Şimdi Ara

DEĞERİ BİLİNMEYEN AMA HARİKA OLAN OYUN ÖNERİLERİ (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
333
Cevap
43
Favori
21.159
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Unreal Tournament 2004
    DEĞERİ BİLİNMEYEN AMA HARİKA OLAN OYUN ÖNERİLERİ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-1F943E7C5 -- 23 Mart 2020; 18:15:0 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Efdanedir

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bunu ps4 te oynamıştim oyun motoru odun gibi gelmişti.

• Valiant Hearts The Great War Ubisoft oyunu

• Güzel konu, bu oyunlar ilgimi çekti. Oyunlar pc mi konsol mu diye ayırsak iyi olur ama.
    A PLAGUE TALE INNOCENCE
    Warhammer Vermintide 2

Warhammer 1-2 25tl, tale innocence de indirim yok :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ccguven -- 23 Mart 2020; 18:43:8 >
  • Kesinlikle advent rising.Bi level dergisinde tam sürümünü vermişlerdi sene 2007 falandı heralde.Aradan 13 sene geçmiş ben bu oyunu hâlâ unutamadım müzikleri bir efsanedir, oynanış desen mükemmel her saniye aksiyon var, hikaye desen 10 numara ve kırılma anlarında kararın bizde olması muazzam ve hikaye tamamen değişiyor (kardeşini yada karını kurtarmak gibi).Bu oyunun tek bir eksiği var hikayesi oyun sonunda yarım kalıyor ve 2.oyun yok bu çok can sıkıcı bir durum hâlâ arada girip bakarım haber varmı oyundan diye.Crackli bulmanız zor bulursanız banada atın lütfen.Steamda 15 lira olması lazım ama kesinlikle tavsiye ederim.

Küçük bir edit: Çeşitlilikte çok fazladır bu oyunda silahlar kapsamlı,kendimiz zamanla doğa üstü yetenekler kazanıyoruz,harita bi uzayda bı çölde,uzay gemisinde ormanda geçiyor.Bana kalırsa piyasadaki en iyi underrated oyundur kendisi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .Statistics. -- 23 Mart 2020; 18:42:48 >
  • Dishonored

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-1F943E7C5

Ahaha vallahi sabah konuyu gördüğümde bunu atacaktım ismi aklıma tam gelmedi Global Offensive diye aratıp bulamamıştım sağol ya

Alıntıları Göster
    silah üzerinde değişiklik yapma, o döneme göre çok iyi bir özellikti. Oyun nedense fazla tutmadı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-1F943E7C5

Jak 3
    aglattin be

• quote:

Orijinalden alıntı: bitsin yemek yicem

baktım biraz da grafikleri acayıp tatlı bi ara oynarım belki

Alıntıları Göster
    Oyna hocam, oyunun free to play icerigi 100+ saat ve yaptigin gorevler ortalama bir hikayeli oyunun senaryosundan cok daha iyi en dandik gorevde dahi.

Onun disinda aylik 10 dolar ya da 30-60m arasi oyun parasiyla 1 aylik sure alabiliyorsun. 30m’de soyle bahsedeyim, 1 level karakterle 1 saatte 1m kasabiliyorsun, endgame’de 1 saatte ortalama kasacagin en az para 10m. Bu da en kotu senaryoda 10m yani.

En son aciklanana gore ortalama oyun icindeki herseyi bitirmen 5k saatini aliyor ama oyun ciktigi 2014’den beri hic araliksiz gelistirildiginden bu sure sen 5k’ya ulasip herseyi bitirdim derken 10k saat’e cikmis olur zaten.

Bir de bunun en eski versiyonunu guncelleyip tekrar ortaya cikardiklari oyunu Old School RuneScape var, o oyunun grafikleri cok basit oldugundan gelistirmeleri cok kolay oluyor, bu sayede her hafta oyuna araliksiz yeni bir ozellik ekliyorlar, ayda 4 yeni ozellik ekleniyor Old School versiyonuna oyunun ve bu eklenen ozellikleri oy atarak oyuncular belirliyor. Oyuncularin istemedigi ozellikler eklenmiyor.

Old School’un suanki oyun suresi 10k+ saat mesela ve her gecen gun artiyor.

Oyundaki questlerin en dandigi bile dedigim gibi ortalama bir hokayeli oyundan cok daha iyi ama Ingilizce gerektiriyor biraz tabii.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi made off hit her -- 23 Mart 2020; 20:25:6 >

• vayy vayy vayy bilmediğim baya güzel oyunlar gelmeye başlamış yalnız
  • Ne guzel oyundu be kac yil oldu oynayali tadi hala damagimda

• Quake 4 gerçekten beğenmiştim

• quote:

Orijinalden alıntı: aurosonic

Bunu ps4 te oynamıştim oyun motoru odun gibi gelmişti.
    Ben PC' de oynadım mouse'la oynadığımdan olsa gerek gayet akıcıydı aslında
  • Efsanem budur. Oyun piyasasında bu tarz oyunlara ısınabilmişsem bu oyun sayesinde.

DEĞERİ BİLİNMEYEN AMA HARİKA OLAN OYUN ÖNERİLERİ
  • quote:

Orijinalden alıntı: ccguven

Güzel konu, bu oyunlar ilgimi çekti. Oyunlar pc mi konsol mu diye ayırsak iyi olur ama.
    A PLAGUE TALE INNOCENCE
    Warhammer Vermintide 2

Warhammer 1-2 25tl, tale innocence de indirim yok :(
    hocam genelde paylaştıklarım hep PC oyunu. Bazı istisnalar var onların yanında belirtiyorum zaten PS yada XBOX diye :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: torkema61

Efsanem budur. Oyun piyasasında bu tarz oyunlara ısınabilmişsem bu oyun sayesinde.

cidden harika bir oyuna benziyor en yakın zamanda deneyeceğim teşekkürler

• System shock 2

Eski bir oyun ama görselliği güzelleştiren birçok mod çıktı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çoğu kişi bilmez URBAN CHAOS, 30 Kasım 1999'da ilk AÇIK DÜNYA içeren, istediğin gibi gezebildiğin bir oyundu.

• Kara Komite kullanıcısına yanıt
    Evet hocam tamamen haklısınız. 15 yıldız engelli annesine baktığı için çalışamayan ve çöp gibi bir pc kullanan biri olarak binbir hevesle açtım bu konuyu. Umarmı 32 bit pc ile açılabilecek düzgün oyunlar keşfederim.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.