Şimdi Ara

DEDEM 15 YIL İÇİNDE AİLEMİZİN DÜŞMANI OLDU[KALP KRİZİ GEÇİRMİŞ] [CİDDİ] (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
88
Cevap
4
Favori
2.020
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • insan en buyuk zararı her zaman en yakınlarından görüyor...
  • Vay be neler var anasını satayım! Allah yardımcın olsun kardeşim.
  • Dedenin yasindaki adamlar umreye gider ama kusura bakma dostum ama senin deden bırak umreye gitmeyi bildigin cehenneme kombine almış.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Öyle dedem olucak yüzüne bakmam
  • quote:

Orijinalden alıntı: Merle Dixon

Üçünüz de bloklusunuz bende.İkinizde ilkokullu ergenlerin tekisiniz.İnsaniyet namına baktım yorumunuza keşke bakmasaydım.

millete ilkokullu diyosn ama açtığın konu yazış şeklinden liseli olduğun ortada ( en azından kafa olarak ) blocked by.
  • Ohoo buda ailevi sorun mu... Dayılarım köydeki 7 dönüm arazi için birbirinin evini silahla basıyorlar. İki kuzenim diger kız kuzene aşık oluyorlar birsürü çatışma kız başkasıyla evleniyor ikisi öylece kalıyor. Yazsam roman olur yemin ediyorum. Anneannem dahmetli 4 ay önce vefat etti. 2 yıldır çektiklerini kimse çekmemiştir bu dünyada.
  • Adam kendi yolunu seçmiş komple silin hayatınızdan
  • Kadın ve kızı dedeni iliklerine kadar emmişler resmen. Üvey babaannen ve kızı kaç yaşında ? Birde evli mi? Merak ettim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Masquerade89

Kadın ve kızı dedeni iliklerine kadar emmişler resmen. Üvey babaannen ve kızı kaç yaşında ? Birde evli mi? Merak ettim.

Bilerek damarıma basmak için mi babaannen diyorsun hocam?Çok fena ayar oldum beynime kan sıçradı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lagaviotta

Dedenin yasindaki adamlar umreye gider ama kusura bakma dostum ama senin deden bırak umreye gitmeyi bildigin cehenneme kombine almış.

Umreye gitti zaten ama pek yaramamış görüldüğü üzere
  • quote:

quote:

Kadın ve kızı dedeni iliklerine kadar emmişler resmen. Üvey babaannen ve kızı kaç yaşında ? Birde evli mi? Merak ettim.

Bilerek damarıma basmak için mi babaannen diyorsun hocam?Çok fena ayar oldum beynime kan sıçradı.

Üvey dedim yanlış anlayacak bir şey yok. Kibar olmak istedim.

• Bir de benim azğımdan dinleyin !!!

link >>> TORUNUM 15 YIL İÇİNDE AİLEMİN DÜŞMANI OLDU [KALP KRİZİ GEÇİRDİM] [CİDDİ]

İmza : THE GRANDPA
  • quote:

Orijinalden alıntı: xchampionx

Bir de benim azğımdan dinleyin !!!

link >>> TORUNUM 15 YIL İÇİNDE AİLEMİN DÜŞMANI OLDU [KALP KRİZİ GEÇİRDİM] [CİDDİ]

Kaç yasindasin ayni forumdasiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: xchampionx

Bir de benim azğımdan dinleyin !!!

Cevap versene neden eziyet edisyon torununa haaaa

• quote:

quote:

quote:

Üvey dedim yanlış anlayacak bir şey yok. Kibar olmak istedim.

Sinirden aşırı tepki vermişim hocam kusuruma bakmayın

• Babanı da al gıdın bır avukatla konusun, malı mulku garantıye almanız yararınıza.

• Kardeşim Allah kolaylik versin siz yine doğru insan olmaya calisin bu durumda ne kadar zor olsada dogru olani yapin kendinize yakisani yapın...

• inanmadım ne yalan söyleyeyim. beş dakikamı çaldın.
  • benim babamdan bile hayır yok, baba oğul alayı denyo.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.