Şimdi Ara

Deji Batarya ALMA-ALDIRMA! (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
95
Cevap
1
Favori
11.446
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Batarya konusunda android cihazlar efsanevi. OnePlus 7 Pro kullanıyorum, sabah 08.30 da full haldeydi şu an 19.03 itibariyle %43 kaldı... 6 saat ekran açık sürem var. Ayrıca 0-100 şarjı sadece 75 dakika.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Slayer Fan kullanıcısına yanıt
    Yüzde yüz katılıyorum hocam her söylediğine

• Mucize batarya mı?

Bir şey A kalite birinci sınıf malzeme ve saire denilerek satılıyorsa koşarak uzaklaşmak gerekir...

• shkoksal kullanıcısına yanıt
    iki tane görünüyor diğerinde çok fazla var.
  • iPhone için orjinal pil satılıyor mu ? Deji den başka ne önerirsiniz ? Eşimin 6s i için deji alacaktım ama şimdi ikilem de kaldım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: EHABERDAR

iPhone için orjinal pil satılıyor mu ? Deji den başka ne önerirsiniz ? Eşimin 6s i için deji alacaktım ama şimdi ikilem de kaldım
    Al tak dene. Konulara bakacak olursan hiç bir bataryayı alamazsın gider orijinal batarya taktırırsın dünya paraya. Deji alıp memnun olanda var bu konudaki arkadaşımız gibi sorun yaşayanda. Ben kendim deji kullanıyorum bir sorun yaşamadım.

• 6s telefonuma almıştım bu markadan orjinalinden %20 daha güçlü bataryası var ve 1 yıldır hala kullanıyorum çok memnunum. Kısacası DEJI almayan pişman olur.

• Abartmayın hocam.

Günlük ekran açık süreniz 4 saat ve altındaysa deji sizi 1 ile 2 sene arası götürür. Eğer kullanım süreniz 6 saat ve üstüyse geçmiş olsun, bağımlısınız artık o firmaya.

• shkoksal kullanıcısına yanıt
    Daha iyi alternatif marka önerin varsa söyle bir daha ki sefere onu deneyeyim.

• Yorumunuza katılıyorum. Normal bir kullanıcıyı 1 sene götürebilecek uygun fiyatlı bataryalar satıyor şirket. Telefon ile fazla vakit geçiriyorsanız asla almayın. Firmanın beklentileri yükselten sloganı ve satış sonrası hizmet anlayışı sizi gerçekten yoruyor.

• Aliexpress'ten Nohon olabilir hocam. Deji ile benzer fiyatlı sadecr geliş süresi uzun.

• G4 e deji batarya aldım 10 gün önce. Nazar değmesin şimdilik çok iyi. İlerleyen günlerde pert olur mu göreceğim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bay Robot

Mucize batarya mı?

Bir şey A kalite birinci sınıf malzeme ve saire denilerek satılıyorsa koşarak uzaklaşmak gerekir...
    Kullandınızdamı yazıyorsunuz yoksa kulaktan dolmamı

• Sonuç ne oldu acaba

• istanbulsrv İ kullanıcısına yanıt
    Tüketici hakem heyeti başvurum firmaya ulaşınca karşılıklı anlaştık şikayetimi geri çektim. Bozuk bataryayı iade aldılar. :)

• Konu hortlamis da, ne bekliyorsunuz yan sanayi bataryalardan 40-50 liraya da batarya var. Aldım taktım 2 ay sürmedi yastık gibi sisti. Ekranı ayırdı kasadan, kıracaktı nerdeyse. Deji aldım 6 ay oldu su an bir sorun yok. Orijinal gibi gidiyor. Deji alma aldırma derken firmaya bence boşuna karalama yapıyorsunuz. Dışarıdaki telefoncu 200 liraya değiştiriyor ne olduğu belli değil. 6 ay sonra git bakalım bataryayı geri iade et aliyor mu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.