Şimdi Ara

☠ DAYS GONE ☠ | PS4 / PS5 ANA KONU | TÜRKÇE

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.974
Cevap
79
Favori
292.401
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum geçen hafta
  • Cevaplayan Üyeler 721
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 116
  • Ortalama Mesaj Aralığı 7 saat 31 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 73
  • Favoriye Eklediklerim 79
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Thejoker58906 (339 mesaj) fatihsar (227 mesaj) Raising Kratos (219 mesaj) Guest-2C5CD639E (217 mesaj) byvolcan (173 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (2845 mesaj) Mobil (2491 mesaj) Tablet (42 mesaj) Mini (311 mesaj) Uygulama (640 mesaj) (3 mesaj) (32 mesaj)
  • @
8 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Oyun >> PlayStation >> TPS >> ☠ DAYS GONE ☠ | PS4 / PS5 ANA KONU | TÜRKÇE
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    5510 Mesaj
    Oyunda online veya co-op olacak mı ?
  • Yarbay
    5159 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ReflexAction

Oyunda online veya co-op olacak mı ?

inşallah olmaz adam gibi senaryoya odaklansınlar online co-op oldumu bu tarz oyunlarda hikayeden hayır gelmez
  • Binbaşı
    1464 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Far Beyond Driven

üzücü gerçekten ne tr psn ilgileniyor ne sony ilgileniyor.Boykot etip başka psn den alayım desende zaten hiçbir anlamı yok sony yine kazanıyor.Gelecek nesilde xbox çok geride kalmasa bari adam akıllı rekabet olsa da sony düzeltse kendini zira tekellik yaramadı sonye.

Xbox adam gibi exc oyun çıkarsa direk yönelecek insanlar ama cöp oğlu çöp artık konsol kalitesinden ziyade insanlar oyuna yöneliyor sony de bu alanda tek olduğunu bildiği için pek kasmiyor aynı bir partinin bir ile ya da ilceye zaten mecbur beni sececekler deyip hizmet yapmaması gibi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    3161 Mesaj
    Bunda da tr altyazı olmazsa yandık demektir. Bari Days Gone, Detroit gibi oyunlarda altyazı koyun bir zahmet

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hasomen -- 4 Nisan 2017; 10:5:56 >
  • Yarbay
    2656 Mesaj
    Bu sene bunu beklemeyin. 2018 ilkbahar belki.

|
    |
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    Yav bu Türkçe muhabbetini niye bu kadar her oyunda dillendiriyorsunuz? Türkçe gelicek işte, Horizon Zero Dawn bir istisnaydı. Sanki artık hiçbir oyun Türkçe gelmiyecekmiş gibi davranmayın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    2656 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: hasomen

Bunda da tr altyazı olmazsa yandık demektir. Bari Days Gone, Detroit gibi oyunlarda altyazı koyun bir zahmet

Days gone tamam olabilir de. Detroitten umudu kesin hocam Horizondan daha fazla diyalog vardır o oyunda.
  • Yarbay
    2647 Mesaj
    Ben açıkca söyliyeyim. Artık araba yarışları dışında hiç bir exc oyunun Türkçe geleceğine gözümle görmeden inanmam.
  • Yarbay
    9305 Mesaj

İsteseler hepsine getirirler en çok oyun oynayan ülkelerden biriyiz, hayır anlamıyorum niye umursamıyorlar horizon için büyük konuştuk gelir diye gelmedi bu saatten sonra bende ümidimi kestim oturup adam akıllı İng kasarım daha iyi.
    |
    |
    inciteen kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2749 Mesaj
    Şu saatten sonra TR altyazinin kesin olduğu tek oyun God of War.

• Yarbay
    14898 Mesaj
    Daha bu saatten sonra hiçbir oyuna altyazı gelmez ha gelırse bır tek gow a gelır. gowu 7 den 70 e herkes oynuyor satış garantisi var pes ciside hardcore rpg ciside oynuyor..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    2011 Mesaj
    Horizonda foruma iki günde bir yazdım kesin türkçe gelmiycek diye korktuğum malesef başıma geldi inşallah bu oyunda öyle bi bomba olmaz bilen var bilmeyen var arkadaş kendi dilimizde oynamak varken buraya yazıyoruz diye trip yiyoruz 250 tl para veriyoruz bi zahmet eklesinler

|
    |
  • Yarbay
    2434 Mesaj
    23 agustosta Uncharted: Kayıp Miras çıkacak; days gone 22sinde çıkmaz artık
  • Yarbay
    2647 Mesaj

Aynen bu durumda açıklığa kavuşmuş oldu.
    |
    |
    hagiosmann kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    313 Mesaj
    BU OYUN EN AZ TR arayüz ve altyazı gelmezse sony benim gözümde bitti.oyunun ne zaman çıkacağı bellimi ayrıca mp var dime
    |
    |
  • Yarbay
    9305 Mesaj
    lanet olası zombiler

• Yarbay
    24259 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: 2PÁC

quote:

Orijinalden alıntı: hasomen

Days gone tamam olabilir de. Detroitten umudu kesin hocam Horizondan daha fazla diyalog vardır o oyunda.

Beyond Two Souls gelmişti, gelme ihtimali yüksek.
  • Binbaşı
    1921 Mesaj
    Gereğinden fazla zombinin olması korku vermekten ziyade komediye kaçıyor.

|
    |
  • Yarbay
    3152 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Dominator0

lanet olası zombiler

Neden bu kadar zombi var ya az olsun gerilimi çok olsun. Yani az zombi yap ama güçlü olsunlar Deneyip görücez. Bu gameplayden heralde, videosu var mı?

• Binbaşı
    1867 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Moral Veren Adam

Şu saatten sonra TR altyazinin kesin olduğu tek oyun God of War.

Valla detroit human(Altyazi olmazsa zaten oynanmaz),last of us 2(altyazi olur) ,Rdr 2(bence altyazi olmaz),Death stranding (Belirsiz) Bu oyunlarda tr altyazi desteği olmazsa Ps4 de senaryo odakli oyun oynamak Biz türkler icin çileden baska bir şeye dönüşmez.

Eskiden belki hani idare ederdik Altyazi olmadan çünkü oyun konseptleri bu kadar genis değildi.Ama günümüz oyunlarinda film tadinda oyun oynayacaksin ama hic bisey anlamayacaksin.Kremasiz bisküvi gibi değersiz tatsız.

Tepkilerimizi her daim her alanda göstermeliyiz.Bugün 2 liralik 5 liralik telefon oyunlarinda bile tr dil secegi bulunuyor.Butun dunya aslinda potansiyelin farkında.Sony de umarim bu gerçeği artık iliklerine kadar hisseder.Yoksa gerçekten aslinda cok sey kaybediyorlar belki bilmeden.

Ha ben kendi açımdan Ingilizce bütün hikaye odakli oyunlari oynarım ama sadece kendimi düşünerek hareket etmem cok yanlis olur.Lakin evde çocuklarım var ,onlar bilmiyor ingilizce ve hic bir zevk almiyorlar oyundan.Eee Ben oyunu anladim ingilizcem iyi diye mutlu mu olmam lazim ?

Hayır aksine mutsuz oluyorum.Oyunu kendi dilinde oynamanin tadi başkadır. Ve ingilizce bilmeyen insanlarla dolu bu ülke.Her insanin Hayattan zevk almaya hakki vardir diye düşünüyorum.Köylüsü de şehirli si de .

Yahu konu nerden nereye geldi hay Allah

|
    |

Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
uc satın al ;pubg mobile ;uc
triple negative breast cancer
LOL RP Satın Al - LOL RP Yetkili Satış Sitesi
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
0,395
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.