Şimdi Ara

Defans Sağ Bek Önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
0
Favori
22.306
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• sebastian corchia , serge aurier , romario , mario fernandes , bandalovski

bu oyunculara bir bak

edit= birde fiyat aralığını söylersen yardımcı olacaklar için daha iyi olacaktır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NiCkBuLaMaDıM!! -- 13 Aralık 2011; 14:00:36 >
  • fakiriz 2-3 m
  • birazilyadan fagner var hücüm yönüde defans yönüde çok iyi bende 13 asistle bitirdi sezonu.yaşıda genç eğer ilerlememişsen ucuzada alırsın
  • Genç, iyi ve ucuz sağ bek istiyorsun ha
    Biraz zor bulursun altyapıdan birilerini oynat, sağ kanatlarından yada stoperlerinden birini beke çek.
  • 2-3 milyona Vrsaljko dısında iyi bulamazsın,sonraki sezona kadar para biriktirip Azpilicueta'yi al.
  • arkadaşım eğer sadece sağ kanat istiyorsan bonservisi elinde kalan coelho var ben kayserispordayken almıştım bayağıda işime yaramıştı
  • quote:

Orijinalden alıntı: NiCkBuLaMaDıM!!

sebastian corchia , serge aurier , romario , mario fernandes , bandalovski

bu oyunculara bir bak

edit= birde fiyat aralığını söylersen yardımcı olacaklar için daha iyi olacaktır

Romario'yu uzun sure gozlemlettirmistim, gayet iyi bir potansiyeli var.
  • romario yu yazmak için gelmiştim :) defansına sağına ihtiyacım yok ama scoutlar devamlı bu adamı öneriyor. potansiyeli yüksek genç ve ucuza alabilirsin ^^
  • Romario iyi ama ben Sebastien Corchia veya Serge Aurier isimlerini öneririm
  • inkoom
  • corhia ilk senesinde gelmiyor hiç bir takıma ve 2. sene almak için de baya para lazım.
  • corhia ilk senesinde gelmiyor hiç bir takıma ve 2. sene almak için de baya para lazım.
  • bende brezilya u19 da galhardo diye bi herif çıktıydı ilk sene. FB'yede geldi üstelik bayaa iyidir.

2-3 milyon $ a rahatlıkla kapatılabilir.

2. sezonda bayern filan istiyoda 20 kağıtttan aşağı bırakmam diyorum.
  • Romario,

FM11 - FM12 sağ bekte efsanedir. 20 yaşına kadar pek birşey bekleme sonra fena
  • Philipp degen. Ucuz hemde premier lig tecrübesi var
  • Stearman'ı dene derim. Stoper bozması ama sırıtmıyor. Bende milli takıma kadar yükseldi.
  • Cornel Râpă var.Belki uygun gelebilir sana.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi harmonicax -- 19 Aralık 2011; 17:56:45 >
  • Basser
  • quote:

Orijinalden alıntı: maxikoray

Vrsalijko hariç iyi sağ bek var mı ?

zimmermann almanyada gladbachda oynuyo hem uygun fıyatı hemde mental olarak cok ıı durumda en onemlısıde sol ayaklı olması
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.