Şimdi Ara

☠ DAYS GONE ☠ | PS4 / PS5 ANA KONU | TÜRKÇE (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.181
Cevap
65
Favori
326.596
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: ReflexAction

Oyunda online veya co-op olacak mı ?

inşallah olmaz adam gibi senaryoya odaklansınlar online co-op oldumu bu tarz oyunlarda hikayeden hayır gelmez
  • quote:

Orijinalden alıntı: Far Beyond Driven

üzücü gerçekten ne tr psn ilgileniyor ne sony ilgileniyor.Boykot etip başka psn den alayım desende zaten hiçbir anlamı yok sony yine kazanıyor.Gelecek nesilde xbox çok geride kalmasa bari adam akıllı rekabet olsa da sony düzeltse kendini zira tekellik yaramadı sonye.

Xbox adam gibi exc oyun çıkarsa direk yönelecek insanlar ama cöp oğlu çöp artık konsol kalitesinden ziyade insanlar oyuna yöneliyor sony de bu alanda tek olduğunu bildiği için pek kasmiyor aynı bir partinin bir ile ya da ilceye zaten mecbur beni sececekler deyip hizmet yapmaması gibi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bunda da tr altyazı olmazsa yandık demektir. Bari Days Gone, Detroit gibi oyunlarda altyazı koyun bir zahmet

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hasomen -- 4 Nisan 2017; 10:5:56 >
  • Bu sene bunu beklemeyin. 2018 ilkbahar belki.

• Yav bu Türkçe muhabbetini niye bu kadar her oyunda dillendiriyorsunuz? Türkçe gelicek işte, Horizon Zero Dawn bir istisnaydı. Sanki artık hiçbir oyun Türkçe gelmiyecekmiş gibi davranmayın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hasomen

Bunda da tr altyazı olmazsa yandık demektir. Bari Days Gone, Detroit gibi oyunlarda altyazı koyun bir zahmet

Days gone tamam olabilir de. Detroitten umudu kesin hocam Horizondan daha fazla diyalog vardır o oyunda.
  • Ben açıkca söyliyeyim. Artık araba yarışları dışında hiç bir exc oyunun Türkçe geleceğine gözümle görmeden inanmam.
  • inciteen kullanıcısına yanıt
    İsteseler hepsine getirirler en çok oyun oynayan ülkelerden biriyiz, hayır anlamıyorum niye umursamıyorlar horizon için büyük konuştuk gelir diye gelmedi bu saatten sonra bende ümidimi kestim oturup adam akıllı İng kasarım daha iyi.
  • Şu saatten sonra TR altyazinin kesin olduğu tek oyun God of War.

• Daha bu saatten sonra hiçbir oyuna altyazı gelmez ha gelırse bır tek gow a gelır. gowu 7 den 70 e herkes oynuyor satış garantisi var pes ciside hardcore rpg ciside oynuyor..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Horizonda foruma iki günde bir yazdım kesin türkçe gelmiycek diye korktuğum malesef başıma geldi inşallah bu oyunda öyle bi bomba olmaz bilen var bilmeyen var arkadaş kendi dilimizde oynamak varken buraya yazıyoruz diye trip yiyoruz 250 tl para veriyoruz bi zahmet eklesinler

• 23 agustosta Uncharted: Kayıp Miras çıkacak; days gone 22sinde çıkmaz artık
  • hagiosmann kullanıcısına yanıt
    Aynen bu durumda açıklığa kavuşmuş oldu.
  • BU OYUN EN AZ TR arayüz ve altyazı gelmezse sony benim gözümde bitti.oyunun ne zaman çıkacağı bellimi ayrıca mp var dime
  • lanet olası zombiler

• quote:

Orijinalden alıntı: 2PÁC

quote:

Orijinalden alıntı: hasomen

Bunda da tr altyazı olmazsa yandık demektir. Bari Days Gone, Detroit gibi oyunlarda altyazı koyun bir zahmet

Days gone tamam olabilir de. Detroitten umudu kesin hocam Horizondan daha fazla diyalog vardır o oyunda.

Beyond Two Souls gelmişti, gelme ihtimali yüksek.
  • Gereğinden fazla zombinin olması korku vermekten ziyade komediye kaçıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Dominator0

lanet olası zombiler

Neden bu kadar zombi var ya az olsun gerilimi çok olsun. Yani az zombi yap ama güçlü olsunlar Deneyip görücez. Bu gameplayden heralde, videosu var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: Moral Veren Adam

Şu saatten sonra TR altyazinin kesin olduğu tek oyun God of War.

Valla detroit human(Altyazi olmazsa zaten oynanmaz),last of us 2(altyazi olur) ,Rdr 2(bence altyazi olmaz),Death stranding (Belirsiz) Bu oyunlarda tr altyazi desteği olmazsa Ps4 de senaryo odakli oyun oynamak Biz türkler icin çileden baska bir şeye dönüşmez.

Eskiden belki hani idare ederdik Altyazi olmadan çünkü oyun konseptleri bu kadar genis değildi.Ama günümüz oyunlarinda film tadinda oyun oynayacaksin ama hic bisey anlamayacaksin.Kremasiz bisküvi gibi değersiz tatsız.

Tepkilerimizi her daim her alanda göstermeliyiz.Bugün 2 liralik 5 liralik telefon oyunlarinda bile tr dil secegi bulunuyor.Butun dunya aslinda potansiyelin farkında.Sony de umarim bu gerçeği artık iliklerine kadar hisseder.Yoksa gerçekten aslinda cok sey kaybediyorlar belki bilmeden.

Ha ben kendi açımdan Ingilizce bütün hikaye odakli oyunlari oynarım ama sadece kendimi düşünerek hareket etmem cok yanlis olur.Lakin evde çocuklarım var ,onlar bilmiyor ingilizce ve hic bir zevk almiyorlar oyundan.Eee Ben oyunu anladim ingilizcem iyi diye mutlu mu olmam lazim ?

Hayır aksine mutsuz oluyorum.Oyunu kendi dilinde oynamanin tadi başkadır. Ve ingilizce bilmeyen insanlarla dolu bu ülke.Her insanin Hayattan zevk almaya hakki vardir diye düşünüyorum.Köylüsü de şehirli si de .

Yahu konu nerden nereye geldi hay Allah

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.