Şimdi Ara

Dayton marka lastik kullanan ? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (3 Mobil) - 1 Masaüstü3 Mobil
5 sn
67
Cevap
1
Favori
226.426
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: DemirAtlı

o paraya şunu alır geçerdim

http://www.hepsiburada.com/nokian-line-205-55-r16-91v-yaz-lastigi-uretim-yili-2016-p-OTKMT428317

205 büyük geliyormuş lastik sürter dendi.
  • Merhaba,

Lastik ile ilgili genel yorumum, araçla çevre yolundan giderken eski lastiklerle bir oraya bir buraya savruluyordum 130 km civarı giderken, 70 km ile giderken virajlarda önden kopuyordu araç şimdi oldukça güzel yol tutuyor. Lastiklerimin eski olmasından dolayı bunları alınca ferrari etkisi mi yaptı bilemem ama oldukça memnunum. Yağmurlu havada test etme imkanım olmadı henüz, fren mesafesi için de sert bir fren yapmadım. Ama frene basınca yere güzel tutunuyor. Biraz sert lastikler, şehir içinde çokta olmasa rahatsız edebiliyor. Yol sesi de öyle çok kötü diyemem, kötünün iyisi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pink Floyd -- 30 Mart 2016; 23:23:16 >
  • Teşekkürler cevapladığınız için
  • froster2006 kullanıcısına yanıt
    Arkadaşım sen duymadın diye no name lastik mi oluyor ? 1905 yılında kurulmuş bir firma dayton lastikleri. 1961 yılında yine amerikalı firestone lastiklerine satıldı , 1988 yılında da firestone , bridgestone ile birleşti. Bridgestone şu anda dayton lastiklerini üretiyor. Şu an üretimleri italyada devam etmekte. Ekonomi sınıfı araçlar için üretimi yapılan gayet ekonomik ve bi o kadar da kaliteli bir lastiktir dayton. Çok bilinçsiz ve yanlış yönlendirici bir yorum olmuş yorumun arkadaşım kusura bakma... Alın , aldırın dayton lastiklerini gayet iyidir...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Boracalin -- 30 Temmuz 2016; 16:17:29 >
  • Pink Floyd kullanıcısına yanıt
    Ya arkadaşım rahat ol , bilmeden yapılan yorumlara bakma. Tamam bir michelin , bir goodyear v.s. değil ama bir çinli de değil. 1905 yılından bu yana var olan bir firma dayton lastikleri. Şu an italyada bridgestone tarafından üretiliyor. Moralini bozmasınlar , baban en iyi f/p lastiklerinden almış. Sevinmelisin bence
  • Bu markayi hic kullanmadim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Boracalin

Arkadaşım sen duymadın diye no name lastik mi oluyor ? 1905 yılında kurulmuş bir firma dayton lastikleri. 1961 yılında yine amerikalı firestone lastiklerine satıldı , 1988 yılında da firestone , bridgestone ile birleşti. Bridgestone şu anda dayton lastiklerini üretiyor. Şu an üretimleri italyada devam etmekte. Ekonomi sınıfı araçlar için üretimi yapılan gayet ekonomik ve bi o kadar da kaliteli bir lastiktir dayton. Çok bilinçsiz ve yanlış yönlendirici bir yorum olmuş yorumun arkadaşım kusura bakma... Alın , aldırın dayton lastiklerini gayet iyidir...

1986 dan beri nonstop autobildi okuyorum.Neyin noname neyin olmadigini bilirim gonlun ferah olsun.

• Sava kullanıyorum memnunum
  • quote:

Orijinalden alıntı: KARACABEYY

Bu markayi hic kullanmadim.

Yoruma bak hiç kullanmadım
  • Her şeye konuşan her konuda bilgi sahibi olan bir milletiz kullansa ne olur kullanmasa bilse ne olur bilmese en basitinden dayton diye lastik markası mı olur o ne dalton gibi ama olsun maksat konuşmak
    Şimdi lastik hakkında konuşmak gerekirse İtalyan mali bris ortaklığında üretilen orta halli iyice bir lastik yol tutuşu gayet başarılı örnek vermek gerekirse ülkemizde bulunan birçok markadan daha iyi
  • Ben de yeni aldım Dayton D320 225 45 17'. 4 lastik 880 geldi. Fiyat çok çok iyi. Lassa için 1200 tl istediler. Çok arabaya binmiyorum gerek duymadım çok para vermeye. Bridgestone bayii den aldım. Bridgestone getiriyormuş Türkiyeye. Şimdilik iyi gibi tabi ama önceki lastiklerle 60000 yapmıştım ondan sonra ne taksak iyi gelirdi zaten :)
  • arkadaşlar araca dayton lastik taktırdık daha 1 ay oldu.

lastige ilk baktigimda çok hafif ve ince geldi yani bir kağıt gibi geldi.

sonuçta kalitesiz olduğunu anladım. ama aldık.

ön teker kaldırıma sürtünce lastiğin yanak kısmi bir kağıt gibi yırtıldı.

resmini çektim size buradan paylaşayım diye.

sakin ha sakin dayton lastik almayin.

200 tl fazla verin hankog lastik alin.

ve lastik yirtildiginda aldigimiz yere gittik adam bize kullanici hatasi dedi.

bir lastik kagit gibi yirtilirmi dedik ama nafile.

bide lassanin yan ürunu diyorlar.

yalan bence lassanin böyle kalitesiz ürünü olamaz.

sizde almayin arkadaslar bu lastigi.
  • arkadaşlar araca dayton lastik taktırdık daha 1 ay oldu.

lastige ilk baktigimda çok hafif ve ince geldi yani bir kağıt gibi geldi.

sonuçta kalitesiz olduğunu anladım. ama aldık.

ön teker kaldırıma sürtünce lastiğin yanak kısmi bir kağıt gibi yırtıldı.

resmini çektim size buradan paylaşayım diye.

sakin ha sakin dayton lastik almayin.

200 tl fazla verin hankog lastik alin.

ve lastik yirtildiginda aldigimiz yere gittik adam bize kullanici hatasi dedi.

bir lastik kagit gibi yirtilirmi dedik ama nafile.

bide lassanin yan ürunu diyorlar.

yalan bence lassanin böyle kalitesiz ürünü olamaz.

sizde almayin arkadaslar bu lastigi.

Dayton marka lastik kullanan ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Pink Floyd

Merhaba,

Lastik ile ilgili genel yorumum, araçla çevre yolundan giderken eski lastiklerle bir oraya bir buraya savruluyordum 130 km civarı giderken, 70 km ile giderken virajlarda önden kopuyordu araç şimdi oldukça güzel yol tutuyor. Lastiklerimin eski olmasından dolayı bunları alınca ferrari etkisi mi yaptı bilemem ama oldukça memnunum. Yağmurlu havada test etme imkanım olmadı henüz, fren mesafesi için de sert bir fren yapmadım. Ama frene basınca yere güzel tutunuyor. Biraz sert lastikler, şehir içinde çokta olmasa rahatsız edebiliyor. Yol sesi de öyle çok kötü diyemem, kötünün iyisi.

2 gün önce Dayton Touring 2 yaz lastiği taktırdım, açıkçası ne yalan söyleyeym taktırana kadar bu markayı bilmiyordum ancak lastiklerin fiyatı öyle fırlamış öyle uçmuş ki...

Petlas'a önyargım var almadım, Bridgestone üretimi bu lastik önerildi, 170 liraya taktırdım lastik oteli ve değişim ücretsiz.

Şimdilik memnunum yol tutşu güzel yalnız biraz ses alıyor. Ona da kış lastiğinden alıştım zaten

• Hem konuyu hortlatayım hem de bu kervana ben de katıldım onu söyleyeyim. 2 yıl önce o lastiği taktıran arkadaşım mesajı görürsen 2 yıl için deneyimlerini söyleyeblir misin?

Ben de bugün Bridgestone bayisinden adeti 180 liraya 2004 focus aracıma 195 60r15 Dayton Touring 2 lastik taktırdım malum fiyatlardan dolayı. O yüzden yargılamayın arkadaşlar. İlk izlenim ve deneyim olarak hoşuma gitti. Lastikler ince özellikle yanaklar, bi Lassa ya da Bridgestone kadar değil açıkçası. Fakat sürüşte ve virajlarda ilk izlenimlerim iyiydi. Yol yaptıkça deneyimlerimi yazarım tekrar.
  • Değerleri lassa ile aynıydı c b 71db bende Dayton touring 195 65 15 lastikleri bugün aldım önceki lastiklerim petlas imperium du abartısız diyebilirim ilk denemem de ses azaldı gerçekten lastikler sessiz yüksek süratlere çıktım yol tutuşu güzel belki yeni olmasından dolayı ama gerçekten çok beğendim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pink Floyd

Şimdi babama neden bu marka lastiği aldın diyemem, hani satıp başka lastik almakta şimdi ayıp olur gibi. Olan oldu teşekkür ettim filan, inşallah öyle çok kötü bir lastikte değildir.
    Hocam 2 yıl kullandın nasıl bir lastik tavsiye eder misiniz?
  • evet lastik hakkinda tecrubeli arkadaslari yardimci olursa iyi olur.lastigin fiyati cok iyi ama ucuz etin suyu mu ara mi ogrenelim.tesekkurler
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.