Şimdi Ara

Dell Inspiron 7567 - Ana Konu (27. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.806
Cevap
131
Favori
549.591
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: rok54

Freedosu 4100 civarına taksitli olarak ben de alabilirim. Eğer uygun olursa listeye ekleyebilirsiniz.

Ben havale ile almaktan yanayım. Taksitli almak isteyen arkadaşlar da aslında kendi içinde organize olabilir.
  • 10 kişi alsak 40000 tl para yapar 5 dakka içinde 40000 kazanmak var haftalar sonra 10 tane satıp 45000 kazanmak var bence kabul edebilirler:)
  • barisgurler B kullanıcısına yanıt
    Yani fiyat isteyecek arkadas 2 fiyat birden isteyebilir. Hem havale hem taksitli olarak. Muhakkak ki havale fiyati daha iyi olacaktir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 4000 e taksitli bana da uyar

• quote:

Orijinalden alıntı: barisgurler

quote:

Orijinalden alıntı: nafoz

Hangi marka ve model düşünüyorun? Araya Y520 de girmiş kafam karıştı.

Dell 7567 i7-1050ti.
    Şu anda diğerleri rakip olamaz.

Hocam y520 ye göre artıları ne?

• quote:

Orijinalden alıntı: S A M C R O

quote:

quote:

Dell 7567 i7-1050ti.

fiyat
    soğutma sistemi
    sessizlik
    pil süresi
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Dell 7567 i7-1050ti.

fiyat
    soğutma sistemi
    sessizlik
    pil süresi

Ikisinde de üst ayarlarda gta 5 ya da benzeri bir oyun oynasak sıcaklık bakımından ne kadar fark eder hiç karşılaştırmaya denk geldiniz mi?

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Dell 7567 i7-1050ti.

fiyat
    soğutma sistemi
    sessizlik
    pil süresi

Ikisinde de üst ayarlarda gta 5 ya da benzeri bir oyun oynasak sıcaklık bakımından ne kadar fark eder hiç karşılaştırmaya denk geldiniz mi?
    http://laptopmedia.com/review/lenovo-legion-y520-gtx-1050-ti-review-the-y-series-are-finally-on-the-right-track/

Mantıksız bir termal tasarımı var y520'nin. Testlerde işlemci fazlaca ısınıyor, frekans kısma yapıyor.

Belki gta5 çok yormaz işlemcisini de, o sayede idare eder. Ama neden daha fazla verip daha kötü soğutulan bir oyun laptop'u alınsın ki?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi barisgurler -- 21 Nisan 2017; 21:45:55 >

• quote:

Orijinalden alıntı: garip1mühendis

Sizinle aynı şekilde düşünüyorum ama monsteri neden düşünmediniz? Abra a5 v10.2.2 modelini inceliyorum 30 nisana kadar indirimde.

Malesef ben Vatandan veya devletine güvenen firmalardan almak zorundayım. Ödenek ile alacağım. Oyun amaçlı değil, Cuda kartla paralel işlem amacıyla (deep learning vs.) . Ancak sağolsun monster bilgisayar devletin okuluna güvenip önce ürün göndermeyi kabul etmiyor. Üstelik kurumsal alım ile alınacak olmasına rağmen öncelikle ücret yatması gerekiyor diyor. Malesef devlet alım prosedürüde tam aksine önce ürün gelir istenilen şartlarda ise o zaman onaylanıp ücreti gönderilir diyor. Neyse.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Dell 7567 i7-1050ti.

fiyat
    soğutma sistemi
    sessizlik
    pil süresi

http://laptopmedia.com/review/lenovo-legion-y520-gtx-1050-ti-review-the-y-series-are-finally-on-the-right-track/

Mantıksız bir termal tasarımı var y520'nin. Testlerde işlemci fazlaca ısınıyor, frekans kısma yapıyor.

Belki gta5 çok yormaz işlemcisini de, o sayede idare eder. Ama neden daha fazla verip daha kötü soğutulan bir oyun laptop'u alınsın ki?

Hocam 7567 ve y520 arasında kaldım. Ekran konusunda 7567 geri kalıyor diğr yandan 7567 pil konusunda daha iyi. Amerikadan alacağım için fiyatları aynı. Çok kararsız kaldım ne yapsam diye

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Dell 7567 i7-1050ti.

fiyat
    soğutma sistemi
    sessizlik
    pil süresi

Hocam 7567 ve y520 arasında kaldım. Ekran konusunda 7567 geri kalıyor diğr yandan 7567 pil konusunda daha iyi. Amerikadan alacağım için fiyatları aynı. Çok kararsız kaldım ne yapsam diye

Çok da zor bir karar değil bence. Sadece ekran konusunda önde olabilir y520. Oyun laptopunda soğutma çok daha önemli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi barisgurler -- 21 Nisan 2017; 22:48:50 >

• barisgurler B kullanıcısına yanıt
    Gunduz vatanda 5700 civarinda bir rakamdaydi Y520nin 250 ssdlik olani. Su anda 4800 kusurlarda. 7567 de stoklarina girerse guzel bir fiyat verirler belki.

• Dell Inspiron 7567 - Ana KonuDell Inspiron 7567 - Ana KonuDell Inspiron 7567 - Ana Konu

Biraz bulanık ama en azından renkleri anlarsınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Thonci08 -- 21 Nisan 2017; 22:58:42 >

• Thonci08 kullanıcısına yanıt
    Hocam nasil performansi? Fpsler, sogutma sistemi? Problem yasatiyor mu makine?

• quote:

Orijinalden alıntı: zinedine_zidane

quote:

Orijinalden alıntı: BJK

Bence bu ilk partileri tutturabildikleri fiyata satmaya çalışacaklar. Ne kadar satsalar kar, ondan sonra yavaş yavaş düşmeye başlayacak. Ben böyle düşünüyorum.

Bu ülkede bir şeyin fiyatı ne zaman düşmüş ki hafız? 300 liraya aldığım ssd (Evo 850 / 250gb) 400 lira olmuş 5 ayda.

Mesela bunlardan bahsediyorum. Kdv indirimi ile 5700 TL'lerden 4800 TL'lere düşmüş. Dell de böyle olacak

http://www.vatanbilgisayar.com/lenovo-y520-core-i7-7700hq-2-8ghz-16gb-1tb-256ssd-15-6-gtx1050-4gb-w10.html

• nafoz N kullanıcısına yanıt
    Isınma sorunu yok yalnız oyun oynarken fanlar yüksek seste çalışıyor. Witcher ultrada 48-50 fps.
  • Şu Dell 256 SSD'li versiyonu getirselerdi alırdık KDV indiriminden be
  • Thonci08 kullanıcısına yanıt
    Yanlış hatırlamıyorsam benchmarklarda da o civarlardaydı. Çift fan olunca normal karşılamak gerek sanırım o sesi.
  • nafoz N kullanıcısına yanıt
    Bence de. Bilgisayarın kasası çok güzel premium bi hissi var açıkçası kumaş gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Thonci08

Isınma sorunu yok yalnız oyun oynarken fanlar yüksek seste çalışıyor. Witcher ultrada 48-50 fps.

Oyun oynarken hiçbir oyun laptopu sessiz kalamaz. Günlük kullanımda 7567 sessiz herhalde?
  • 
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.