Şimdi Ara

Decathlon'daki ucuz ve kaliteli ayakkabı *KALENJİ* 42,9 TL** FOTO EKLENDİ (55. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.165
Cevap
126
Favori
166.343
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
33 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: zatrox

Bu ayakkabından geçen yıl iki tane aldım (siyah ve mavi renklerini). Çok fazla giymememe rağmen (toplamda max 30 gün giyinmişimdir) ayakkabının formu çabuk bozuldu ve şekli değişti. Sadece spor yaparken giyinip, gündelik olarak kullanmaya uygun bir ayakkabı olmadığını düşünüyorum.

Genel tespitim, bu tarz fileli rahat ayakkabılarda aynı sorunun olması. Adidas da olsa aynı şey olacaktı yani. Fırsat sitelerinden Columbia kollayıp 3-4 kat fazla vermek çok daha mantıklı geliyor bana (Columbia yazlık modeller 150-200 TL'ye bulunabiliyor denk getirince).

30 TL'lik ayakkabıdan olağanüstü şeyler beklememek lazım. Sonuç olarak idare edebilecek tarzda. Ama dediğiniz gibi; ayakkabının formu bir süre sonra bozuluyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Formunun bozulduğu ve filesinin yırtıldığı bir gerçek. Ama rahatlığı hiç bozulmadı. 100 tl verdim toplamda iki ayakkabısına. Gayet memnunum.
  • 20 küsüre aldık, bu fiyata bu ayakkabı. şekli şemali güzel de bildiğin leş bir şekilde koku yapıyor. eşe dosta giderken giymeyin yakmayın kendinizi
  • Ben de 2 senedir kullanıyorum çok rahat hafif. Ozaman 40 tl ye almıştım Geçen gün Yalnız aşağıdaki ayakkabıyı 20 tl ye alınca f/p ucuz dediğimiz kalenji ayakkabı baya pahalı kalıyor. Tabi ayakkabı gerçek değil replika. Ama daha sağlam ve yine rahat tabanı. Sıradan esnafta bile 60 tl dan aşağı ayakkabı satmıyorlar. Çoğu sektörde ve üründe olduğu gibi Ayakakbılarda da inanılmaz fahiş karlar var inanın bir akrabamız yapıyordu bu ayakkabı işini 10 tl ye gelişi vardı. 60 tl ye satıyordu

Decathlon'daki ucuz ve kaliteli ayakkabı *KALENJİ* 42,9 TL** FOTO EKLENDİ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ellekem -- 17 Temmuz 2017; 20:3:27 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• kesinlikle kaliteli, dün 90 tl ye aldım

• quote:

Orijinalden alıntı: stanko

kesinlikle kaliteli, dün 90 tl ye aldım

bu modelin 1 haftaya kadar satış fiyatı 80 tl idi. satışları iyi olduğundan mıdır nedir 90 yaptılar fiyatını. daha önce bu modelden alacaktım ama o zaman numarası tükenmişti. sonra tekrar temin edilebilir duruma geldi. 2 hafta önce bu modelden almak üzere mağazaya gittim, önceki gittiğimde büyük numarasını (45) denemiş ve beğenmiştim. ancak ne hikmetse bu sefer yeni ithal edilen modeller farklı mıydı , yoksa bana mı öyle geldi bilmiyorum. yeni gelenlerden 44 giydim, 43 giydim ama önceki denediğim ayakkabının rahatlığını bulamadım. öyle olunca tereddütte kaldım. bir de sitesindeki yorumlarda çok iyi hava almadığı yazılmış. yürürken değil, ancak koşarken içine hava giriyormuş. zaten plastik gibi parlayan filesi ilk baştada dikkatimi çekmişti. daha önce ekiden plus one kullanmıştım, yürürken bile içeriye hava girdiğini rahatlıkla hissediyordunuz. bu ayakkabıyı mağaza içinde denedim ama bence de ekiden one plus kadar iyi havalanmıyor. bu 2 nedenle almaktan vazgeçtim. o zaman fiyat 80 idi, şimdi 90 olmuş. bundan sonra hiç alınası olmamış fiyat olarak. üstüne 50 daha ekleyince indirimlerden vs. markalı ayakkabıları da almak mümkün oluyor.

• 50 tllik olan ayakkabı aşırı kokuyor arkadaşlar varmıdır bir çözüm?
  • stanko S kullanıcısına yanıt
    N 11 den 98 tl ye under ourmour alın adam gibi ayakkabı giyin

• Zamanında 29 tl ye almıstım. Kesknlıkle tavsıye ederım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende 30 tl civarina almıştım kesinlikle oneririm kaliteli ve rahat hatta nike dan daha rahar açıkcası.

• eranyumm kullanıcısına yanıt
    Ayagım bira taraklı.yanlardan filelerden patladı garantiye almadılar.bagazada bira bagırıp çağırınca 1 seferlik üst modelle değiştirebilirsiniz dediler birde 30 tl masrafa girdim

• eranyumm kullanıcısına yanıt
    euro'daki artışı fiyata eklemişlerdir
  • quote:

Orijinalden alıntı: SPaCeLoRD

20 küsüre aldık, bu fiyata bu ayakkabı. şekli şemali güzel de bildiğin leş bir şekilde koku yapıyor. eşe dosta giderken giymeyin yakmayın kendinizi

Ayaktan ayağa ve kullanıma göre farkediyor sanırım. Bir ara komşuya bir misafir gelmiş bendekinin aynısı apartman merdivenlerinde hayvan ölüsü unutulmuş gibi kokuyordu. Hiç konuşmadığım komşunun kapısını çalıp içeri almasını rica ettim. Bendekini 1 gün dinlendirerek giyiyorum. Daha koku ile ilgili sıkıntı yaşamadım.

• quote:

Orijinalden alıntı: qtenplus

quote:

Orijinalden alıntı: SPaCeLoRD

20 küsüre aldık, bu fiyata bu ayakkabı. şekli şemali güzel de bildiğin leş bir şekilde koku yapıyor. eşe dosta giderken giymeyin yakmayın kendinizi

Ayaktan ayağa ve kullanıma göre farkediyor sanırım. Bir ara komşuya bir misafir gelmiş bendekinin aynısı apartman merdivenlerinde hayvan ölüsü unutulmuş gibi kokuyordu. Hiç konuşmadığım komşunun kapısını çalıp içeri almasını rica ettim. Bendekini 1 gün dinlendirerek giyiyorum. Daha koku ile ilgili sıkıntı yaşamadım.

Kokulu ayakkabı icin; ayakkabının içine 1 adet limonu dilimleyerek koyuyoruz. Aksamdan koyduğumuz limonlar sabahında ayakkabınızı kokusuz yapıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Giantballs

euro'daki artışı fiyata eklemişlerdir

alakası yok hocam, o mesajı yazdığım tarihte euro 4.05 imiş. o sıralar kurda ciddi bir artış yoktu. daha çok keyfi bir artış, nasıl olsa 80 'de yazsa , 90 'da yazsa satılıyor... o fiyata alanlarda hata var, 100-120 tl.ye çeşitli kampanya ve indirimlerden ya da sezon sonu indirimlerinden denk getirip adidas, under armour vs.. almak varken neden 90 liraya kalenji? alayım?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eranyumm -- 18 Ekim 2017; 1:7:26 >
  • Ekiden one Plus modeli topuk kısmı uzadı gitti.

110 kiloyum.

Ekiden one modelinde uzama daha az oldu.

• pphammer kullanıcısına yanıt
    hocam uzadı derken ne demek anlamadm :) ben de 100 üstüyüm ama uzama diyebileceğim bi duruma rastlamadım.

he bi de bu ayakkabıyı çamaşır makinesinde yıkama düşünceniz varsa içine koyduğunuz bez torbanın açılmayacağına emin olun :) benimki açılmış ayakkabının taban lastiği yan kısımdan bildiğin törpülenerek yok olmuş :D
  • Arkaya doğru deforme oldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pphammer -- 18 Ekim 2017; 11:25:33 >
  • Ekiden öne da daha az deforme var ama yinede belli oluyor.

• 300 liraya adidas aldım.kalenji daha rahattı

• 
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.