geliyor ama, o donanımı neresinden tutarsan tut kdv li fiyatı etmez.

Bunlar dell i de satsa 5500 fiyat çekip 4600e indirir.

Vatandakiler salak değil ya piyasa altında satsın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zinedine_zidane -- 22 Nisan 2017; 0:35:1 >

• barisgurler B kullanıcısına yanıt
    Arkadaşlar sizi üzmek istemem ama distribütörden bile 4000 liraya almak mümkün değil isterseniz 50 tane alın kaldı ki son kullanıcıya satılsın.
    Hediye saatleri beğendiyseniz gold'un teklifi gayet makul. 128gb lık model için 4500 liranın çok altında bir fiyat beklemeyin.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Bence bu ilk partileri tutturabildikleri fiyata satmaya çalışacaklar. Ne kadar satsalar kar, ondan sonra yavaş yavaş düşmeye başlayacak. Ben böyle düşünüyorum.

Bu ülkede bir şeyin fiyatı ne zaman düşmüş ki hafız? 300 liraya aldığım ssd (Evo 850 / 250gb) 400 lira olmuş 5 ayda.

Mesela bunlardan bahsediyorum. Kdv indirimi ile 5700 TL'lerden 4800 TL'lere düşmüş. Dell de böyle olacak

http://www.vatanbilgisayar.com/lenovo-y520-core-i7-7700hq-2-8ghz-16gb-1tb-256ssd-15-6-gtx1050-4gb-w10.html

Bana sanki yalandan kdv indirimi yaptık demek için şişkin fiyatla piyasaya sürdüler gibi geliyor ama, o donanımı neresinden tutarsan tut kdv li fiyatı etmez.

Bunlar dell i de satsa 5500 fiyat çekip 4600e indirir.

Vatandakiler salak değil ya piyasa altında satsın.

Valla günahları boyunlarına artık, ama işte 5000 altı olacak her türlü , ben de o yüzden diyorum ilk başta şişirecekler diye fiyatları

• quote:

Orijinalden alıntı: kanlı portakal

Bu modeli almayı düşünüyordum fakat amazondan her şey dahil 1071 euroya gtx1060'lı bir notebook aldım. Çok iyi denk geldi

Ne aldınız 1060 lı kimmiş o canavar

• abdul1907 kullanıcısına yanıt
    https://www.amazon.fr/dp/B01MSCK3AE/ref=cm_sw_r_tw_awdo_x_eIO-yb16784VN

Bu hocam. Aldıktan yarım saat sonra 1249 euro oldu.

• quote:

FR'nin garanti olayı nasıl?

• Beyler ben buna kayıyorum gibi
    ne düşünüyorsunuz ?http://www.vatanbilgisayar.com/msi-ge72vr-apache-core-i7-6700hq-2-6ghz-16gb-256gb-ssd-1tb-17-3-gtx1060-w10.html?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber

17.3 inch ekran
    win10
    ssd 256
    gtx 1060
    120 hz ekran ips
    4700tl vereceğime 1100tl daha verir bunu alırım gibi düşünmeye başladım gibi sizce kötü bir karar mı olur ?

• emreyusuf01 kullanıcısına yanıt
    3gb olan modele o parayi vermem ben ama sen bilirsin

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar cümleten merhabalar elinize emeğinize sağlık öncelikle ilgiyle takip ettim biraz araştırdım bu Dell Gaming Firelord 7566 ile girdim en baştan hatta yazının başka bir sayfaya devam etmesinden öncedir okuyorum yaklaşık 4 saat falan oldu sonuna geldim :)
    beni affedin ama kafam çorbadan beter oldu :D
    - e yani okadar yazı okuyunca :D
    -dell kullanıyrm titanyum kasa olan bır modelı ekran kartı atı radeon oldugu ıcın hayattan sogudum
    (csgo fps sorunu h1z1 takılma -pubgb fps dropları anı takılmalar kasmalar -nfsnın yenı oyununu alıcam pcye guvenememem )
    ---ve cözümü konuya farklı bır boyuttan dahıl olmak olarak gordum
    musadenız varsa eger ?
    e gelmışken sorumu koyayım ortaya çözelim şu işi :)

Arkadaşlar ben :

1- CSGO - Takılmadan fps sorunu almadan (Fps = ekran hz sine bağlı olarak benımkı 60hz bunun daha yuksegı mumkunse..! )

2- Nfs 2016 yı rahat rahat oynayabılıcek

3- H1z1 - Pubgb - Ark survıval - Apb reloaded gibi oyunları şöyle ultra değilde ekranından haz alarak oynamak istiyorum takılmasın fps sorunu yaşamayayım şu güncel oyunların isteklerni karşılıcak bir makina önerin bana be valla bıktım ben şuan işsizim bunun için özellikle hızlıca iş bulucam bütcem 4000 tl + 500 koyabılırım yanı taksıtle alıcam 24 ay 36 ay gibi olabılır lütfen beni 3 sene idare etsin bi laptop tavsiye edin bana 1050ti 1050 de gözüm dellden memnunun freedos yapamam muhtemelen yaş 32 beceremem windows 10 u olsun :D yani ben buraya hayallerımı yazdım resmen zahmet edıp okuyan arkadaslar haklarını helal etsın kusuruma bakmayın yardımcı olursanız hiç unutmam sizleri :)
    özel istekler =
    1-ekran inc mumkunse 17 olan 1900 lü ekran formatını destekleyen
    2-monitörü 60 hz den yukarı olan mumkunse varsa bıldıgınız guvenılır bır sıteden halledeyım şu işi duacınız olayım csgoda sizin adınıza hslerı yarıdırayım :)

• Bu laptopa 5000 TL veren adam gitsin camdan atlasın tasarıma bak beşik gibi hele o mousepad klavyeden hiç bahsetmiyorum bile emanet gibi duruyolar

• HakaNNakiss kullanıcısına yanıt
    İşlemcisi Linux derken? Sanırım işletim sistemi demek istedin. Evet ubuntu 16.04 kurulu geliyor fakat windows kurulumu kendiniz yapabilirsiniz

• emreyusuf01 kullanıcısına yanıt
    1060 3gb olan model icin 1000 lira fazla verilmez diye düşünüyorum ama sizin kendi kararınız tabiki.

• HakaNNakiss kullanıcısına yanıt
    Su an 17 inc olan ve 1050 bulunan 120 hz msi modelleri var sanirim piyasada tek.

15 inc ve 120 hz olan fiyat performans urun yok malesef :(

Mecburen 60hz bakman gerekecek.

17 inc hp nin vardi 1050 modelleri uygun ama tam bilmiyorum onlari.

Su an 15 inc 1050ti modelleri bekliyoruz fiyat performas icin.

Dell 7567 4500 tl civari su an. İ5 li modelleri gelince 3900 lere 1050 ti bulunabilir.

Lenovo nun gelmis vatana 1050 olan i7 modeli ssd li 4800 ssd siz 4300 e

Fakat 1050ti olmasini onemsedigimiz icin beklemedeyiz.

• Dell'in 256'lığı W10'lu seri vatana gelirse ve kdv indirimi de yapılırsa iyi fiyata alınır diye düşünüyorum. İnşallah düşündüğüm gibi olur
  • quote:

kaç günde geldi ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • BJK kullanıcısına yanıt
    Sabah inceliyordum forumu, birisi vatan için yorum yazmıştı IPS ekran gelecek diye.

• 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.