Şimdi Ara

Dell Inspiron 7567 - Ana Konu (215. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.805
Cevap
131
Favori
549.696
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 213214215216217
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    yalnız şimdi aida64'ten stres testi yaptım yine throttle yaşandı. işlemci 1 ghz'e voltaj 20'lere düştü

• Arkadaşlar üstte resimdeki ekranlar gelirken vede cevapladıktan sonra fare donuyor. Ancak şöyle bir durum var; Mesela csgo'yu açıyorum ve alta alıyorum başka bir program açıyorum ve üstte resimdeki ekran geliyor gelirken de cevaplarken de hiç takılma olmuyor acaba sebebi nedir masaüstünde intelin ekran kartını kullandığı içinmi acaba? Bu neden olur nasıl hallederiz ve en önemlisi bir zararı var mıdır? sorularıma cevap veren arkadaşlara şimdiden çok teşekkür ediyorum

-oyunlarda falan öyle çok takılma yok

• Hocam önceki mesajlarınızda bahsettiğiniz Intel Dynamic Platform & Thermal Framework için Dell'in sitesinden bakarken 15 Ağustos tarihli farklı bir versiyonu olduğunu gördüm ve benim fps drop sıkıntılarım da bu tarihlerde başladı acaba sizin dediğiniz daha erken tarihli update'i indirip önceki versiyona dönebilir miyim veya bu sorunu çözer mi ?

Edit : Bu bahsettiğim 15 Ağustos tarihli güncelleme Windows 10 Creators Update ile uyumlu hale getirmiş. Sanırım sıkıntı bunla alakalı bir durum ama dediğim gibi önceki versiyona dönüp windows 1607 versiyonuna nasıl geçebilirim eğer problemi çözecekse ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aemon -- 20 Ağustos 2017; 4:16:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: donnarumma

yalnız şimdi aida64'ten stres testi yaptım yine throttle yaşandı. işlemci 1 ghz'e voltaj 20'lere düştü

throttle yapsin bisi olmaz bendede aynı şekil ama sonuçta şu donmalar ortadan kalktı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: musabcel

quote:

Orijinalden alıntı: donnarumma

throttle yapsin bisi olmaz bendede aynı şekil ama sonuçta şu donmalar ortadan kalktı

bu işlemi yapınca yüksek grafik kartı isteyen oyunlarda ısı değerleerine dikkat etmemiz gerikiyor yanlışmıyım voltaj ayarı devre dışı kalacak sonra patates olmasın laptop

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maverick64 -- 20 Ağustos 2017; 19:1:26 >

• berk_ata B kullanıcısına yanıt
    install de kur hocam ama w10 1607 sürümünde yap.
  • yok bisi olmaz ben çok oyun denedim oynadım zaten bi sure sonra frekansı aşağı çekiyor sıcaklık normal oluyor yani

• Aemon A kullanıcısına yanıt
    Hocam ben 15 Ağustos tarihli versiyonu bulamadım valla bişey diyemem. Şimdi bi daha baktım bizim cihaz için yenisi gelmemiş.
  • Özellikle pubg oyunu için bu bilgiyasarı aldım fps sorunu yaşıyorum neyden kaynaklanabilir yardımcı olabilecek varmı ? Driverlarım eksik mi tammı nerden öğrenebilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bozcan

Hocam ben 15 Ağustos tarihli versiyonu bulamadım valla bişey diyemem. Şimdi bi daha baktım bizim cihaz için yenisi gelmemiş.

http://www.dell.com/support/home/tr/tr/trbsdt1/Drivers/DriversDetails?driverId=MJTGY

Buyrun hocam hatta 15 ağustos tarihli 2 güncelleme var birisi Windows 10 Creators Update diğeri de başka Dell cihazlarını desteklemeyle alakalı.
  • Dostlar sipariş çektim de aklıma takıldı . Bu laptop şimdi kargoyla gelicek . Kargoculara malum güven olmaz , sağa sola atmasınlar laptopu. Gidip ebrarbilgisayardan elden alabilir miyim acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gamgee

Dostlar sipariş çektim de aklıma takıldı . Bu laptop şimdi kargoyla gelicek . Kargoculara malum güven olmaz , sağa sola atmasınlar laptopu. Gidip ebrarbilgisayardan elden alabilir miyim acaba ?

Ben geçen çarsamba verdim siparisi. Ebrar pazartesi stocklara gelecegini ve en geç salı postalariz dedi. Gelip elden alsam olmazmı dedim. Verdikleri cevap aynen su " İnternet üzerinden satış olduğu için kargolamak zorundayiz" dediler elden gidip alamıyoruz yani.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zodd

quote:

Orijinalden alıntı: Gamgee

Dostlar sipariş çektim de aklıma takıldı . Bu laptop şimdi kargoyla gelicek . Kargoculara malum güven olmaz , sağa sola atmasınlar laptopu. Gidip ebrarbilgisayardan elden alabilir miyim acaba ?

Ben geçen çarsamba verdim siparisi. Ebrar pazartesi stocklara gelecegini ve en geç salı postalariz dedi. Gelip elden alsam olmazmı dedim. Verdikleri cevap aynen su " İnternet üzerinden satış olduğu için kargolamak zorundayiz" dediler elden gidip alamıyoruz yani.

Hadi ya :/ Sağolun hocam.Umarım kazasız belasız gelir , kargoculara hiç güvenemiyorum .

• Bende n11 ebraebilgisayardan ıps ekranlı modeli alacagım yarın veya diğer gunu.

Direkt su wini kurup driverlerini guncelleyip pc yi kullanıma hazor hale getirmek istiyorum valla 😄
    Umarım ciddi bi sorunla karsılasmam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi godzila34 -- 21 Ağustos 2017; 1:27:35 >
  • bende dün aldım Vatan dan, dell inspiron 15 7567 7000 gaming .ıps ekranlı ve 256gb m2 ssd lisini w10 yüklü ayrıca, diğer sitelerden 1000 lira fazla para verdim ama değeceğini düşünüyorum 5199 tl fiyat yazmışlar pazarlıkla 5099a aldım kredi karta 6 taksit....
  • quote:

Orijinalden alıntı: cihan mert82

bende dün aldım Vatan dan, dell inspiron 15 7567 7000 gaming .ıps ekranlı ve 256gb m2 ssd lisini w10 yüklü ayrıca, diğer sitelerden 1000 lira fazla para verdim ama değeceğini düşünüyorum 5199 tl fiyat yazmışlar pazarlıkla 5099a aldım kredi karta 6 taksit....

Yani biraz pahaliya almissiniz ancak yapicak birsey yok. Iyi gunlerde kullanin

• Aemon A kullanıcısına yanıt
    Hocam bu sürücü bizim cihazla uyumlu değil. Aşağıdaki ürünlerle uyumlu.

Inspiron 13 7000 Series (7370)

Inspiron 15 7000 Series (7570)

Inspiron 7373

Inspiron 7573

XPS 13 9360

• http://www.sinerji.gen.tr/dell-7567-4b70d128f161c-i7-7700hq-16gb-1tb128ssd-gtx1050ti-156-dos-ips-pmu404404

Buradan almayı planlıyorum ama kullanıcıları olarak en son güncel yorumlarınız nelerdir?Attığım linkten yani sinerjiden alayım diyorum.Veya başka önerileriniz var mı yeni nesil ekran kartlı,ssdli,yüksek ramli,sağlam işlemcili?

• Bugün ebrar bilgisayari 2 kere aradim. Siparislerin hala stockolara girmedigini kargolamanın persembeye sarkabilecegini soylediler bende o yüzden siparisi iptal etmeye karar verdim.
  • 
Sayfa: önceki 213214215216217
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.