Şimdi Ara

LTİ FASİKÜL İKİLEMİ: ACİL mi ORİJİNAL mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
1.316
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• orijinal,arkadaşım çözüyo bazı sorularına baktım çok güzel noktalara değinmiş

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Evet çok güzel soruları var orjinal turevin ama bence test sayısı az ve öncüllu yorum sorulari yetersiz o yüzden acil diyorum

• orijinal aşırı iyi yukarda dendiği gibi çok iyi yerlere değinmiş limit fasikülündeki öncüller iyi düşündürüyo ve çok kaliteliydi türev de öğretici ve baya geliştirici soru çeşidi ve kalitesi de iyiydi bence max min problemlerindeki örnekler falan

• darth hocam test sayısı az demiş ama bana öğretici olması ve bir miktar geliştirici olması nitelikleri lazım, tercihim öğretici olmasından yana çünkü fasikülü konuya yönelik temel atma ve ilk birkaç katı çıkma amacıyla kullanma niyetindeyim. test sayısının az olması çok da önemli değil, elimdeki soru bankaları bu açığı kapatacaktır. sanırım orijinal + apotemi ile konunun fasikül yönünü halledeceğim. konuya eyüpten çalışacağım zaten, elimdeki sbleri de temizlerim güzelce.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-B849B3DA4 -- 7 Ocak 2022; 15:48:1 >
  • O zaman acil al integralini bilmiyorum ama limit-türev fasikülü birleşik ve kolaydı yani başlangıç için uygun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi medness -- 7 Ocak 2022; 16:1:41 >
  • Hocam temel atmak için tabi orjinal daha iyi konu anlatım kısmında eksik bir yer bırakmamış gönül rahatlığıyla orijinal o zaman

• konuya bekleniyorsunuz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-B849B3DA4 -- 7 Ocak 2022; 19:10:47 >
  • neden apotemi almıyorsun

• 2 fasikül çözmeyi düşünüyorum, ilki acil ya da orijinal olacak ikincisi apotemi

• gereksiz bence, apoteminin konuyu öğreten kısımları zor değil direkt al gitsin. sonra da 2 3 tane soru bankası çözüp bitirirsin

• Hocam bilgim yok ama acil fasiküllerine kolay-orta deniyordu orijinal hiç bakmadım fasiküllerine

Bence en temizi apotemiyi tam verimle bitirmek

Derece yayınları da sağlam bir alternatif

• bende ikisinide bilmiyorum ama apotemi zor gelse bile uğraşa uğraşa çöz efsaneler

• apotemi

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • orijinal aldım ve çok beğendim, acilden daha öğretici ve açıklayıcı bir fasikül olmuş, üstelik youtube kanallarında fasikülden anlatım ve çözüm yapıyorlar

olur da konuyu gören olursa kesinlikle orijinali öneriyorum, orijinalden sonra apotemi çözüp fasikül kısmını lti adına kapatacağım

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.