Şimdi Ara

☠ DAYS GONE ☠ | PS4 / PS5 ANA KONU | TÜRKÇE (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6.190
Cevap
65
Favori
327.661
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: inciteen

Sony paylaştığı videoda çıkış tarihi için 29 Aralık 2017 diyor... Hadi hayırlısı

https://www.youtube.com/watch?v=LGhOZyJaLc8&oref=https%3A%2F%2Fwww.youtube.com%2Fwatch%3Fv%3DLGhOZyJaLc8&has_verified=1

videoyu izlemiştim ama şimdi tekrar bakım dedim silmiş sony. nette şöyle bi bakındım da videoyu ındıren yok galiba hiç bi yerde bulamadım

buldum buldum
    https://www.youtube.com/watch?v=yPGe9nGnd9E

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi elbiskuha -- 20 Haziran 2017; 3:47:41 >

• Bence bu oyun gerekli duyguyu verebilirse tlou yu geçer. Çok daha detaylı bir oyun olmuş ve grafikler muazzzam. Umarım online bölümü olmaz veya co-op gibi saçma şeyler. Direkt senaryo ya abanılsın güzel bi senaryo yaratılsın.

Hatta ben oyun firması olsam, hikaye bölümünü bitirmeden online bölümünü açtırmam.

Neyse bir efsane geliyor, umarım videolardaki şahane atmosferi bolca yaşatır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • On yüz bin milyon baloncuk gibi on yüz bin milyon zombi var oyunda. Kusura bakmayın da bu oyun bırakın Tlou'nun tırnağı olabilmeyi ortalama bir aksiyon hayatta kalma oyunundan fazlası olamaz. Geçiniz. Ortalama üstü birşeyler olup yanıltırsa gömeriz. Zaten Evil Within 2 geliyor yakında.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi evo_4 -- 2 Eylül 2017; 15:32:19 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evil Within denen çöpten her türlü daha iyi olacaktır. Bu kadar da gömülecek bir oyun değil days gone.

• Beklemeye devam
  • Bir oyun neden diğer oyunlarla kıyaslanır ki hadi kıyaslama yaparsınız anlarım da aynısı olması lazım diğer oyunlarla eee aynısı olunca da bu sefer ya bu oyun bunun çakması oluveriyor sonra da
  • Karsilastirdiginiz her oyun cok guzel.

Last of us zaten öncü onu bir ayirin.

Evil within harika bir oyun.

Dags gone da harika gorunuyor.

Evil within 2 ilk gun alinacak oyun.

Days gone da oyle gorunuyor.

Ben iki oyundan mahrum kalmam acik net. Kaldi ki zaten karsilastirilmaz bu oyunlar. Days gone biraz daha fast paced. Evil within daha cok survival horror iken. Yerleri ayridir.

Bir de bir oyunu last of us ile ne bileyim witcher 3 ile kiyaslama olayinin bitmesi lazim. Bunu her yaptiginizda lou ile w3 ile karsilastirdiginiz oyun gozunuze kotu gorunur. Gerek yok oyle seylere. Lou, w3 her zaman cikacak oyunlar degil bunu kabullenmekten baska sansiniz yok. Yoksa oyun begenmezsiniz.

Sey gibi araba almaya gidiyorsun ferrari degil bu ya almayacam ben bunu diyip geri donuyorsun. Olur mu olmaz.

Days gone tabii ki last of us gibi olmayacak. Net olarak olmayacak. E ama ilk gun alinacak yine de. Evil within de oyle.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dante -- 4 Ekim 2017; 0:17:19 >

• Bu oyun 2018 yıl başında çıkıcak gibi içimde bir his var
  • Dün yabancı bir dizi kanalı izlerken DAYS GONE reklamı çıktı 15 saniyelik. Playstation reklamıydı ama sadece DAYS GONE ı gösterdiler. acaba bu yıl sonuna gelecek demek mi oluyor?
  • 29 Aralık 2017
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dante

Karsilastirdiginiz her oyun cok guzel.

Last of us zaten öncü onu bir ayirin.

Evil within harika bir oyun.

Dags gone da harika gorunuyor.

Evil within 2 ilk gun alinacak oyun.

Days gone da oyle gorunuyor.

Ben iki oyundan mahrum kalmam acik net. Kaldi ki zaten karsilastirilmaz bu oyunlar. Days gone biraz daha fast paced. Evil within daha cok survival horror iken. Yerleri ayridir.

Bir de bir oyunu last of us ile ne bileyim witcher 3 ile kiyaslama olayinin bitmesi lazim. Bunu her yaptiginizda lou ile w3 ile karsilastirdiginiz oyun gozunuze kotu gorunur. Gerek yok oyle seylere. Lou, w3 her zaman cikacak oyunlar degil bunu kabullenmekten baska sansiniz yok. Yoksa oyun begenmezsiniz.

Sey gibi araba almaya gidiyorsun ferrari degil bu ya almayacam ben bunu diyip geri donuyorsun. Olur mu olmaz.

Days gone tabii ki last of us gibi olmayacak. Net olarak olmayacak. E ama ilk gun alinacak yine de. Evil within de oyle.

Hocam tarz meselesi tabi ama ;

Evil Within'in ilk oyunu oynanış olarak, grafik olarak rezil bir haldeydi bence. 2. oyunu bilmiyorum ama çok cezbetmedi beni. İlk oyunun beğenen 2yi de beğenir zaten illaki geliştirme vardır. Beğenmeyen de oynuyor mu şuan bu oyunu ? Güzelse deneyebilirim

• En çok beklediğim oyun. Umarım en azından altyazı seçeneği olur. Açık dünya oyunları altyazısız oynanmıyor.
  • Bayılıyorum şu Survival oyunlarına ya Evil Within 2 den sonra valla çok güzel gelicek. Direk Evil Within 2 gibi bunuda kutulu alıp arşivlemek istiyorum
  • Bence de altyazı ile gelecek. Rahat rahat oynayacağız.
  • hocam eğer o tarihi amazon da vs. gördüyseniz çıkış tarihi olmayan oyunlar için bir tarih olarak yazılır

• gameshopda cikis tarihi 30 haziran 2018 olarak gözukuyor

• quote:

Orijinalden alıntı: dark dragon

Evil Within denen çöpten her türlü daha iyi olacaktır. Bu kadar da gömülecek bir oyun değil days gone.

Hala çöp mü?

• Sony herhalde tum ozel oyunlari ps5e cikiracak boyle giderse

• bu oyunu çok bekledim göstermediler her halde PSX 2017'e sakladılar.
  • Gösterseler çok iyi olurdu. Tlou ve detroitten sonra en çok beklediğim 3. Exc bu

• 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.