Şimdi Ara

Deji Batarya ALMA-ALDIRMA! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
95
Cevap
1
Favori
11.436
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bencede en iyisi orijinal

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Galileuk -- 28 Temmuz 2019; 18:0:50 >
  • Alacaktım şimdi düşünüyorum tesekkurler

• quote:

Orijinalden alıntı: shkoksal

Garanti belgesi yönetmeliği
    Birinci bölüm

Değiştirilen ürünün garanti süresi
    MADDE 11- (1) Garanti uygulaması sırasında değiştirilen malın garanti süresi, satın alınan malın kalan garanti süresi ile sınırlıdır. Ancak kalan garanti süresi bir yıldan az ise değiştirilen mal için en az bir yıl garanti süresi verilmek zorundadır.
    Yönetmelikte ikinci cümle yok.

Taslağa koymuşlar ama yönetmeliğe girmemiş, şehir efsanesi olarak var sanılıyor anladığım kadarıyla...

http://www.mevzuat.gov.tr/Metin.Aspx?MevzuatKod=7.5.19782&MevzuatIliski=0

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nofearl -- 29 Temmuz 2019; 12:24:6 >

• nofearl N kullanıcısına yanıt
    Araştıracağım hocam teşekkürler ilginiz için

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Forum sanki Deji bataryanın ana sayfası gibi olmuş her yerde deji konusu

• nofearl N kullanıcısına yanıt
    Araştırdım. Rezilce gerçekten. Bu ürünü aldığınızda ne firma ne devlet arkanızda duruyor. 1 senede bir değiştirmek zorunda kalabilirsiniz benim gibi...

• Konu Sahibi sonuç hakkında bilgi verirmisiniz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • servettv S kullanıcısına yanıt
    Sonuç belli değil. Tüketici hakem heyeti başvurumu yaptım. Yasalar yanımızda değilmiş, üzücü şekilde. Yani bu adamlara ömür boyu bağlı kalıyorsunuz. Bataryanız bozuldukça yenisni satın alacaksınız. Kaldı ki 4-5 ayda bozuluyor eğer yoğun kullanırsanız.

• capucimo C kullanıcısına yanıt
    tamam hocam bende öyle deneyeyim bi
  • Bu tip yan sanayi ürünlerden beklentinin 1 yılı aşmaması gerekiyor. Bende laptop için batarya aldım, pil kapasitesi %12 den %22 lere düştü birkaç ay içinde. Yılı çıkarsa yeter diye düşünüyorum.

• Kesinlikle tavsiye etmiyorum . Başıma 2 kere geldi . Bozuk batarya gönderdiler.

• Bu sabah Deji'den aradılar. Thh başvurum ellerine ulaşmış. Batarya ücretimi iade etmek istediklerini söylediler. Kabul ettim, şikayetimi geri çekeceğim. Konuyu takip edip görüş belirtenlere teşekkürler.

• Hocam bu Deji ürünleri Alibaba'da toplu alımda tanesi 2-3 dolar arası satılıyor. Benim note 3 için satın aldığım Deji 6 ay sonra sonra 3 yıllık orijinal pilden daha kötü oldu. Şuan 2 yıllık kendisi. Ben şuan kullandığım iPhone 5S için Nohon batarya almayı düşünüyorum. Sizin öneriniz varsa mutlaka bekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DangerousRabbit -- 5 Ağustos 2019; 12:35:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: abrenax

Bu tip yan sanayi ürünlerden beklentinin 1 yılı aşmaması gerekiyor. Bende laptop için batarya aldım, pil kapasitesi %12 den %22 lere düştü birkaç ay içinde. Yılı çıkarsa yeter diye düşünüyorum.
    PC batarya için retro marka iyidir.
  • şikayetvar.com'da çok fazla şikayet görünüyor ve tenezzül edip cevap vermemişler. Emin misiniz iyi olduğuna?

• abrenax kullanıcısına yanıt
    Hocam deji için şikayet var mı o sitede

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.