Şimdi Ara

Decathlon'daki ucuz ve kaliteli ayakkabı *KALENJİ* 42,9 TL** FOTO EKLENDİ (53. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.164
Cevap
126
Favori
166.343
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
33 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5152535455
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar Ekiden One ve One+ lar 30 liraya düşmüş, erkeklerde 45-46-47, bayanlarda sadece 39 kalmıştı. Ayak numarası olanlar düşünebilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hasan7

Arkadaşlar Ekiden One ve One+ lar 30 liraya düşmüş, erkeklerde 45-46-47, bayanlarda sadece 39 kalmıştı. Ayak numarası olanlar düşünebilir.

Nerde hocam hangi şubede?

• OzzyCreek kullanıcısına yanıt
    hocam hangi mağazada var biliyo musunuz? Ankamall da bulamadım.
  • ufuk-34JD58 kullanıcısına yanıt
    nike air modeli 45 tam oluyor, o vakit 43 mü sipariş edeyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: ferhax

quote:

Orijinalden alıntı: ferhax

Arkadaşlar bu ayakkabıyı nerede bulabilirim? Yardımcı olabilecek var mı?

https://www.decathlon.com.tr/ekiden-active-kou-ayakkabisi--id_8340697.html#

Yok mu bilen?

şuan stok hiç bir yerde (mağaza-internet) yok. yakın zamanda tüm türkiye (mağaza-internet) stoklarına girecekmiş fakat 45-46 numaraları olacak diğer numaraların satışı veya stoğu olmayacakmış.

• BU AYAKKABIYI HALA BİLMEYEN DENEMEYEN VARSA DAHA FAZLA GEÇ KALMADAN DENESİN AİLECEK ALDIĞIMIZ 6 .KALANJİ AYAKKABI AŞIRI MEMNUNUZ
  • quote:

Orijinalden alıntı: reallist55

nike air modeli 45 tam oluyor, o vakit 43 mü sipariş edeyim

Valla bişey diyemem, ama kalıpları klasik ayakkabılar gibi. En güzeli deneyerek almak.

Ayağınızı cetvelle ölçün 27.5 cm ise 43,28 cm ise 44 uyar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aldım memnun değilim . Birisi diğerinden büyük kalıp sorunu var. Geniş olduğu zaman esneyip duruyor. Alacaklara tavsiyem 42 giyiyirsaniz 42 ve 43 alınız . Bir ayağınıza bir numara olurken diğerine olmayacak. Kombin yapıp gerisini iade edersiniz. Bu üretim hatası ancak böyle düzeltilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: ahbap

ben mi yeni fark ettim bilmiyorum ama ekiden one plus mavi ve gri renkleri seri sonu indirimi diye 29.99'a düşmüş. webde numara kalmamış pek. belki mağazalarda vardır. webde mavisinin 44'ü olsaydı yapıştıracaktım bir tane :)

https://www.decathlon.com.tr/ekiden-one-plus-ayakkabi--id_8311960.html

Bazı mağazalarda stok var görünüyor. mağazaya gitsek o fiyattan alabilir miyiz peki?

• quote:

Orijinalden alıntı: |WhiteNight|

quote:

Orijinalden alıntı: ahbap

ben mi yeni fark ettim bilmiyorum ama ekiden one plus mavi ve gri renkleri seri sonu indirimi diye 29.99'a düşmüş. webde numara kalmamış pek. belki mağazalarda vardır. webde mavisinin 44'ü olsaydı yapıştıracaktım bir tane :)

https://www.decathlon.com.tr/ekiden-one-plus-ayakkabi--id_8311960.html

Bazı mağazalarda stok var görünüyor. mağazaya gitsek o fiyattan alabilir miyiz peki?

yukarıda sanki bir arkadaş mağazadaki stok durumlarını, ayakkabı nolarını ve fiyat bilgisini yazmıştı
    bir bakın isterseniz, ben de bu soruyu merak ediyorum, arkadaşın bu mesajını görünce mağazada da geçerli diye düşünmüştüm

• https://www.decathlon.com.tr/ekiden-one-plus-ayakkabi--id_8311960.html
    ritim istanbulda 4 adet 42 numara görünüyor. giden bi arkadaşım bana da 42 numarasını alsın hayrına.. :)
  • işin ilginci mağazada olan stoku neden netten alamıyoruzki ?.. o şubeden bu şubeye bile göndeermiyorlar.. hizmet metodlarını çok beğeniyorum ama böyle konular olmasa..
  • ferhax F kullanıcısına yanıt
    Hocam bilmiyorum ama herhangi bir mağazaya gidip bakın olabilir.

• bugün ilk defa giydim.yürürken ayağımın önüne sanki fısfıs hava sıkıyorlar hissiyatı veriyor.ayakkabının hava aldığını hissediyorsunuz :)
  • Ankara kentparkta mavinin 44 nosu var, alıp ankara içi elden bana teslim edebilecek bir babayiğit aranıyor
  • ahbap kullanıcısına yanıt
    Ben hiç beğenmedim ayakkabıyı hele o mavi varya...aman diyim cıslak cıslak

• geçen sene grisini almıştım 44 nosunun, şimdi mavi alayım dedim ama kısmet olmayacak gibi

napalım paramız cebimizde kalır en azından
  • ahbap kullanıcısına yanıt
    Ya hocam griyide gördüm mağazada 45-46 vardı giydim bildiğin ayakta poşet var sanki.. Aman kalsın

• Mavi rengi çok mu cırt ?

• İki tane gri mi alsam yoksa bir mavi bir gri mi ?

• 
Sayfa: önceki 5152535455
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.