Şimdi Ara

Dead Space 2 türkçe yama siyah ekran sorunu?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
36
Cevap
0
Favori
7.332
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler merhaba, bir oyunu satın almadan önce (hele ki türkçe yaması çıkmış ise) illa ki uygun sürümünde dener çalıştığını onaylarsam satın alırım.

Dead Space 2'nin türkçe yaması ne 1.0 nede 1.1 güncellemesi ile çalışmıyor iki sürümede siyah hata veriyor (başka sürümde yok zaten) bir arkadaş çözümünü video almıştı ama hesabını kapatmış nasıl kurabilirim bu yamayı?

• Yama orjinal oyunda çalışacaktır.
  • taptazesut T kullanıcısına yanıt
    Orjinal oyunda 1.01 değil mi zaten farkı ne anlamadım?
  • Bu hata bendede var malesef bi çözüm bulamıyorum
  • Yama Bütün Oyunlarda Calişmaktadir ? Oyun Kurarken, Virüs Programini Deaktif Edin. Öyle Kurun.
    Yama Kurulumundada Dahil. ben 3 serisinide Daha Yeni bitirdim..
  • quote:

Orijinalden alıntı: emuredyassin

Yama Bütün Oyunlarda Calişmaktadir ? Oyun Kurarken, Virüs Programini Deaktif Edin. Öyle Kurun.

Aferin sana.Yalnız ona 3 serisini değil 3 oyununu da bitirdim denir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metroid -- 7 Mart 2016; 3:15:09 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: metroid

quote:

Orijinalden alıntı: emuredyassin

Yama Bütün Oyunlarda Calişmaktadir ? Oyun Kurarken, Virüs Programini Deaktif Edin. Öyle Kurun.

Aferin sana.Yalnız ona 3 serisini değil 3 oyununu da bitirdim denir.

3'lü Serisini Bitirmiş'de diyebilirdim Hay Allah Anlamamiş Olmana üzüldüm :)
  • Korsanda mı?
  • MonacoDoom kullanıcısına yanıt
    Hocam ben zamanında 3 oyunuda korsan olarak türkçe yamalı şekilde bitirmiştim. Bir sorun çıkmamıştı bende.
  • Perseus4EveR kullanıcısına yanıt
    Bende tüm seri var bi 2.oyunu yok onuda indirimde görsem alacağımda görmedim daha işte şimdilik oynayayım ileride alırım diyordum ama yamada siyah ekranda kalıyor.

Antiyi kapatıp kurarım bide sağolun fikirler için.
  • Merhaba,

Aradan epey bir süre geçti fakat Siyah ekran sorununu çözebildiniz mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: JAX

Merhaba,

Aradan epey bir süre geçti fakat Siyah ekran sorununu çözebildiniz mi?

Kardeşim çok zaman oldu ama bende de aynı sorun oluşmuştu vakti zamanında. Oyunun crackli sürümü iki farklı var isimlerini hatırlamıyorum birisinde çalışmadı diğerinde çalışmıştı. Eğer yanılmıyorsam reloaded sürümüydü. Kendi elindekine bak diğerini indir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • videoyu yapan benim hesabı kapatmadım, videoları silmiştim sadece çözümü
    tools ile dosyaları açıp içine atmak başka yolu yok
  • Oyunun FLT (Fairlight) sürümü üzerinde -hiçbir işlem yapmadan- sadece yamayı kurarak oyunu Türkçe oynayabilirsiniz.

Ben zamunda'dan indirmiştim. Dead Space 2 FLT olarak aratın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi taptazesut -- 4 Ocak 2018; 11:37:3 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: taptazesut

Oyunun FLT (Fairlight) sürümü üzerinde -hiçbir işlem yapmadan- sadece yamayı kurarak oyunu Türkçe oynayabilirsiniz.

Ben zamunda'dan indirmiştim. Dead Space 2 FLT olarak aratın.

Bendeki versiyonu türkçe yaptım. Tools ile data dosyasını açtık türkçe text dosyalarını kopyaladım.

Fakat bu defa da oyun içinde tuhaf sorunlar başladı. Mesela silahın mermisi dolu ama sadece bir el ateş ediyor. Sonra tekrar şarjör değiştiriyor, tekrar 1 el ateş ediyor. :) Adamın arkasında enerjisini gösteren çubuk adamın enerjisi az olmasına rağmen hep full durumda. Karakterimizin oksijeni biterken çıkardığı nefes almakta zorlanma ses efekti artık normal zamanlardada çıkmaya başladı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JAX -- 4 Ocak 2018; 15:58:49 >

• JAX kullanıcısına yanıt
    Tools ile paket açma/paketleme işlemi bir şekilde veri bütünlüğnü bozuyor olabilir. Oyunu FLT sürümünden oynamaya devam etmenizi öneririm. Dead Space serisini sevdiyseniz Metro serisini de oynamanızı tavsiye ederim. Türkçe yaması bulunuyor.
  • kuiks kullanıcısına yanıt
    merhaba pm den ulaşamıyorum acaba sorunu nasıl çözdünüz paylaşabilir misiniz? flt sürümüne sahibim yamadan sonra siyah ekranda karşılaşıyorumç
  • slm. siyah ekran çözümünü yapabilen var mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Türk Teknik

videoyu yapan benim hesabı kapatmadım, videoları silmiştim sadece çözümü
    tools ile dosyaları açıp içine atmak başka yolu yok

oyunu steam üzerinden aldım tr yapmam için ne yapmam lazım ? Gibbed.Visceral.BigViewer programını anlamadım :(
  • kuiks kullanıcısına yanıt
    ADAMIN DİBİSİN !!!
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.