Şimdi Ara

DAZER II 2 Kullanan var mı ??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
1
Favori
29.565
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • DAzer 2 köpek kovucu aleti kullanan varmı aranızda cidden işe yarıyormu gercekten???

•  DAZER II 2 Kullanan var mı ??

Daş II. Yeni geliştirilen teknolojiyle birlikte insanın vücudundaki kimyasal enerjinin kaslar tarafından fiziksel enerjiye dönüştürülmesiyle çalışıyor. Özellikle Türkiye şartlarına göre üretilen bu yeni ürün, belediyenin gereğini yapmadığı semtlerde artan köpek nüfusuna karşı insanların kullanabileceği bir savunma aracı olarak geliştirildi. Ürünün patenti World's Nature adlı firmaya ait. Tamamen organik yöntemlerle üretilen bir ürün ve insan vücuduna herhangi bir zararı yok*
    *Bir insan tarafından başka bir insana fırlatılmadığı müddetçe

• quote:

Orijinalden alıntı: maxelll

DAzer 2 köpek kovucu aleti kullanan varmı aranızda cidden işe yarıyormu gercekten???

Hayırdır ne bu telaş bir otur soluklan
  • sokaklarda cok fazla kopek var gecenlerdede bir tanıdgımızı ısırdı . ısırmaz bi sey yapmaz havlar gider diyodu ama kopek bu belli olmuyo işte .bi kac gun oncede sahibi zor tuttu hayvanı .. artk tas sopa falan yeter yahu. bu arada bisikletteyken cok daha fazla saldırıyorlar malum tekere havlıyo hayvanlar ama genede belli olmaz onlarında canını yakmadan en uygunu dazer 2 diye duydum ama iişe yarıyomu gercekten onu sordum size bakalım
  • Bir mi iki mi bilmem, yine bisikletçi bir arkadaşımda Dazer marka köpek kovucu var. Birkaç hafta önce işe yarayıp yaramadığını sorduğumda yakın mesafede etkili olduğunu ve her köpekte de etkili olmadığını söyledi.

Eğer köpeklerin çok olduğu bir yerde yürüyorsan elinde bir sopayla ordan geçmeni öneririm.

Aynı şekilde bisikletle gittiğinde de yavaşsan durmalısın ve bisikleti köpekle arana almalısın. Bu sırada köpeğe bağırarak, bisikleti havada üzerine doğru sallayıp korkutabilirsin. Hızlıysan veya kalabalık bir sürü tarafından kovalanıyorsan durmak doğru olmaz; pedallara asılman gerekir.

Köpekler bisikletin sessizce dönen tekerlerine saldırıyorlar. Genellikle şehir içindeki köpekler saldırgan oluorlar, şehir merkezi dışındakiler de havlıyor ancak saldırmak için değil. Hatta bazılarını sevmişliğim bile vardır.
  • ben kullanıyorum saldıran köpekleri kaçırıyor bazen de afalattırıyor, ama saldırmayan sakinlere genelde pek bi etki vermiyor köpek noluo lan die bi bakinior kimisi direk mahşer yeri giib koştura koştura kaçıyor

ilk aldığım zaman komşunun beni apartmana hergirişimde fitil eden süs köpeğiine denemiştim, her girişimde havlıor bana hayvan, içeri kaçmıştı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cccwasabiccc -- 4 Ağustos 2010; 15:22:30 >
  • bisikletle kovalıyorlar işte kimi zaman kacıyoz ama kacamadıdgım zamanda inip yuruyprum ama gene havlıyor işte salıdrabilirde bilemeyizki birde genelde bahceli evlerde olanlar daha cok saldırıyor bahceden atlayıp uzerime gelen bi kangal vardı hayvan zaten bisiklet kadar boyu var kacacak yerde olmayabiliyor en etkilisi bu gibi pili bitmedigi zaman tabiki
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tech. Türk

Bir mi iki mi bilmem, yine bisikletçi bir arkadaşımda Dazer marka köpek kovucu var. Birkaç hafta önce işe yarayıp yaramadığını sorduğumda yakın mesafede etkili olduğunu ve her köpekte de etkili olmadığını söyledi.

Eğer köpeklerin çok olduğu bir yerde yürüyorsan elinde bir sopayla ordan geçmeni öneririm.

Aynı şekilde bisikletle gittiğinde de yavaşsan durmalısın ve bisikleti köpekle arana almalısın. Bu sırada köpeğe bağırarak, bisikleti havada üzerine doğru sallayıp korkutabilirsin. Hızlıysan veya kalabalık bir sürü tarafından kovalanıyorsan durmak doğru olmaz; pedallara asılman gerekir.

Köpekler bisikletin sessizce dönen tekerlerine saldırıyorlar. Genellikle şehir içindeki köpekler saldırgan oluorlar, şehir merkezi dışındakiler de havlıyor ancak saldırmak için değil. Hatta bazılarını sevmişliğim bile vardır.

Dr.Tech Türk İstanbul'dan bildirdi.. Evet sendeyiz Birand..

• quote:

Orijinalden alıntı: Sah!n

quote:

Orijinalden alıntı: Tech. Türk

Bir mi iki mi bilmem, yine bisikletçi bir arkadaşımda Dazer marka köpek kovucu var. Birkaç hafta önce işe yarayıp yaramadığını sorduğumda yakın mesafede etkili olduğunu ve her köpekte de etkili olmadığını söyledi.

Dr.Tech Türk İstanbul'dan bildirdi.. Evet sendeyiz Birand..

• dazer 2 köpek kovucu ile ilgili değişik sitelerde bir sürü yazı var. Ayrıca benzer bir çok ultrasonik köpek kovucuları piyasada bulmak kolay.Fakat bu cihaz amerikan malı oldugu için biraz daha fazla güzen veriyor açıkçası. Biz yıllardır bu ürünü satıyoruz ve müşterilerimizin çoğu memnun. Bazen kovmuyor diye iade etmek isteyenler oluyor onlarıda tokyo köpek kovucu ile değiştiriyoruz. Kısacası müşteriye göre ve köpeklere göre biraz etikisi değişiyor. KII enterprise ana üreticisi amerka' da . Onlardada aynı şekilde %100 kovuyor diye bir şey olmuyor. Onlarda aynı şekilde tüm köpekleri kovar diyemiyor. Çünkü hayvanlarda ultrasonik sağırlık olabiliyor. Bu arada risk yok sistemi ile çalışan yokyoksatar.com sitesindede bu ürünü satışa sunduk. Bu siteden satın alıp ürün düzgün biçimde elinize geçtikten sonra onay verince satıcıya para aktarılıyor. Kısacası kullanılmış iade dazer 2 kovucu gelme şansı yok :)))) Bu arada bu tip cihazları kullanırken en çok kovmak istediğiniz hayvana tutarak 3 saniye basmanız gerekiyor, daha sonra kesinlikle elinizi kaldırmanız gerekiyor. Eğer hayvan kaçmamış ise hemen 3sn daha basmanız gerekmektedir.
    Hayvan de bir tepki yok ise boşuna cihaza basmayın, hayvan bu ses dalgasını almıyordur. O hayvan zaten gelip sizi ısırmaz merak etmeyin. Bu cihazı en az 50 köpek üzerinde denedim ,sonuç hep aynı.
    Başka sorunuz olursa veya bilgi almak istediğiniz hemen yazabilirsiniz. Cevaplarız. Bilgi paylaşınca önem kazanır.
     DAZER II 2 Kullanan var mı ??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi trinkmert -- 31 Ağustos 2013; 2:34:30 >

• Denedim, çalışıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ürünü 1 senedir kullanıyorum bu ayın 5 inde tam bir sene olacak. Alırken şüphelerim vardı şu tv lere 3-5 kuruşa satılan dandirik ürünler gibi bu dandik çıkarmı acaba diye düşünmedim değil yani. Geldiği gibi test etmem gerekiyordu ( dinlenme halinde olan köpeklerde denemeyin lütfen ) sokakta gezinen bir köpek üzerinde denedim basmamla birlikte köpeğin son hız kaçması bir oldu. Bazı köpekler ise sadece bakıyor ve sakince uzaklaşıyor , yaşlı yada çok eğitimli köpeklerde işe yaramıyor. Ancak %90 işinize yarıyor güvende hissetiriyor sizi.
  • insana tutunca noluyor ki acep
  • ben indirimden almıştım başka marka markası bile belli değil galiba bir işe yaradığı yok dazeri deneyelim bakalım birde .
  • Elimde iki cihaz var birisi dazer 2 diğeri Teknopest diye bi markanın sonik köpek kovucusu. İkisini karşılaştırdığımda dazer 2 nin bir işe yaramadığını gözüm kapalı söyleyebilirim. Boşuna almayın derim.
  • bende amcamda görmüştüm. isviçreden almış. bende bile işe yaramıştı
  • Arkadaşlar dazer köpek kovucu hakkında bilgi sahibi olmak ve satın almak isteyenler Türkiye distribütörünün sitesi olanwww.kopekkedikovucu.com sitesini veyahttp://ticaretgroup.com/asp/product/149/Dazer-II-Kopek-Kovucu-Kedi-Kovucu bakabilirler.
  • Dazer Türkiye sitesi içinwww.kopekkedikovucu.com veyahttp://ticaretgroup.com/asp/product/149/Dazer-II-Kopek-Kovucu-Kedi-Kovucu Dazer köpek kovucu hakkynda bu sitelerden do?ru bilgiler alynabildi?i gibi online olarak da satyn alabiliyorsunuz.
  • http://www.bulabilirim.com/Pet_Shop_urunleri_Ve_Fiyatlari/ultrasonik-kopek-kovucu-ve-egitim-cihazi.html

yukarıda ki linkten de kapıda ödeme seçeneği ve 20 gün içerisinde iade hakkınızla ucuza satın alabilirsiniz..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi white3535 -- 21 Eylül 2014; 15:51:34 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.