Şimdi Ara

Helltaker Türkçe yama istek ?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
1
Favori
4.560
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Facebooktan vkden fan artlara bakarken dikkatimi çekti bu oyun.

Yakın zamanda çıkmış ve çok olumlu yorumları var.Çevrilirse çok iyi olur.

• Merhabalar
    Helltakerı çevirmeye başlamış durumdayım. Çevirim biterse size ulaşırım

Ayrıca bir ekip de kurdum. siz de belki yardım edebilirsiniz!

Helltaker Türkçe yama istek ?

EDIT: Çeviri tamamlanmıştır bu linkten indirebilirsiniz: https://lnk.news/2pwce

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nocturne5959 -- 1 Temmuz 2020; 19:33:20 >

• merhaba aceleci olmak istemem fakat çeviri tahminen ne zaman biter
  • Bitti bile, bir kaç yazım hatası varsa kusura bakmayın
    Yakın zamanda onları da düzelteceğim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nocturne5959 -- 1 Temmuz 2020; 19:33:0 >
  • hocam bitti demişsiniz paylaşabilir misiniz

• Nocturne5959 N kullanıcısına yanıt

Oyuna 11.05.2021 tarihinde gelen güncelleme ile oyuna Ex adlı bir bölüm gelmiştir, eğer hala yaşıyorsanız ve çevirmenizi engelliyecek bir durumunuz yoksa rica etsem yeni gelen bölümüde çevirip paylaşabilirmisiniz ? Biliyorsunuz ülkemizde yüksek sistem grafiklerini kaldırabilecek bir bilgisiyar yada oyunlara 200-300 lira verebilecek bir bütçe veya iyi seviye ingilizce herkesde yok bundan dolayı helltaker gibi oyunlar bizim için hem eğlendirici hemde sevindirici oluyor, üstelik böyle oyunları türkçe olarak oynayınca zevk çok başka geliyor :) umarım herhangi bir aksi durumunuz yoksa çevirip tekrar atarsınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Itachi Uchiha Fake -- 12 Mayıs 2021; 15:54:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Itachi Uchiha Fake

Oyuna 11.05.2021 tarihinde gelen güncelleme ile oyuna Ex adlı bir bölüm gelmiştir, eğer hala yaşıyorsanız ve çevirmenizi engelliyecek bir durumunuz yoksa rica etsem yeni gelen bölümüde çevirip paylaşabilirmisiniz ? Biliyorsunuz ülkemizde yüksek sistem grafiklerini kaldırabilecek bir bilgisiyar yada oyunlara 200-300 lira verebilecek bir bütçe veya iyi seviye ingilizce herkesde yok bundan dolayı helltaker gibi oyunlar bizim için hem eğlendirici hemde sevindirici oluyor, üstelik böyle oyunları türkçe olarak oynayınca zevk çok başka geliyor :) umarım herhangi bir aksi durumunuz yoksa çevirip tekrar atarsınız.

Arkadaş foruma uzun süredir girmiyor çeviriye başladım bittiğinde gerekli dosyaları göndereceğim.

• dosya bozuk yada hatalı , dosya açılmıyor

• Anladım, çevirmeye başladığınız için teşekkürler. Bitirdiğinizde yine bu sayfada paylaşırsanız sevinirim, çeviride kolaylık gelsin iyi günler :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Itachi Uchiha Fake

Anladım, çevirmeye başladığınız için teşekkürler. Bitirdiğinizde yine bu sayfada paylaşırsanız sevinirim, çeviride kolaylık gelsin iyi günler :)

Rica ederiz. Yeni bir konu açıp paylaşacağız.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.