Şimdi Ara

-Dell 15 7559 Kullanıcılar Klübü - Gtx960(4gb) i7 6700HQ (425. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.580
Cevap
120
Favori
260.451
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 423424425426427
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: jazzz90

Herkese merhaba bundan 5 dakika önce heroes of the storm oynuyordum ve bi anda pcden çıt diye bir ses geldi ilk önce altina koyduğum kutudan geldi zannettim sonra zaten direk pc kapandı power kablosunun ışığıda yanmiyordu ve yanik kokusu geldi biraz bekledim tekrar bastim düğmeye hareket yok pcden kabloyu takip cikardim prizden mavi isik yandi fakat kabloyu pcye bagladim anda isik tekrar kapandi arkadaşlar sizce koca versem ne gibi bi islem uygulanir

naptın pc yi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakan0725

Tabiki aliexpressden 17 dolar kusur birsey olucak ben takdim 2 3 ay olcak.

3 4 arkadas daha getirtip takmisti eski yazilara bakabilirsiniz.

-Dell 15 7559 Kullanıcılar Klübü - Gtx960(4gb) i7 6700HQ

-Dell 15 7559 Kullanıcılar Klübü - Gtx960(4gb) i7 6700HQ

bu klavyenin farklı renkteki led ışıklısı varmıdır acaba :)

• hamdi ışık kullanıcısına yanıt
    Cuma günü kargoya verdim daha ellerine ulaşmadı.Anakart degisir diyolar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • jazzz90 kullanıcısına yanıt
    Inşallah düzelir öyle bir pc yapmişlarki herkeste ayri bir hata dell en iyisi diye aldik ama asus mu alsaydik ne yapsaydik:)

• hamdi ışık kullanıcısına yanıt
    Yok diye biliyorum bir arkadaş rgb yapmış onu gördünüz sanırım onu bende gördüm
    Elektronikden baya iyi anlıyor olmalı kendi yapmış galiba.
    Smd led alıp beyaz smd ledleri söküp yerine bu renklileri takmış büyük ihtimalle baya ince işçilik
    https://www.youtube.com/watch?v=Cf4XAvCSTcU

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hakan0725 -- 4 Haziran 2017; 16:47:40 >
  • hakan0725 kullanıcısına yanıt
    Bunu nasil yapmiş acaba :))

• Arkadaşlar bu oyunu oynayan varmı PLAYERUNKNOWN'S BATTLEGROUNDS

kaç fps alıyorsunuz ?
  • OzzyCreek kullanıcısına yanıt
    1 sayfa once ayni soruyu bende sordum video atilmisti inceleyin isterseniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Batmanlı Betmen

1 sayfa once ayni soruyu bende sordum video atilmisti inceleyin isterseniz

Hocam o videoyu gördüm ama oyuna güncelleme vs. geldi optimizasyon sorunları giderildi fps felan değişmiştir diye soruyorum. Birde fps i belirleyen şey sadece ekran kartı değil ki işlemci felan da belirliyor diye biliyorum..
  • OzzyCreek kullanıcısına yanıt
    oyundan oyuna degisir, mesela mmorpgler cpu uzerine yogunlasir, genelde fpsler ekran kartina yogunlasir ama cs go islemci mesela
  • Merhaba
    Dell İnspiron Gaming 7559 intel core i7 kullanıcısıyım. İlk zamanlarda böyle bir sorunum yoktu fakat artık oyun oynarken birden bire siyah ekran beliriveriyor ve ekran gidip gelmeye başlıyor. Sonradan ne düzeliyor ne de laptopun bir fonksiyonu çalışıyor. geçen gün Dell'in sitesinden Nvidia ekran kartının son driver'ını indirip güncelleştirdim, yine bana mısın demedin. Oyunu en düşük grafik motoruyla oynuyorum yine değişmiyor. Bazen kesintisiz 5 saat oynuyorum, bazen oyunu açtığımın 2. dakikasında hemen siyah ekran oluyor ve yeniden başlatmak zorunda kalıyorum. Isınma problemi yok fakat belki ondandır diye laptop altlığı aldım fanlı, o da banamısın demedi. Aynı laptop kullanıcılarının yorumlarını okuyorum, iyi grafiklerle kesintisiz oyunlar oynuyorlar. Bende ki bu sorun nedir anlamadım gerçekten. Donanıma göre böyle siyah ekran vermesi gerçekten parasını hiç hak etmiyor. Oynadığım oyunlar ise Mediaval Engineers, Space Engineers,Skyrim gibi oyunlarda yapıyor, düşük grafikte. Rahat oynadığım oyunlarsa Left 4 Dead 2, Planetbase, robocraft, Hatret gibi oyunlarda böyle bir hata almıyorum. Yardım ederseniz çok minnettar kalacağım, gerçekten ne hevesim kaldı ne oyun oynama isteğim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Tlgcvslr

Merhaba
    Dell İnspiron Gaming 7559 intel core i7 kullanıcısıyım. İlk zamanlarda böyle bir sorunum yoktu fakat artık oyun oynarken birden bire siyah ekran beliriveriyor ve ekran gidip gelmeye başlıyor. Sonradan ne düzeliyor ne de laptopun bir fonksiyonu çalışıyor. geçen gün Dell'in sitesinden Nvidia ekran kartının son driver'ını indirip güncelleştirdim, yine bana mısın demedin. Oyunu en düşük grafik motoruyla oynuyorum yine değişmiyor. Bazen kesintisiz 5 saat oynuyorum, bazen oyunu açtığımın 2. dakikasında hemen siyah ekran oluyor ve yeniden başlatmak zorunda kalıyorum. Isınma problemi yok fakat belki ondandır diye laptop altlığı aldım fanlı, o da banamısın demedi. Aynı laptop kullanıcılarının yorumlarını okuyorum, iyi grafiklerle kesintisiz oyunlar oynuyorlar. Bende ki bu sorun nedir anlamadım gerçekten. Donanıma göre böyle siyah ekran vermesi gerçekten parasını hiç hak etmiyor. Oynadığım oyunlar ise Mediaval Engineers, Space Engineers,Skyrim gibi oyunlarda yapıyor, düşük grafikte. Rahat oynadığım oyunlarsa Left 4 Dead 2, Planetbase, robocraft, Hatret gibi oyunlarda böyle bir hata almıyorum. Yardım ederseniz çok minnettar kalacağım, gerçekten ne hevesim kaldı ne oyun oynama isteğim.

-windows 10'u en iso dosyasını indirerek formatla.https://www.microsoft.com/tr-tr/software-download/windows10ISO En son creators update sürümü.
    -Ekran kartı sürücünü nvidia sitesinden indirip oyunları o şekilde dene.https://teknoseyir.com/e/surucu-kaldirma diğer seçenek yandaki bağlantıda verdiğim bağlantıdan temiz kurulum yap.

Evvela sorunun anakart üzerinde üzerindeki nvidia cipinin lehimlerinde sorun olabilir. Servise gönder.

Ayrıca da makine öyle böyle demeye hiç gerek yok zira makine çıkalı 1,5 sene oluyor. Haliyle oyunlar güncellenip zamanla daha iyi ekran kartı, işlemciler duyuruluyor. Bilinçli eskitme yapıyorlar ki daha yenisini satabilsinler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dmclskn -- 6 Haziran 2017; 12:46:47 >

• alalı 1 yılı aştı hiçbir problem çıkartmadı sağolsun, daha açıp da temizlemişliğim yok ilk aldığım gibi :D

• Merhaba,

4,000TL 1050ti lı modele verilir mi, yoksa ikinci el 7559 mu alınır arkadaşlar? Duruma göre iki modelden birini alacağım, uçurum fark var mıdır?

• Ekranı açarken kasada açılma, esneme problemi ve çıt çıt sesi yaşayan arkadaşlar merhaba! Sorun vidaların gevşemiş olmasıymış Çözüm ise arka kapağı söküp fanların en yakınındaki vidaları sıkmak (zaten gevşemiş olduğunu hissedeceksiniz) Bunu en yakın sürede yapın ki plastik malzeme daha fazla esneyip kırılmasın. Bu videoda da gösteriyorhttps://www.youtube.com/watch?v=MNkKibgugo4
  • cas1925 C kullanıcısına yanıt
    Önceki mesajların birinde yazmıştım bunu tekrar hatırlatmanız iyi olmuş.
  • Mustafa kullanıcısına yanıt
    Hocam bence 4000 tl 1050 ti almak daha mantıklı eğer oyun felan oynarım derseniz cidden arada fark var
  • sezar61 kullanıcısına yanıt
    yazdığınızı görmemiştim kusura bakmayın, günlerdir aklımda soru işaretiydi youtube'ta çözümü görünce heyecanlanıp paylaştım
  • Mustafa kullanıcısına yanıt
    1050Ti tercih edilir bu saatten sonra.
    1000 serisi ile M modeller kalktı ve Notebook'larla masaüstü PC'ler neredeyse aynı GPU performansına ulaştı. Bu yüzden 900 serisi ile 1000 serisi arasında (notebooklar özelinde) ciddi bir fark var.
  • Arkadaşlar laptop çantası olarak ne kullanıyorsunuz.
  • 
Sayfa: önceki 423424425426427
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.