Şimdi Ara

☠ DAYS GONE ☠ | PS4 / PS5 ANA KONU | TÜRKÇE

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
5.974
Cevap
79
Favori
292.401
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum geçen hafta
  • Cevaplayan Üyeler 721
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 116
  • Ortalama Mesaj Aralığı 7 saat 31 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 73
  • Favoriye Eklediklerim 79
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Thejoker58906 (339 mesaj) fatihsar (227 mesaj) Raising Kratos (219 mesaj) Guest-2C5CD639E (217 mesaj) byvolcan (173 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (2845 mesaj) Mobil (2491 mesaj) Tablet (42 mesaj) Mini (311 mesaj) Uygulama (640 mesaj) (3 mesaj) (32 mesaj)
  • @
8 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Oyun >> PlayStation >> TPS >> ☠ DAYS GONE ☠ | PS4 / PS5 ANA KONU | TÜRKÇE
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    24259 Mesaj
    Favori oyunum hergun izliyorum gameplayi
    |
    |
  • Yarbay
    9305 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: TheCaliph_

quote:

Orijinalden alıntı: Dominator0

Aynen öyle hocam sizde benim kafadansınız old but gold 4K 60FPS nedir ki olsa ne olur olmasa ne olur önemli olan oyunlar, oynanış, atmosfer, hikaye, ilgi çekici şeyler olsun yeter. 720p 30fps olsa dahi ben hiç yadırgamam zaten şuan Standart PS4 720p den 1080p'ye çıkartıyorlar. Sadece Sony'in kendi oyunları 1080p olarak çıkıyor oda adamların kendi motoru özel diye ama dediğim gibi pixselleri hiç ayırt etmiyorum zira uzaktan oynuyorum benim için çok çok yetiyor, önemli olan mutlu olabilmek gerisi boş

Eskiden böylemiydik yahu? Resident Evil oynarken grafiklere bakıyor muyduk oyunu oynarken ağzımızın suları akardı. Silent Hill oynarken atmosfer bizi başka dünyaları götürürdü grafikle uğraşmazdık. Şimdikiler maşallah grafik olsun diyor. Metal Gear solid oynarken, Splinter Cell oynarken, Hitman oynarken ne kadar güzel günlerdi.

En yakın arkadaşımla Heroes falan oynardık baya sonra bir gün Gta 3 aldım dedi . İlk defa o grafiklerle bir oyun oynadık o gün ağzımız açıktı dehşetti resmen

Şimdiki oyunların hiç birinde o heyecan yok yaşımız büyük diye mi ? Daha mı doyumsuz olduk bilemiyorum.

Şu anda da beraber arkadaşlarla oynayınca zevkli ama eskilerin tadı yok. Last of us mesela hikayesi efsaneydi bu da onun gibi olacak bence onun kadar efsane olur mu bilemem ama şu izlediklerimle söyleyebilirim olacak gibi

Yaşla alakalı bence de hocam ben günde 3 saat civarı oynuyorum fazlası kafa kaldırmıyor 10 yıl önce ama sabahtan akşama kadar oynuyorduk çünkü düşünce, stres yoktu, sabah 7'sinde kalkmak yoktu sağlam oyunlar gelince hala ağzımız aka aka oynuyor gerçi, saate bakıyorsun 8 sonra bir bakmışsın 12 olmuş. Bence Days Gone'dan o tadı alıcaz kesinlikle, atmosfer tam istediğim gibi hayatta kalma oyunlarına bayılıyorum zaten. Hikayesi güzel görünüyor, Karakterimize şimdiden ısındım ben Sony olmasa sanırım böyle şahaserleri kimsenin aklına gelmicek, herkes olmuş multici biz singlecıyız yahu.

Last of Us zaten çok başka bir oyun, hiç bir oyunla kıyaslanamaz mümkün değil.

Bu oyunun grafiklerine kötü denmiş ama valla ne bileyim bana göre şahaser gözüküyor. Hele ki bu oyunun yapan şirketi ben ilk defa duyuyorum adamlar böyle güzel oyun yaptıkları için ise destek çıkıcam kesinlikle ön sipariş vericem.
    |
    |

• Binbaşı
    1264 Mesaj
    Yazıyorum şuraya.

Bu oyun yeni çıkacak GOW'dan çok daha iyi bir oyun olacak. Asıl beklenmesi gereken oyun bu.
  • Yarbay
    3762 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: takeru

Yazıyorum şuraya.

Bu oyun yeni çıkacak GOW'dan çok daha iyi bir oyun olacak. Asıl beklenmesi gereken oyun bu.

Yok daha neler.
    |
    |
  • Yarbay
    9305 Mesaj
    quote:

Yazıyorum şuraya.

Harbiden abarttın. GOW 13 yıllık oyun oldu resmen çoçukluğumuzun oyunu. Days Gone daha çıkmamış bir oyun, tamam oyun güzel olucak ama GOW ile kıyaslanmak nedir yahu ciddi ciddi bunu yazmışsın birde
    |
    |
  • Yüzbaşı
    259 Mesaj
    hic bir yerde 29 aralık diye yazmıyor oyunun çıkış tarıhı konferanstada söylenmedi bu tarih nerden çıktı
  • Yarbay
    6207 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

editörün kafasından uydurduğu bir tarihti şikayet ettim silindi
    |
    |
    derttücarı kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    681 Mesaj
    Dominotor0 kardesim bu oyunu yapan firma sonynin kendi firmasi olan sonybend cok iyi firmadir ve ps1 in meshur oyununu olan Syphon Filter 1 ve 2 yi yapan firmadir yillardir bu firmadan oyun bekleyen birisiyimdir en sonunda mukemmel bir oyunla sahne alacaklar arti psp vita daki uc oyununu yapan ekiptir kardesim.
  • Yarbay
    22924 Mesaj

quote:

Orijinalden alıntı: mg3

Dominotor0 kardesim bu oyunu yapan firma sonynin kendi firmasi olan sonybend cok iyi firmadir ve ps1 in meshur oyununu olan Syphon Filter 1 ve 2 yi yapan firmadir yillardir bu firmadan oyun bekleyen birisiyimdir en sonunda mukemmel bir oyunla sahne alacaklar arti psp vita daki uc oyununu yapan ekiptir kardesim.

Evet bir de şu var. Yayınlanan oynanışı izlerken adamın yerine kendimizi koyup heyecanlandık. Çoğu oyun bu gerçekçi hissi veremiyor. Oynanış fragmanını izlerken heyecanlandık.
    |
    |
    Bahsedilenler: mg3
  • Yarbay
    9305 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: mg3

Sağolasın dostum PS1 zamanında oynamamışım demek ki bilmek iyi oldu. gerçekten çok başarılı bir oyun geliyor, umarım satışı bol olur. Keşke şu oyun 2017 sonlarında çıksaydı Kasım-Aralık gibi. 2018'in hangi ayında çıkıcak gibi bilir. Tarih verselerdi keşke. GT Sport dışında hiç bir oyun 2017'de çıkmıcak galiba.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-2C5CD639E -- 15 Haziran 2017; 22:32:15 >
    |
    |
  • Yarbay
    14898 Mesaj
    Oyun harika gözüküyor gerek grafik gereksede oynanış olarak. Heleki gösterılen alternatif gameplay beni benden aldı resmen. Motorsikletteki benzin göstergesi önemli demekki benzin içinde loot yapacağız ve soğuk havalarda etrafta dahada fazla vahşi hayvan olması gibi özel detaylarda var.

İster aksiyon ister gizlilik oyuncuya bu özgürlükte verilmiş muhteşem bir oyun geliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rocksolidv -- 16 Haziran 2017; 1:26:11 >
    |
    |
  • Binbaşı
    1573 Mesaj
    Harika bir oyun geliyor. Gelecegin efsanesi
    |
    |
  • Teğmen
    199 Mesaj
    The Last of Us The Walking Dead Uncharted dünya karması bi oyun.
    |
    |
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    quote:

Yazıyorum şuraya.

Blok!
    |
    |
  • Teğmen
    242 Mesaj
    Oyun çıkmadan oyunu, grafiği beğenmeyenlerden gına geldi
  • Yarbay
    9305 Mesaj

grafik kötüyse o oyunu almam, takıntılıyım ben önemli olan grafik oyun içi boş olsun - yeni nesil oyuncu

grafik arka plan ilk önce hikaye-atmosfer-oynanış-içerik bam bam bam gerisi gelir - old tayfa oyuncu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-2C5CD639E -- 16 Haziran 2017; 13:56:2 >
    |
    |
    Vstrix kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    14898 Mesaj
    Şöyle bir oyun varken diğer firmalar 8k konsol yapsın yınede satamazlar bu işin aslı oyundur oyun..
  • Yarbay
    9305 Mesaj
    Hala bu oyunun grafiklerine kötü diyen var mı?

'' PS4 PRO 4K Resolution Native display''

• Yarbay
    3345 Mesaj
    E3'te sunulan ps4 pro 4k versiyonu değil, ps4 versiyonu.
  • Teğmen
    213 Mesaj
    Beyler bir iki troll disinda grafiklere laf soyleyen yok sakin olun
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
uc satın al ;pubg mobile ;uc
Webtures SEO;SEO Nedir?
triple negative breast cancer
LOL RP Satın Al - LOL RP Yetkili Satış Sitesi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,563
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.