Şimdi Ara

DeanWinchester54'ün sonunda şehr-i Ankara'ya gelmesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
321
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 40 sene önce buraya bir adam indi. elinde bir bavul, cebinde bir cüzdan, o kadar. tek başınaydı. koca dünya kulağına yapamazsın diyordu. ona buradan giremezsin dediler, girdi. ona burada kalamazsın dediler, kaldı. ona sen daha hazırlık okuyacaksın, sen tek başına bu halinle, bu şehr-i Ankara'nın tepesine mi çıkacaksın? yapamazsın dediler, yaptı! DeanWinchester54'ün sonunda şehr-i Ankara'ya gelmesi 

Evt beyler yola çıktım sonunda ama daha 4 saat var ag napcam ben,otobüsde havasızlıktan boğuluyor karnımda acıktı. Daha 2 saat mola vermicez böyle devam. Ama şikayet yok ramiz dayıda sıfırdan başlamıştı.. şarkı önersenize iyi olur ya da tavsiye cart curt

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ankara otogarda inince bir boşluk hissi geliyor hocam yürürken

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HarveyinStajyeri -- 30 Eylül 2022; 16:7:55 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • DeanWinchester54'ün sonunda şehr-i Ankara'ya gelmesi

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 3 gün sonra gelen edit: Yurda yerleştiğim akşam şarj aletim bozuldu amkfsadksd ertesi gün dışarda 0 şarj ile telefoncu aradım. O kadar uzaklaştım ki kaybolmuşum telefoncuya yalvarıp şarj ettirdim de navigasyon ile anca döndüm okula.

Onun haricinde güzel gidiyor kampüs devrim ortam dersler cart curt DeanWinchester54'ün sonunda şehr-i Ankara'ya gelmesi devam

• DeanWinchester54 kullanıcısına yanıt
    hazırlık mı 1. Sınıf mı hocam? geçmiş olsun

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • blondbeast kullanıcısına yanıt

ankara değil etimesgut bu

• achilles102030 kullanıcısına yanıt

Pre int hazırlık hocam. Ben bunu daha çok kampüste etkileşime geçmek ve dinlenmek için bir yıl olarak görüyorum DeanWinchester54'ün sonunda şehr-i Ankara'ya gelmesi 

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.