Şimdi Ara

DC MOTOR NEREDE BULABİLİRİM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
16
Cevap
0
Favori
13.572
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba abilerim kardeşlerim benim yardımınızı istediğim konu başlıkta da belirttiğim gibi dc motorları nereden bulabilirim . bulunduğum şehirde olacağını zannetmiyorum ordu ilinde yaşıyorum bulabileceğim bir yer bileniniz varsa yardım edebilir mi internet siteside olur teşekkürler iyi forumlar

• akif.verim A kullanıcısına yanıt
    www.direnc.net
    www.bluemavi.com
    www.dorukanstore.com

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • öncelikle mesajınız için teşekkürler ama fiyatlar çok aşırı değil mi örnek vermek gerekirse 30 tl likoyuncaktaa kullanılan motor bile 30 tl :/ daha uygun bildiğiniz site var mı teşekkürler
  • Aliexpress'den de alınabilir, 1 aya gelir, gümrüge de takılma riski var.

• Dostum istediğin motor kaç rpm? Fırçalı mı, fırçasız mı? Kaç volt? Boyutu ne kadar? Yada basit olarak ne için kullanacaksın?

• bazı yabancı youtube kanallarında yapılan küçük sistemleri evde yapmak istiyorum her malzeme var ama motor yok anladığım tek şey Türkiye bu gibi parçaları üretmiyor ve Türkiye'de ki satanlarda yut dışından getirdiği için fiyatlar pahalı. 30 liralık çin malı oyuncaktaki motoru 30 tl ye satıyorlar uygun fiyata bulsam 20 tane alırım ama yok .
    yurt dışından getirsem gümrükte takılır diye korkuyorum. ne yapmalıyım abilerim

Hurdacıları dolaşabilirsin. Ama elinde tornavida vs alet edevat olmalı ki söküp işine yarayan parçaları alasın. MEsela ben, ayda bir falan hurdalıkları dolaşır işime yarayan parçaları alırım. Çok cüzi bir maliyete iş görülüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ipli jeton -- 7 Eylül 2016; 10:35:38 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • kardes eski sac kurutma makinesi ,yazici dan 3 tane kadar cikar teyp, cd_rom, dvd oynatici gibi aletleri sokerek bulabilirsin ben sahsen bozulan bir seyi sökmeden çöpe atmam haklisin fiyatlar cok pahali zaten bu tip sitelerin satis yaptigi tiplerin genel olayi şu

adamin hic bir seyden anladigi yoktur zengindir elinin altinda her malzeme vardir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    ikinci el motor satan yer var hatta internet sitesi de var. ben 12 volt akülü araba motorunu 15 liraya almıştım.
  • sitenin adı ne hocam
  • istersen 1tl ye motorlar var. 3vluk ufak motorlardan
  • quote:

Orijinalden alıntı: yasinsahin

istersen 1tl ye motorlar var. 3vluk ufak motorlardan

nerede bulabilirim
  • ahmet/elektro A kullanıcısına yanıt
    sitenin adı ne hocam
  • http://www.hesaplimalzeme.com/urun-alt-kategorileri/14/diger

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yasinsahin -- 16 Eylül 2016; 17:39:36 >
  • şu site var ama biraz pahalı:

http://www.robotistan.com/motor
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.