Şimdi Ara

DEATHLOOP (2021) [ANA KONU] (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
123
Cevap
2
Favori
6.344
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Aboneliğim olduğu için beklememe gerek yok. Önerin için sağol fakat çeviri ile oynamaya başladım bile.DEATHLOOP (2021) [ANA KONU] 

• Oyunda sürekli hata alıyorum,araştırdım 1-2 yöntem var yaptım ancak değişen bir durum olmadı.3 saat oynadım 7 defa oyundan attı,bütün oyun zevkimin içine etti.

DEATHLOOP (2021) [ANA KONU]
  • R-10 kullanıcısına yanıt

Bende aynı durumu yaşıyorum, alt yazıdan kaynaklı olabilir diye kaldırıp bir daha yükledim 2 saat oynadım atmadı, sonraki gün yine aynı durum. Ara kayıt olmadığı içinde tam döngüyü bitirirken atınca saç baş yolduruyor.

• cexxx kullanıcısına yanıt

Çok can sıkıcı gerçekten.Şöyle bir yöntem var şimdi onu deneyeceğim.

In Nvidia control panel for deathloop.exe:

Preferred refresh rate: highest available

VSync: on

Max Frame Rate: 60

Then, in game settings:

VSync Off,

In game frame-rate 120fps (or any value above 60)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi R-10 -- 21 Mart 2022; 18:37:54 >
  • R-10 kullanıcısına yanıt

Oyundan atma işi düzeldi gibi, fakat bu seferde menüler birbirinin üstüne biniyor bir müddet sonra, oyunu ilerletmeye engel oluyor, oynamak istedikçe bir sorun çıkıyor DEATHLOOP (2021) [ANA KONU] 

• cexxx kullanıcısına yanıt

Bende daha kötü oldu DEATHLOOP (2021) [ANA KONU] .Oyuna giriyorum menüde oyuna devam et dedikten sonra çökmeye başladı şimdi de,önceleri 15-20 dakika oynatıyordu DEATHLOOP (2021) [ANA KONU] ..Kesinlikle öyle hocam istek falan kalmadı şu an oyuna karşı DEATHLOOP (2021) [ANA KONU] 

• Oyuna yeni bir güncelleme geldi ve FSR 2.0 desteği eklendi. Bu sayede FSR ın yeni sürümünü destekleyen ilk oyun olma özelliğini taşıyor. Bakalım DLSS 2.3.9 ve DLAA karşısında nasıl bir deneyim sunuyor. DEATHLOOP (2021) [ANA KONU] 

• FSR hikaye, DLSS ve DLAA gibisi yok. DEATHLOOP (2021) [ANA KONU] 

DEATHLOOP (2021) [ANA KONU]
  • Çok beğendiğimi söylemeyeceğim. Dishonored benim için çok iyiydi hikayesi baya sarıyordu. Bunda böyle bir şey yok, neler olduğunu tamamen sen okuyarak buluyorsun. Loop muhabbeti belli bir süre sıkabilir 4 saat civarı oynadım, oyun çıkmadan önce zor bir oyun olduğu için biraz uzak bakmıştım ama zor değilmiş kafadan vurunca anında ölüyorlar. Mekanikler aynı, mekanlar çok benziyor malum aynı firma zaten. Oyunda her hangi bir zorluk derecesi yok, oyun zorluğu kolay veya orta diyebilirim bana çok kolay geldi ama. Elimde oyun olmadığı için bitirmeye çalışıcam artık. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Asahi Breweries -- 9 Nisan 2022; 23:35:32 >
  • koşmaya başlayınca 100 fpsden 30 düşüyor. Başka bu sorunu yaşayan var mı ?

• 100₺ bandına düşünce alınır ancak dishonored sevdalısı olarak beklentim yüksekti fakat oyuna ısınamadım bir türlü içine çekmedi ya da bu türe çok yabancıyım bilemiyorum fazlaca kafa yorulması gerekiyor akşamları bir saat oynayayım çıkayım diyemiyorsun sistemi çözmek gerek sonrası ne olur bilemem iki saatin sonunda saldım oyunu sildim sistemden.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Bıyıklı Bey kullanıcısına yanıt

Bende sildim hocam. Sifu'dan sonra sildigim ikinci oyun oldu maalesef. Alışmışım Sony ve Rockstar oyunları gibi hikâye odaklı oyunlara. Sürekli bir döngüde karakter bana Kelebek Etkisi filmini hatırlattı. Geçen ay mesela Ghostwire Tokyo çıkmıştı onu ayıla bayıla oynadım başından kalkamadım ama bunda sürekli aynı şeyleri yapmak beni baydırdı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Asahi Breweries

Bende sildim hocam. Sifu'dan sonra sildigim ikinci oyun oldu maalesef. Alışmışım Sony ve Rockstar oyunları gibi hikâye odaklı oyunlara. Sürekli bir döngüde karakter bana Kelebek Etkisi filmini hatırlattı. Geçen ay mesela Ghostwire Tokyo çıkmıştı onu ayıla bayıla oynadım başından kalkamadım ama bunda sürekli aynı şeyleri yapmak beni baydırdı.

Roguelike türü hocam bu türü bir türlü sevemedim bana zorlama geliyor aynı şeyleri tekrar tekrar denemek amaçsız hissettiriyor dishonored gibi zannettim bir çok inceleme şu bu okudum izledim fakat deneyim etmeye gelince olmadı indirim döneminde almıştım zaten türü sevene saygım sonsuz fakat dönüp dolaşıp aynı şeyleri yapmak baydı beni zorlamadım bu yüzden sildim gitti. Keşke dishonored 3 yapılsaydı alternatif olarak.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• Roguelike türünü sevmiyoruz hocam yapıcak bir şey yok. Aslında Dishonored da gelmesin artık bence tadında kalsın standalone çıkanı oynamadım mesela. Prey de çok güzeldi o dönem Bioshock ve Alien Isolation açlığım vardı çok keyifle oynamıştım. Bu yaz aylarında online co-op bir oyun çıkartacaklar Redfall isimli o oyunda bana hitap etmiyor zaten.

• Arkadaşlar, oyunu geçen hafta büyük bir heves ederek aldım.
    Almadan önce YouTube de videolarını da izlemiş ve hoşuma gitmişti.

Dün gece the last of us 2 oyunu bitirince, deathloop’u yükledim.
    Oyuna 10 dakika ancak katlanabildim.
    Hiç bir şekilde oyunu beğenmedim..
    CD’yi çıkardım, oyunu sildim.
    Hayatımda ilk defa bir oyunu ilk etapta beğenmedim..

• Crash yemekten oyunu oynayamiyorum resmen. Hata kodu vs almiyorum pc kilitleniyor direkt ve reset atmak zorunda kalıyorum. Hala şu sorunlari duzelten bir güncelleme gelmemiş 6 ayda, ayıp.

• koşarken fps düşüşü herkese mahsus mu ?

yapmadıgım denemediğim birşey kalmadı. dlss açtım kapattım ray tracing açtım kapattım. hiç bir farkı yok.

adam koşuyorsa fps 45-50lere düşüyor 100lerden.

5600x 3060ti sistem 2kda oynuyorum.ama 1080pde de denedim koşunca düşüyor. hayret birşey.

açık havada güneşli yerde koşturunca.ray tracing ambience sun farketmiyor.

acaba sabit fps mi yapmam gerekiyor çünkü 130-90 fps arası oyun normalde. ama koşturunca 60 altına düşüyor.60a mı sabitlesem ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rerea -- 10 Mayıs 2022; 22:26:23 >
  • Şu bozuk oyun editörlerden ortalama 87-88 puan almıştı bir de. Bunların verdikleri puanı dikkate alırken kafadan -10 puan düşürmek gerekiyor.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.