Şimdi Ara

DEĞERİ BİLİNMEYEN AMA HARİKA OLAN OYUN ÖNERİLERİ

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
333
Cevap
43
Favori
21.137
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • OYUN İSİMLERİNE TIKLAYINCA DAHA İYİ FİKİR EDİNEBİLECEĞİNİZ GAMEPLAY TRAİLER VİDEOLARINA (Youtube) GİDİYOR.

Lütfen oyun önerisinde bulunurken oyunun ismini yazıp 1 adet gameplay görseli, gifi ya da gameplay videosu ekleyiniz.

1- Clive Barker's Jericho ( Clive Barker, çok ünlü bir korku-gerilim romanı yazarıdır. Bu bilgi yeter sanırım :) )

2- Marlow Briggs (hack&slash tarzı)

3- Enslaved: Odyssey to the West (hack&slash tarzı)

4- INSIDE (LIMBO'nun yapımcılarından)

5- Killer is Dead (hack&slash tarzı)

6- Call of Cthulhu (ingilizceniz yoksa tr yama oynamanızı tavsiye ederim)

7- Split Second ( araba yarışı oyunlarını sevmem ama bunu saatlerce oynamışlığım var )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bitsin yemek yicem -- 2 Kasım 2020; 0:11:10 >

• Biraz ağır yazacağım.

Yayıncı denilen illet tayfa sayesinde bu kültür öldü. Adamın oyun geçmişi feysbukta farmville ile başlamış otura otura orasını büyütmüş kendini oyun dehası sanıyor. Twitter twitch orada burada millet efsane yalıyor bunları. Şimdi hepsi siyasete atılmaya başladı nereden çok yalama geliyorsa oraya koşuyor abi adamlar şaka gibi.

Kutuya sarılıp şort ile canımmm pileysıteyşın tr bana göndermiş diyen mi dersin, Mario için çocuk oyunu diyen mi dersin kafayı yiyeceğim.

Eleman: pileysıteyşın beşin haptik guptik şeyini anlamam ben arkadaş

Tayfa: ayyyy canımmm ne kadar güzeeel söylüyorsun yerim seniii

Bunlar yüzünden oyun basını dergicilik öldü. Geçen belalarını bulup birbirlerine girmişti bu ultra dahi grup.

Sinan Akkol, Furkan Faruk Akıncı, Göktuğ Yüksel geçti gitti şimdi Ersin Kılıç, Talha Aynacı.. Bu kültürü yaşatmaya çalışan bazı kişiler.

Şimdi bunların bi alt sürümü Enis Kirazoğlu var o da takılıyor kendince kültürü zayıf...

Zamanında yayıncı elemanın teki forumda izlenme dileniyordu şimdi o kadar itici ki. Parayı bulan kafayı sıyırıyor.

Elini Gamecube'a sürmemiş adamlar çıkmış ben oyun dahisiyimlik taslıyor.

Bu platformlar ölünce bu elemanlar ne yapacak çok merak ediyorum.

İçimi dökmek istedim....

• 8-mangala
    9-chekup
    10-tangram
    11-go on (henüz oynamadım bakalım yakın zamanda)
  • Styx: Master of Shadows (gizlenerek ilerlemeyi sevenlere..)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bitsin yemek yicem -- 2 Kasım 2020; 0:22:6 >
  • Bulletstorm (İddia ediyorum, Bu zamana kadar yapılmış en efsane FPS oyunu budur.)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bitsin yemek yicem -- 2 Kasım 2020; 0:25:53 >
  • TimeShift (zamanı durdurma, yavaşlatma ve geri alma kabiliyetleri olan bir FPS oyunu)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bitsin yemek yicem -- 2 Kasım 2020; 0:30:42 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Xakler

Bu mesaj silindi.
    HHEhehe aynen öyledir kesin. LEş ise neden konuya geldin ?
  • Aga bu oyunları anca 20 yıllık sistemi olan hiçbir oyunu açamayan kişiler oynar
  • quote:

Bu mesaj silindi.
    aynen

DEĞERİ BİLİNMEYEN AMA HARİKA OLAN OYUN ÖNERİLERİDEĞERİ BİLİNMEYEN AMA HARİKA OLAN OYUN ÖNERİLERİDEĞERİ BİLİNMEYEN AMA HARİKA OLAN OYUN ÖNERİLERİDEĞERİ BİLİNMEYEN AMA HARİKA OLAN OYUN ÖNERİLERİDEĞERİ BİLİNMEYEN AMA HARİKA OLAN OYUN ÖNERİLERİDEĞERİ BİLİNMEYEN AMA HARİKA OLAN OYUN ÖNERİLERİDEĞERİ BİLİNMEYEN AMA HARİKA OLAN OYUN ÖNERİLERİDEĞERİ BİLİNMEYEN AMA HARİKA OLAN OYUN ÖNERİLERİ DEĞERİ BİLİNMEYEN AMA HARİKA OLAN OYUN ÖNERİLERİ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bitsin yemek yicem -- 23 Mart 2020; 11:42:9 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Kara Komite

Aga bu oyunları anca 20 yıllık sistemi olan hiçbir oyunu açamayan kişiler oynar
    görüntü kalitesi herşey değildir
  • Enslaved ve ınside çok bilinmeyen oyunlar değil

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Oyun kriterindeki tek faktör buysa steamde diğer on binlerce pozitif oyunu da oyna o zaman delikanlı
  • quote:

Oyun kriterindeki tek faktör buysa steamde diğer on binlerce pozitif oyunu da oyna o zaman delikanlı
    belki sizin tarzınıza uymuyodur o yüzden beğenmemiş olabilirsiniz. saygılı ve nazik eleştirileriniz için teşekkür ederim.
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-86G53N200 -- 30 Ekim 2020; 14:40:28 >
  • A Plague Tale: Innocence (buna bir oyun demek hakaret olur, bu bir film)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bitsin yemek yicem -- 2 Kasım 2020; 0:33:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-86G53N200

.
    ooo bu nasıl aklıma gelmedi cidden müthiş oyun teşekkürler
  • Prey (2006) (oyunda ağır subliminal var)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bitsin yemek yicem -- 2 Kasım 2020; 12:5:51 >
  • Bionic Commando (kolundaki aparat ile heryere çıkıp tırmanabilen komando)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bitsin yemek yicem -- 2 Kasım 2020; 12:7:57 >
  • Quantum Break ( A Plague Tale Innocence için söylediklerim bu oyun için de geçerli, bu bir film)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bitsin yemek yicem -- 2 Kasım 2020; 12:10:0 >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.