Şimdi Ara

Decathlon'daki ucuz ve kaliteli ayakkabı *KALENJİ* 42,9 TL** FOTO EKLENDİ (56. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.165
Cevap
126
Favori
166.343
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
33 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5455565758
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Decathlon'un en sevdiğim yanı büyük ayaklıları da düşünmesi. Tüm modellerinde 49 numaraya kadar var.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konuyu görünce hala bu ayakkabıyı almayı düşünenler varsa yazayım dedim.

2 sene önce ekiden one plus modelini aldım ve 2 senedir iş/yürüyüş/arada yağmura denk gelme vs. hertürlü aktif kullandım ve şuan hala dışarı çıkarken aynı ayakkabıyı kullanıyorum. 194 tllik reebokı markafoni indiriminden 59,5 tlye almıştım. 29 yıllık hayatımda en çok memnun kaldığım ayakkabılar bu reebok ile decathlonun ekiden one plusı oldu.
  • Tüm modellerinden (39-49-79 TL seviyesindeki) 2'şer 3'er tane alan biri olarak her ne kadar memnun olsam da hepsinin filesi yırtılıyor. Normal günlük dışarıda kullanıyorum, ortalama 5 km her gün yürüyorum hep yırtılıyor. Koşsam ayağım dışarı çıkacak herhalde.

Şu an 11-12 tane ayakkabım var decathlondan (aile fertlerim dahil) çok über bi indirim olmadıkça almam sanırım.
  • eskiden alıp memnun kalan arkadaşlar 30-40-50 liraya alan kişiler genellikle. bu fiyatlara f/p ürünü idi ama artık o fiyatlara ayakkabısı kalmadı, yeni almayı düşünen arkadaşlar olursa bunu göz ardı etmesin...

arkadaşın söylediği gibi benim de ekiden plus one vardı gri, 43 tl.ye almıştım. baş parmağın geldiği burundan açılma yaptı. ben de mağazaya gittim, aynı ayakkabıdan olmadığı için hediye kartına parasını iade ettiler. önceki fiyatı 43 tl olan bu başlıktaki ayakkabı aynısı, siyah-turuncu olanı 70 liraya satılıyor. rahat olmasına rahat ama 70 lira da etmez bana göre. 50 tl civarı olsa kartımdaki puanlarla yeniden alabilirim. aynı şekilde run one grip 70 tl iken şimdi 90'a satılıyor. newfeel yürüyüş ayakkabısı eski modeli 60 tl idi, şimdi yeni modeli 90 tl. marka takıntısı olan birisi değilim ama yukarıdaki yorumumda da söylediğim gibi sezon sonu indirimleri, kampanyalar vs. denk getirip adidas, skechers vs. 100-120 liraya alınabiliyor. kalenji-newfell vs. f/p oranı düştükçe tercih edilme nedeni de kalmıyor...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eranyumm -- 18 Ekim 2017; 16:10:27 >

• Doory kullanıcısına yanıt
    gel benim ayağa anlat . Terlik giyiyorum onda bile terliyo kokuyo belki inanmassin.
    çoraplari kirli sepetine atamiyom direk balkona o derece
  • eranyumm kullanıcısına yanıt
    iyide hocam herşeyin fiyati artti. nikelari 100-150 arasi aliyordum fabrika mağzasindan şimdi 200den başliyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: eranyumm

eskiden alıp memnun kalan arkadaşlar 30-40-50 liraya alan kişiler genellikle. bu fiyatlara f/p ürünü idi ama artık o fiyatlara ayakkabısı kalmadı, yeni almayı düşünen arkadaşlar olursa bunu göz ardı etmesin...

arkadaşın söylediği gibi benim de ekiden plus one vardı gri, 43 tl.ye almıştım. baş parmağın geldiği burundan açılma yaptı. ben de mağazaya gittim, aynı ayakkabıdan olmadığı için hediye kartına parasını iade ettiler. önceki fiyatı 43 tl olan bu başlıktaki ayakkabı aynısı, siyah-turuncu olanı 70 liraya satılıyor. rahat olmasına rahat ama 70 lira da etmez bana göre. 50 tl civarı olsa kartımdaki puanlarla yeniden alabilirim. aynı şekilde run one grip 70 tl iken şimdi 90'a satılıyor. newfeel yürüyüş ayakkabısı eski modeli 60 tl idi, şimdi yeni modeli 90 tl. marka takıntısı olan birisi değilim ama yukarıdaki yorumumda da söylediğim gibi sezon sonu indirimleri, kampanyalar vs. denk getirip adidas, skechers vs. 100-120 liraya alınabiliyor. kalenji-newfell vs. f/p oranı düştükçe tercih edilme nedeni de kalmıyor...

Hocam filenin açılmasına anlayış gösteriyorlarsa 1 torba ayakkabıyla gidebilirim. Daha mayıs ayında aldım, haftada 5 gün dışarıda giydim, sadece yürüdüm ya da toplu taşıma kullandım serçe parmaktan yine açıldı yine açıldı. Bu marka 3 mü 4 mü ne ayakkabım oldu, kız arkadaşımda 2 tane var, annemde 3 tane giydi, babamda 1 tane giydi hepsinde açılma oldu. Sadece babamınkinde olmadı o da ayda 2-3 kere giyer kaldırır.

Kunduracıyla kanka olduk dikiş atıp yapıştırıyor, delik büyüdüyse içine yama yapıyor. Dediğinizin üzerine gidip göstereceğim.

• Kalenji kadar berbat bir marka yok. Columbia, Asics, Skechers, North Face varken Kalenji tercih edilesi gelmiyor bana.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Terminou

Kalenji kadar berbat bir marka yok. Columbia, Asics, Skechers, North Face varken Kalenji tercih edilesi gelmiyor bana.

???????????????????????????????????????

Dediğin markaların en kötü modellerine verdiğin parayla 6 tane kalenji alıyorsun.
  • gokhans19 kullanıcısına yanıt
    Hayır hocam amazon.com'dan demin anneme aldım Skechers $ 15.55'a. Geçen de amazon. de'den kendime columbia aldım 100 tl civarına. Ben kalenji giymem de giydirmem de.

• link ver de bizde alalım 15.50 dolara skechers

• Link gelmedi de mi hocam

• Bizim telgram grubuna gelirseniz

Çok uyguna linkler i bulabilirsiniz

Ilgilenenler pm atabilir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • rfve kullanıcısına yanıt
    Merhaba telgram grubu için yazıyorum

• Ucuz ve laliteli kelimeleri yan yana hiç olmamış
  • quote:

Orijinalden alıntı: selowan

gel benim ayağa anlat . Terlik giyiyorum onda bile terliyo kokuyo belki inanmassin.
    çoraplari kirli sepetine atamiyom direk balkona o derece

hocam karbonat kullan paydasını görürsün ... ister ayagina sür ister ayakkabinin içine serpiştir etkin çözüm...
  • onurforever53 O kullanıcısına yanıt
    deniyecem hocam tesekkurler .

tek ayakkabi icin 1 yemek kasigi yeterli olur mu?

• Bunu da sonunda zamlandırmışlar. Eee dolar, euro uçuşta ne olcak

• Bugun ekiden one plus almaya gittim marmaraforuma, yeni modeller gelmisti ve ekiden one plusdan cok az vardi, seri sonu bölümüne koymuslar, fiyati 60tl. Bir calisana sordum, artik bu urun gelmeyecek dedi.

https://www.decathlon.com.tr/run-one-plus-kou-ayakkabisi-id_8351451.html

• Valla efsane ayakkabi :) yuruyus amacli kullaniyorum 2.senesini btirdi 3.senenin icinde 10 numara

İc arka ksim grip ckarmaya bagli topuk arkasi hafif acildi ic ksim normal bu zaten.En ksa zamanda 1 cift daha alcam.

• 
Sayfa: önceki 5455565758
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.