Şimdi Ara

Death Seed Sentry vs Superman Prime

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
1
Favori
1.141
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Sentry'nin feat lerine bi göz atın derim

• Sentry'nin Feat'leri hakkında pek bilgim yok fakat SPOM gayet güçlü. Sentry'nin Superman çakması olmasından dolayı pek araştırmadım :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: xgny58x

Sentry'nin Feat'leri hakkında pek bilgim yok fakat SPOM gayet güçlü. Sentry'nin Superman çakması olmasından dolayı pek araştırmadım :)

Açıkçası içindeki gücün neler yapabileceğinden sentry bile korkuyor öyle söyleyeyim

Yani sentry kimseyi düşünmeden savaşırsa ben alacağını düşünüyorum
  • Sentry'nin featlerini bilmiyorum eğer dediğin gibi güçlüyse SPOM ile karşılaştırmak olmaz.
  • Sentry'nin iradesi zayıf hele ki irade konusunda aşmış ve inandığı yapamayacağını düşündüğü şeyleri bile yapabilen bir karakter olan Superman Prime karşısında hiç şans tanımıyorum. Superman'i eğer ölümüne bir savaşa sokarsanız saniyeler içinde öldürür.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr. Jingles

Sentry'nin iradesi zayıf hele ki irade konusunda aşmış ve inandığı yapamayacağını düşündüğü şeyleri bile yapabilen bir karakter olan Superman Prime karşısında hiç şans tanımıyorum. Superman'i eğer ölümüne bir savaşa sokarsanız saniyeler içinde öldürür.

Death Seed Sentry

Void halinden falan daha güçlü yani. Sentry void formuna dönüşünce bile durdurması çok çok zor bir hal alıyor

Hatta Çok Güçlü olan Ares'i delirdiği zaman ortadan ikiye ayırmışlığı var

İrade konusundada tam olarak zayıf denemez kararsız denebilir. Sentry'de içindeki kötü gücün neler yapabileceğinden korkuyor ama hiçbir şeyi düşünmez ve öldürmek için yola çıkarsa işler değişebilir

Superman'in saniyeler içinde kazanması imkansız hatta ben kazanmasına şans vermiyorum

Şu konuyada bi göz atmanı öneririmhttps://www.reddit.com/r/respectthreads/comments/2yc4nb/the_complete_sentry_respect_thread

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pes2012forever -- 28 Nisan 2016; 23:13:17 >

• pes2012forever kullanıcısına yanıt
    Sanırım senin blood busted modundaki bir Superman'den haberin yok. O moddaki bir Superman'in bir saniyede nasıl dalacağını ve saniyede kaç milyon kez yumruk indireceğini düşünmek bile istemiyorum. Hele hele uzayda olsun atmosfermiş canlıymış diye dert etmeyecek bir Superman karşısında ihtimal dahilinde bile değil. Sentry'nin iradesi zayıf bir Superman değil. Aslına bakarsan hiçbir karakter irade konusunda Hal Jordan'ı saymazsak bir Superman değildir. Ve Superman'de zerre kararsızlık olmaz. Zeka desen misliyle Sentry'den daha zeki. Saf kas gücü konusunda zaten Superman ile aşık atamaz. Hız desen Flash'tan sonraki en hızlı varlık. Öyle hızlara çıkabilirki Sentry'nin dokunmasına dahi izin vermez.

Superman nedense küçümseniyor ama gerçek anlamda kendisini kısıtlamayan hatta tamamen kötü ve acımasız bir Superman dediğim gibi saniyeler içinde bitirir. Çünkü Superman'in hep normal ve kendini tutan merhametli hali baz alınıyor. Bu yanlış. Tam gücünü ancak kötüyken yani blood busted moduna girince görüyoruz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr. Jingles

Sanırım senin blood busted modundaki bir Superman'den haberin yok. O moddaki bir Superman'in bir saniyede nasıl dalacağını ve saniyede kaç milyon kez yumruk indireceğini düşünmek bile istemiyorum. Hele hele uzayda olsun atmosfermiş canlıymış diye dert etmeyecek bir Superman karşısında ihtimal dahilinde bile değil. Sentry'nin iradesi zayıf bir Superman değil. Aslına bakarsan hiçbir karakter irade konusunda Hal Jordan'ı saymazsak bir Superman değildir. Ve Superman'de zerre kararsızlık olmaz. Zeka desen misliyle Sentry'den daha zeki. Saf kas gücü konusunda zaten Superman ile aşık atamaz. Hız desen Flash'tan sonraki en hızlı varlık. Öyle hızlara çıkabilirki Sentry'nin dokunmasına dahi izin vermez.

Superman nedense küçümseniyor ama gerçek anlamda kendisini kısıtlamayan hatta tamamen kötü ve acımasız bir Superman dediğim gibi saniyeler içinde bitirir. Çünkü Superman'in hep normal ve kendini tutan merhametli hali baz alınıyor. Bu yanlış. Tam gücünü ancak kötüyken yani blood busted moduna girince görüyoruz.

Tamamda sen hep superman çok güçlü tek atar üstünden yürüyosun biraz death seed sentry'i araştırda ondanda konuşalım

Ayrıca Superman eskisi kadar güçlüde değil Thor ile eşittir şu an karşılaştırırsak hatta Thor bir adım önde gibi

Normal Sentry Yenemez zaten ama burda bahsettiğim farklı

Bloodlusted bu arada busted değil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pes2012forever -- 28 Nisan 2016; 23:50:38 >

• Sentry'nin Void Sentry halinden daha güçlü, Void hali negative zoneyi kontrol ediyo ve oradan sınırsız bir güç alıyor. Death Seed Sentry'i durduracak bir güç zor ama bahsettiğimiz Superman de farklı bir boyut. Marvel gücünü tam kullanmasına izin verse belkide daha büyük şeyler ortaya çıkabilirdi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Surfing with the Alien

Sentry'nin Void Sentry halinden daha güçlü, Void hali negative zoneyi kontrol ediyo ve oradan sınırsız bir güç alıyor. Death Seed Sentry'i durduracak bir güç zor ama bahsettiğimiz Superman de farklı bir boyut. Marvel gücünü tam kullanmasına izin verse belkide daha büyük şeyler ortaya çıkabilirdi.

Bencede uzun süre göremedik kendisini büyük şeyler yapabilecek potansiyeli vardı

Sizler ne düşünüyorsunuz arkadaşlar

• Superman Prime derken One Million nu yoksa Primr Earth dan gelen mi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ReXXon

Superman Prime derken One Million nu yoksa Primr Earth dan gelen mi ?

One Million

Açıklayıcı yazarsan daha güzel olur sebepleriyle yani spom alır yazıp bırakmazsan sevinirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pes2012forever -- 30 Nisan 2016; 22:53:42 >
  • Featlara bakarsak DSS alır gibi ama net bir şey söylemem doğru olmaz DSS'nin bulunduğu bir seri okumadım çünkü

Öte yandan SPOM teoride çok güçlü bir karakter öyle kolayca yenebileceğini sanmıyorum.

Featlara bakmaksızın SPOM'un alması daha olası ancak dediğim gibi DSS'nin bulunduğu seriyi okumadım ve yorum yapmam pek doğru olmaz.

Bakalım başkaları ne diyecek biraz da bilgilenelim.
  • quote:

Featlara bakarsak DSS alır gibi ama net bir şey söylemem doğru olmaz DSS'nin bulunduğu bir seri okumadım çünkü

Öte yandan SPOM teoride çok güçlü bir karakter öyle kolayca yenebileceğini sanmıyorum.

Featlara bakmaksızın SPOM'un alması daha olası ancak dediğim gibi DSS'nin bulunduğu seriyi okumadım ve yorum yapmam pek doğru olmaz.

Bakalım başkaları ne diyecek biraz da bilgilenelim.

Peki Terrax ın güç seviyesi hakkında bilgin varmı ? Galactus'un habercilerinden biri onada kozmik güçler vermişti ama mesela Silver Surfer'a göre hangi seviyede

Şöyle bir sahne varda sentry çok cool hoşuma gitti

• pes2012forever kullanıcısına yanıt
    Çook abartılı güçlü değil Terrax mesela Blackbolt fazla uğraşmadan ağızını hafif açması ile bayıltabiliyor. (Tabi ondan önce Terrax biraz yorulmuştu ama ağzını açmak yerine bağırsa yine aynı şey olur bence :D )

SS Daha iyi
  • Bu arada Death Seed hali üstteki halinden çok daha güçlü sıralama yaparsak BANA GÖRE:

1-DSS
    2-Full Potansiyel kendinden emin Sentry
    3-Void
    4-Kendinden emin olmayan Sentry
  • quote:

Bu arada Death Seed hali üstteki halinden çok daha güçlü sıralama yaparsak BANA GÖRE:

1-DSS
    2-Full Potansiyel kendinden emin Sentry
    3-Void
    4-Kendinden emin olmayan Sentry

Kesinlikle katılıyorum

Burda thor'u küçümsüyor adeta O çekici öyle durdurmak herkesin harcı değil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pes2012forever -- 1 Mayıs 2016; 14:24:13 >

•  Death Seed Sentry vs Superman Prime

Thanos daha şekil durduruyor
  • Uncanny Avengers'i okudum. (DSS'Nin olduğu seri)

SPOM Alır bence ya Thor ile kapışması var birde Exitar'ı taşıyor sadece.

Diğer Prime daha rahat alır zaten tüm Multiverse'yi sarsan bir gücü var.
  • quote:

Uncanny Avengers'i okudum. (DSS'Nin olduğu seri)

SPOM Alır bence ya Thor ile kapışması var birde Exitar'ı taşıyor sadece.

Diğer Prime daha rahat alır zaten tüm Multiverse'yi sarsan bir gücü var.

Mighty Avengers - Kuşatma Serisini internette nereden bulabilirim acaba bilgin varmı
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.