Şimdi Ara

DEATHLOOP [PS ANA KONU] [ARKANE](14 Eylül 2021) (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
222
Cevap
3
Favori
11.011
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • DEATHLOOP [PS ANA KONU] [ARKANE](14 Eylül 2021)
    DEATHLOOP [PS ANA KONU] [ARKANE](14 Eylül 2021)Nibeltwitter
    “DEATHLOOP early review scores Eurogamer 'Essential' GameSpot 10 IGN 10 VG247 5/5 TheSixthAxis 10 VGC 5/5 Game Informer 9 Destructoid 9 Press Start 9 Easy Allies 8 MC 89 (40 critics) https://t.co/bMeiwLDt0Q OC 88 (49 critics) https://t.co/VcRRjKMoOc”
    https://twitter.com/Nibellion/status/1437387648000217091
  • Deatloop yılın oyunu oldu net!

• PC ve PS5 için açıldı Metacritic'de incelemeler.

39 incelemeden 89/100 almış, çok iyi incelemeler. Üstelik IGN gibi bir site 100/100 vermiş. Beklentilerim epey arttı. Ben alıyorum oyunu. Arkane şaşırtmadı, kalitesini konuşturdu. İnşallah satışları da iyi olur oyunun. Acayip mutlu oldum Arkane'in yaptığı oyun yüksek puan aldığı için DEATHLOOP [PS ANA KONU] [ARKANE](14 Eylül 2021) .

Edit: Metası 90 oldu, durduramıyoruz efendim DEATHLOOP [PS ANA KONU] [ARKANE](14 Eylül 2021) 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kataaay -- 13 Eylül 2021; 15:20:59 >
  • Abovv Meta 90 DEATHLOOP [PS ANA KONU] [ARKANE](14 Eylül 2021) 

Gamespot 10/10

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KAKÁ -- 13 Eylül 2021; 15:20:33 >
  • DeathLoop | İnceleme |

İnceleme Sayısı : 51

Metascore : 90

DEATHLOOP [PS ANA KONU] [ARKANE](14 Eylül 2021)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi A r c h A n g e L. -- 13 Eylül 2021; 15:35:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kataaay

PC ve PS5 için açıldı Metacritic'de incelemeler.

39 incelemeden 89/100 almış, çok iyi incelemeler. Üstelik IGN gibi bir site 100/100 vermiş. Beklentilerim epey arttı. Ben alıyorum oyunu. Arkane şaşırtmadı, kalitesini konuşturdu. İnşallah satışları da iyi olur oyunun. Acayip mutlu oldum Arkane'in yaptığı oyun yüksek puan aldığı için  .

Edit: Metası 90 oldu, durduramıyoruz efendim  

asıl gamespot 10 verdi. İgn biraz bol verir zaten Gamespot un notları çok kıttır hele hele son yıllarda.

• Gamespot 10 görünce kanım dondu zaten alacaktım iyi oldu.

• console-master kullanıcısına yanıt

Doğrudur hocam onu da şimdi gördüm. Genel olarak, incelemeler süper.

Ben başından beri bu oyundan çok umutluydum, millet neden çöp diyip duruyor anlamamıştım zaten. Şimdi beklentimi karşıladığı için aşırı mutlu oldum. Oynanış süresi de iyi okuduğum kadarıyla, bu sebeple kutulu alacağım oyunu, dijital al-sat'da harcanacak bir oyun değil DEATHLOOP [PS ANA KONU] [ARKANE](14 Eylül 2021) .

• quote:

Orijinalden alıntı: kataaay

Doğrudur hocam onu da şimdi gördüm. Genel olarak, incelemeler süper.

Ben başından beri bu oyundan çok umutluydum, millet neden çöp diyip duruyor anlamamıştım zaten. Şimdi beklentimi karşıladığı için aşırı mutlu oldum. Oynanış süresi de iyi okuduğum kadarıyla, bu sebeple kutulu alacağım oyunu, dijital al-sat'da harcanacak bir oyun değil  .

uzunmuymuş oyun uamrım öyledir

• console-master kullanıcısına yanıt

Okuduğum kadarıyla 20-25 saat arası yazmışlar hocam. Ki oyunun tarzını da düşünürsek gayet tatmin edici bir süre. Bunun daha platinlemesi var. PC Gamer incelemesindeki "After around 25 hours, I may have completed the story, but I'm still not done" ifadesi iyice gazladı beni DEATHLOOP [PS ANA KONU] [ARKANE](14 Eylül 2021) .

• Ben bekliyordum da bu kadar da beklemiyordum. Bu ne böyle yahu!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Deathloop - Launch Trailer | PS5

DEATHLOOP [PS ANA KONU] [ARKANE](14 Eylül 2021)PlayStationyoutube
    https://www.playstation.com/en-us/games/deathloop/ DEATHLOOP Launches on September 14! "This whole island's like a broken record, skipping endlessly on one fullfilling day". Welcome to the island of Blackreef, where the fun never stops and every day is a celebration of debauchery and chaos… unless you’re Colt, a prisoner in this timeloop who is being hunted by every person on the island. You have 24 hours, 8 targets, and 1 rival assassin hunting you down...Do whatever it takes to break the loop. Rated Mature
    https://www.youtube.com/watch?v=FxgwIP4Cqpc
  • Normalde PC'de oynayacaktım ancak birkaç incelemede bu zamana kadarki en iyi Dualsense kullanımı olduğundan bahsetmişler oyunun verdiği hissi başka bir boyuta taşıma ihtimali yüksek o yüzden PS5'e alacağım.

• Kötü oyunun olacağını hüç düşünmüyordum ama masterpiece çıktı:)

• Oyunu alacaktım şimdi tamamen kesinleşti DEATHLOOP [PS ANA KONU] [ARKANE](14 Eylül 2021) 

• En fazla 83 alır diye düşünüyordum ama bayağı bayağı çok sevilmiş :)

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • gamespot bir oyuna kolay kolay 10 vermez.

• Gamespot Prey'e 6 vermişti Deathloop 10 gibi müthiş bir skor almış.Prey'den çok daha iyi bir oyun olduğu kesin.Acan Dishonored kadar hayecanlı mı oynayıp görmek lazım.Bence en azından hard mod'a bu oyunun keyfi çıkar.

• SIE Santa Monica kullanıcısına yanıt

Ben hiç beklemiyordum ve sürpriz oldu bu, güzel de oldu 👍 her türlü oynanır artık.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.